zpět na forum

Jméno:Jiří
Datum:06.01. 17:35
Titulek:fotbalista Řepkaodpovědět
Z vězení venku..Co tomu říkáte??
Jméno:Josef
Datum:07.01. 08:32
Titulek:Jiří?odpovědět
Nic.
Jméno:Zdena
Datum:07.01. 11:00
Titulek:Řepka odpovědět
Asi jsou špatné zákony, hold je to kretén.
Jméno:je
Datum:08.01. 17:43
Titulek: kreténodpovědět
A kreténské zákony když už.Hold asi na každého jiný metr.Máš peníze a dáš,máš známé,tvoje výhra.Nemáš-li,hezky si to odbruč.
Jméno:jirba
Datum:07.01. 11:43
Titulek:do Zooodpovědět
Mohu doporučit se podívat do ZOO v Praze. Starci i stařenky mají vstup za 1 kč. Včera v poledne bylo uvnitř dle počítadla 1582 lidí! Ale nejezdí lanofka..Co dělá emeritní skvělý fotbalový reprezentant Řepka je čistě jeho věc. Za pár měsíců půjde ven i MUDr.Rath. Tam je ale stále problém, nějak se nedaří rozkrýt, kde peníze, co údajně ukradnul, chybějí..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.01. 11:56
Titulek:dotaz???????????,,odpovědět
Pořád postrádám údaj, kdo mu ty peníze poslal a jak je možné, že se hned na místě objevila policie? To aby se člověk bál přijmout jakýkoliv dárek, sakra, co když jsou v té krabici miliony....
Jméno:Josef
Datum:07.01. 18:12
Titulek:MUDr. Rathodpovědět
Dobrý den,
omlouvám se za zjednodušení, ale údajně p. Rath nikoho na životě neohrozil, důkazy pochybné. Údajně odsouzen za "poškozování zájmů EU". Hostivice za jeho působení vzkvétala. EU je dosti pochybná organizace (jen názor). Proč není Dr. Rath hrdina a Kájínek ano?
Jméno:tož
Datum:08.01. 17:56
Titulek: naprostý souhlasodpovědět
Jen obětní beránek,na který se šikovně ušila bouda.Byl lapen s krabicí,ale peníze nikdy ani vyfocené nikdo neviděl,spousta nejasností,lží a spekulací kolem šetření.Však se to dotyčným či dotyčnému brzo vrátí,bož mlýny melou.To samé případ Kájínek.Neříkám,byl to sígr.proč teď Pokoš nechodí na veřejnost jako on??!Bojí se,komediant??!A těch jmen od policie a dalších vyšetřovacích institcí co by padlo.Chce to jen nevidět černobíle a nehltat vše co nám v TV Hovna a Plesk s Haha nacpou za klíny.Člověk,který by vraždil by nemohl vylézt z kanálu,natožpak se předvádět někde po besedách,svědomí by m to nedovolilo.Anebo by musel být velmi dobrý herec navenek a klamat tělem.Ministryně Válková chtěla obnovit vyšetřování a znovuotevřít případ,záhy nato však byla z "patřičných" důvodů odejita.byla by srana se ta skutečná jména jednou dozvědět.To samé případ Dubček a další
Spousta dalších z politiky,co by mu mohli dělat ve vězení společnost,avšak pro ty se "prostor" jaksi nenašel...A tak nějak dokola.
Jméno:Jindra
Datum:09.01. 14:26
Titulek:skvělý Řepkaodpovědět
Ten váš "emeritní skvělý reprezentant Řepka"by si hlavně měl trest odsedět v plné výši(která je i tak nízká za vše,co spáchal+znevažování soudních rozhodnutí),jako kdokoliv jiný-ne až tak"skvělý"občan!
Jméno:Alena
Datum:08.01. 18:00
Titulek:MUDr. Rathodpovědět
Dr. Ratha je především škoda na to, aby jako lékař (a prý velmi dobrý!) seděl v base, když nikoho nezavraždil a ani nikomu neublížil. Běhá beztrestně po světě mnohem více hajzlíků. A ten údajný úplatek? To by musela sedět minimálně polovina vlády....
Jméno:jirba
Datum:14.01. 22:43
Titulek:soudy ha haodpovědět
Znevažovat soudní rozhodnutí v česku ? To snad ani nejde !! Řepka šel na svobodu ze zákona, ne že skvěle reprezentoval český fotbal.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz