zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.12. 10:10
Titulek:Lékaři odcházejí....odpovědět
Jak se dalo očekávat po podivné privatizaci domu hrůzy, lékaři odcházejí jinam. Už nebude v Neratovicích působit dětská lékařka paní Drahorádová, dětský lékař pan Pavel Matras je ve výpovědi a odejde z Neratovic. Na dětském zůstanou dvě lékařky - důchodkyně. To je zoufalá situace a ti, kdo rozhodli o privatizaci domu by měli za to pykat, třeba by měli by vytvořit fond ze svých odměn pro rodiče dětí, kteří budou dojíždět za svými lékaři. To, co provedli, je neodpustitelné.
Jméno:to je
Datum:05.12. 17:32
Titulek: něco jakoodpovědět
Ta veš koblihářská..Myslím ti,co vládnou a nejede přes ně vlak,škodí kde se dá.A že v tom mají pracky je víc než zřejmé.Tohle nikde jinde jentak nezažijete.KOCOURKOV.Další úpadek a degradace města.Tohle je jen špička ledovce a záleží na VŠECH,co jim dovolíme.Sami si jistě svezou zadnice a ještě to vezmou ke zbylým zadními vchody.Svět se v (_I_) obrací...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.12. 22:24
Titulek:ale ale ....odpovědět
Veš koblihářská? Buďme rádi, že ji máme. Až odejde a skončí i volební období prezidenta Zemana, teprve uvidíte, co to je demokracie po česku. Po čertu vždy přijde ďábel.
Jméno:Martin Růžička
Datum:06.12. 10:00
Titulek:a není už tadyodpovědět
a není už tady? oba
Jméno:xyz
Datum:06.12. 17:26
Titulek:ale,ale...odpovědět
Vy tomu rozumíte,nahlížíte do křišťálové koule??!!On je to problém,ale,ale-mít názor jiný než je ten Váš,že??Ale třeba se do politiky vrátí národem "milovaný" narcis tatíček klaus.
Jméno:jirba
Datum:13.12. 19:17
Titulek:financeodpovědět
Čtenáři a pisatelé, pohlídejte si, jaké odměny si odhlasují zastupitelé !

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz