zpět na forum

Jméno: Mi-sha
Datum:26.12. 16:46
Titulek: prezidentův projevodpovědět
Pobavila jsem se na Seznamáckých Novinkách,když tam zaznělo vzhledem k prezidentských tezích a znalostech o klimatu info o level upgradovaným.Jakýmsi :"šéfem ústavu výzkumu globální změny".Funkce jako vrata.A to vážně existuje???Pak může následovat funkce výzkumu lidských exkrementů,výzkumný ústav vodních radostí a další nesmysly...Jeden se nestačí divit.Zřejmě dobře placené z našich daní.
Jméno:jirba
Datum:30.12. 12:35
Titulek:voheňodpovědět
Zaměnil bych pojem ,dobře, za výborně placeno..Mladé absolventy z dobrých rodin, jinak neschopných pitomečků, je třeba zaměstnat. Tam, kde nic nemohou zkazita s platem, aby mohli splácet hypotéku
Jméno:jirbova
Datum:05.01. 01:18
Titulek:volbyodpovědět
Tipovala bych, že spolu s volbami do Senátu se svezou i předčasné volby prezidentské. Mám za to, že občané České republiky si zaslouží zdravějšího reprezentativnějšího prezidenta. Třeba Babiš nominuje p.Jourovou, v kriminále byla...
Jméno:Karel
Datum:05.01. 21:16
Titulek:už je to tadyodpovědět
Nezajímá mě zdravější reprezentativní prezident. Chci prezidenta, kterému to myslí, i když tělesná schránka chátrá. Tipuji, že jste měl na mysli někoho z řad pirátů, ti jsou zdraví a reprezentativní,ale blbí.Takový prezident je pro mě nepřijatelný.
Jméno:Oldin
Datum:10.01. 16:08
Titulek:Co to blábolíš?odpovědět
Co to tady blábolíš o Zemanově tělesné schránce? Zeman je normálně zdravý jako řípa, právě až na tu hlavu. Už mu to tolik nepálí, pořád se opakuje, jako kdyby už z té své funkce zblbl. To Soukup by byl určitě lepší prezident, ten umí mluvit.
Jméno:lucie
Datum:11.01. 09:20
Titulek:Oldinodpovědět
Taky pěkný blábol !!
Jméno:Jan
Datum:11.01. 05:06
Titulek:přátelé,myslím siodpovědět
Že je úplně jedno,jaký prezident bude.O našich životech rozhodují mocní,zámožní,prostě ilumináti.Jinak by nebyl ve vládě Babiš a další.Kde nic tu nic se objevil a hned řídí celou zemi.Předtím ho nikdo ani v nižších funkcích neviděl,neslyšel o něm.Cílem je tuto zemi rozbít,přiřadit k nějaké velké.V opačném případě si shrňme,co nám ještě vůbec patří.Moc toho není.peníze tečou za humna a do daň.rájů namísto toho,aby nám zůstaly v zemi.Platy máme průměrné,ale jen 1/3 na ně dosahuje.Mladí nemají na bydlení,radší pijí,fetují a kouří marihuanu,aby zapomněli.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz