zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:11.01. 16:26
Titulek:Práce načernoodpovědět
Chápu to,že krást a pracovat či jinak podnikat načerno se nemá,ale ruku na srdce:kolik z těch kontrolujících a dalších zainteresovaných nemá samo máslíčko na hlavě??!Takže mamina od 3 dětí skončí na dlažbě a děti jdou do ústavu.Kolikpak takto podnikajících třeba snědých,opálených horizontálních pracovnic na dávkách si takto přivydělává a dalších.Áda bere dotace,to je si v pořádku,dřící kobyla neodvedla daně za milionové dary,asi také v pořádku a sposty dalších mega velkých kaz,které se patrně smetou pod koberec a stát z nich neuvidí ani slzu,natožpak aby se věc šetřila.Možná,kdyby paní někomu z kontrolního oddělení něco šopla do kapsy bokem,tak jak to dělají i jiné velké ryby,byl by klid.Paní měla prostě smůlu.Kdosi ji "naprášil"a já jen pevně věřím,že brzo na něj dojde.někteří v téhle zemi jsou si rovní,jiní-hlavně ti movitější-jsou si rovnější.V takových sr..ách naše země dlouho nebyla.HNUS.
Jméno:Džon
Datum:12.01. 17:49
Titulek: její chybaodpovědět
Za blbostse platí.určitě měla každého fakana s jiným a zkoušela sát ze státu.teť si to může rozdávat v parku s bezďáky.howg.
Jméno:jirba
Datum:14.01. 22:50
Titulek:restartodpovědět
Chybující spoluobčani jsou také jenom lidi. Za chyby se prostě platí. No a kdo nemá na solidního, zavedeného advokáta, má zkažený celý svůj život, celá rodina. Jistě často vlastní vinou, frajeřinou,
žádné úlevy, možnost restartu tato společnost nedává.
Jméno:Ivoš
Datum:16.01. 15:39
Titulek:to spíšodpovědět
Se divím,že se toho neujala nějaká neziskovka.Tam se dá odklonit dost financí.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz