zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.11. 10:14
Titulek:Milion chlívek...demonstrace odpovědět
„Mluvil jsem s jedním panem divadelníkem, účastníkem demonstrace na Václaváku. A není to žádný blbec, naopak člověk, kterého jsem si vždy vážil pro jeho vzdělanost. Nic proti tomu, že tam šel! Ať si jde, kam chce, když se mu to líbí,“ říká na úvod Nedělního rána Ivan Vyskočil a popisuje, co ho v rozhovoru s tímto pánem zarazilo. „Co mě naprosto vyvedlo z míry, byla ta absolutní hluchota vůči argumentům proti. Ani zbla ochoty alespoň nějaký argument vyslechnout, a hlavně naprostá, až totální absence představy – co potom? Nedokázal mi zodpovědět otázku, jak si představují uspořádání společnosti, kdyby se jim nakrásně podařilo, a to tedy bože nedopusť, vyřvat si svoje požadavky a vládu svrhnout. Kdo by dle nich měl nastoupit, jak po premiérovi Babišovi, tak po prezidentu Zemanovi? Nedokázal mi na to odpovědět a stále se té otázce vyhýbal,“ kroutí hlavou Ivan Vyskočil.

„Nechci paušalizovat, ale jsem si téměř jistý, že takoví tam na těch demonstracích byli všichni, včetně organizátorů! Alespoň jsem jakékoliv nastínění další cesty neslyšel,“ krčí rameny a vysvětluje. „Ale onen selský rozum mi říká, že bourám-li starý dům, už napřed musím vědět, co chci na jeho místě postavit. Tak pokud nám to ti organizátoři záměrně netají, tak jsem přesvědčen, že to nevědí ani oni. Jsou tady jistě tací, co si tzv. ‚strojí hubu do žebřin‘, jak se říká. Těší se, jak si do premiérského, případně prezidentského křesla sednou, až to padne. Nebudu jmenovat, ale každý asi ví, komu se na tyto posty sbíhají sliny. Kdyby se jim tato přání naplnila, tak by na tom Česká republika zase byla tak, že ani sedláci u Chlumce na tom nemohli být hůř!“

Ivan Vyskočil si prý také pokládá otázku – a co to vlastně proti tomu Babišovi mají? „Snad, že konečně dává do pořádku státní finance? Nebo že napravuje zanedbanou situaci důchodců, zdravotníků, policistů, hasičů a učitelů? Nebo že celý svůj plat dává na matky samoživitelky?“ ptá se a dodává. „Ten řev kolem dálnice D1 a vůbec kolem stavby dálnic a železnice... Ale uvědomujou si, že se toto začalo hýbat teprve od doby, co je Andrej Babiš ve vládě? No mohlo by to jít rychleji, ale aspoň se na tom pracuje. Předešlé vlády místo hrabání na dálnici téměř třicet let hrabaly tak akorát pro sebe. Kde je s našimi miliony bývalý ministr dopravy pan Řebíček? Kde jste byli tenkrát, demonstranti?“ ptá se dál Ivan Vyskočil.

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.11. 10:17
Titulek:Milion chlívek...demonstrace odpovědět
V tuto chvíli se Ivan Vyskočil dostává více k tomu, co se odehrává na demonstracích a také k tomu, jaké informace o tomto dění podle jeho názoru dostáváme. „Už na začátku jsem vysvětlil, co si o tom myslím,“ říká herec s tím, že my Češi jsme národ, který je už z principu stále nespokojen. „Nejčastěji jsou lidé, bohužel, nespokojeni sami se sebou. A tak se vždy najde dost křiklounů, kteří jsou ze zásady proti. Velká většina z nich vůbec neví proti čemu, ale proti jsou! Zdali jich bylo 120 tisíc nevím, ale mám o tom velké pochybnosti,“ říká Ivan Vyskočil k tomu, co se odehrálo na Václavském náměstí.

A vysvětluje. „Jestli totiž ČT dává do zpráv téměř pozvání na takovou demonstraci, s uvedením času a místa, nedivím se, s jakou chutí nafukuje tu účast. Nějak jsem v České televizi přehlédl, že by také zveřejňovali čas a místo konání demonstrace SPD Tomia Okamury. Ale to jsem se asi špatně díval, že? ČT je přece veřejnoprávní, tedy nás všech, a za naše peníze nás všechny spravedlivě informuje. A účast na této demonstraci? Sakra, škoda, že tam přece jen byly nějaké záběry, i když poskrovnu. Tak bohužel úplně nešlo říct, že tam bylo ‚pouhých 50 lidí‘!“ říká Ivan Vyskočil a smutně poukazuje. „Ano, už je to zase tady! Jako před léty. Spoléhat na vlastní hlavu, a hlavně nevěřit všemu, co se nám do ní Česká televize a jiní podobní snaží nacpat! Zase se učit číst mezi řádky a rozlišovat, kdo nám co předkládá. Smutné! Ani tohle jsme si tehdy po Listopadu takto nepředstavovali!“

Národní fronta z lepšolidí? Řízená z EU?

Nad porovnáváním dnešních událostí s tím, co se v tehdejším Československu odehrávalo v roce 1989, kroutí herec hlavou. „Vidím, jak se ti organizátoři snaží vzbudit dojem opakování roku 89. Jízdy po městech, Václavák a konečně Letná. Jenže tehdy jsme

demonstrovali za něco. Nevěděli jsme ani, jestli to vůbec přežijeme,“ vysvětluje a dodává. „Už jsem uvedl, že jsme si vůbec neuměli představit, že si vydemonstrujeme něco úplně jiného, než jsme chtěli. Ale v zásadě jsme správně chtěli především svobodné a demokratické volby. A to se naštěstí povedlo,“ zdůrazňuje,

„Copak tihle chlapci vědí, jak vypadaly volby? Pamatuju, jak se tenkrát režim snažil budit zdání voleb. Natiskli plakáty se šťastnou rodinkou a pod tím nápis: VOLÍME ŠŤASTNOU BUDOUCNOST! ... a někdo pod to připsal: ... to bychom rádi, ale musíme volit kandidáty Národní fronty!“ vzpomíná a pokračuje.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.11. 10:18
Titulek:Milion chlívek...demonstrace odpovědět
„Takže úplně stejně s panem Ovčáčkem říkám, že dnes tito demonstranti revoltují PROTI SVOBODNÝM VOLBÁM! Zase by chtěli Národní frontu, tentokrát složenou z lepšolidí a tentokráte neřízenou z Moskvy, ale řízenou z EU. To nesmíme dopustit, jinak budeme, promiňte, V PRDELI, jako Napoleon u Waterlo,“ říká rázně.

Geislerová jako Panna Orleánská, Čvančarová na Zlatou tělku...

V Nedělním ránu se Ivan Vyskočil rozhodl vyjádřit i k proslovům svých kolegů, kteří promlouvají k demonstrantům nejen na Václavském náměstí. „Nenechte se přesvědčovat emotivními projevy herců. Mnoha z nich si velmi vážím jako herců. Jenže jsou samá emoce a často hlava jde někde vzadu a nestačí to dohnat. Příšerné je i to, jak snadno podlehnou tomu, že ‚SE TO tzv. NOSÍ‘. Řeknu Zeman, a lidi zatleskaj. Je to ubohé,“ říká.

Při zhodnocení proslovů některých svých kolegů na demonstracích si pak servítky rozhodně nebere. „To, co předvedla na Václaváku kolegyně Čvančarová, je přinejmenším na Zlatou tělku městečka Horní Dolní u Chomutova. Tak tomu říkáme, když se někomu něco hodně nepovede. Nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo plakat. Z Ani Geislerové přímo tryskala neukojená touha, že nemůže hrát na divadle Janu z Arcu. Tak si tu Pannu Orleánskou vždycky střihne, jak říkáme v herecké hantýrce, na nějaké tribuně při demonstraci. Hodně připomíná paní Němcovou, ale ta už může hrát jen tchýni Panny Orleánské,“ říká Ivan Vyskočil.

„A ti mladí radikálové z našich řad? To už mi zůstává rozum stát. Mladý Polívka se rozhorlil a nazval námi zvoleného prezidenta a premiérajako hovada, která mohou volit jen jiná hovada. Pro jednoho kolegu jsme zase jen toaletním papírem, pro jiného lůzou a hlupáky,“ vypočítává naštvaně.

Menšík by vám jednu vrazil! A styďte se, pane Mádle!

V této souvislosti se pak Ivan Vyskočil rozhodl porovnat chování a „postoj“ některých dnešních umělců s jejich staršími kolegy. Padla taková jména jako Medřická, Sovák nebo Menšík. „Za svojí kariery jsem pracoval s opravdovými Mistry našeho oboru. S panem Högerem, Luďkem Munzarem, Petrem Kostkou, šlechticem mezi herci panem Otakarem Brouskem, paní Medřickou, paní Zázvorkovou, Jiřím Sovákem. Mistři národem milovaní, Mistři herectví i slova! Nikdy jsem od nich neslyšel taková slova, ale hlavně nikdy jsem nepostřehl ani náznak vyvyšování a pohrdání ostatními lidmi! To byste si mohli zkusit říci před tím velikánem Ladínkem Menšíkem, že jste něco víc, než ta babička od krav.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.11. 10:20
Titulek:Milion chlívek...demonstrace odpovědět
Hned by vám jednu vrazil, abyste z těch výšin si stoupnul zase na zem!“ říká rázně Ivan Vyskočil.

„Mám za sebou skoro 70 filmů a TV inscenací. Bavil jsem lidi na divadle, jsem jeden z hrstky, co odmítli podepsat Antichartu, snažil jsem se žít vždy poctivě a snad dobře vychoval a staral se o své tři děti i ty dvě další, co mi přivedla má ex. A nakonec se na sklonku života dozvím, že jsem hovado, toaletní papír, lůza a hňup! Díky, kolegáčkové! Navíc podle Nory Fridrichové se mám vystěhovat,“ říká rozčileně Ivan Vyskočil. A prozrazuje, co ho v souvislosti s vyjádřením umělců také doslova nadzdvihlo ze židle. „Jiří Mádl se nechal v Budějovicích slyšet, že Andrej Babiš a Miloš Zeman využívají těch hloupějších občanů pro svoji volbu. Jiří Mádl dostal od ministerstva financí, tedy potažmo od Andreje Babiše, sedm a půl milionu dotaci na svůj film, a pak snad ještě další velkou částku. Tedy dostal státní peníze. Tudíž peníze nás všech,“ říká Ivan Vyskočil a Jiřímu Mádlovi vzkazuje: „Jelikož nás, co volíme Babiše a Zemana je většina, pracoval jste většinou za peníze té lůzy, těch hovad a toaletních papírů! Za peníze těch, kterými tak pohrdáte. A to vám nevadilo?? Styďte se, pane Mádle!!“ nebere si Vyskočil servítky.

Na závěr pak rázně dodává. „A ještě něco se mi dere na jazyk. Máte-li psa, kterého krmíte a on vás za každé krmení kousne, nedá se dělat nic jiného, než se po čase takového psa zbavit!“

Sotva odtržený od mateřského prsu, vyzývá premiéra k měření sil na obrazovce?

Ivana Vyskočila zaujala i „hlavní postava“ současných demonstrací, Mikuláš Minář. A i na toto téma v Nedělním ránu promluvil. „Nyní bych se rád pozastavil nad tím, odkud se vylouplo – to Mikuláš Minář,“ říká Ivan Vyskočil a zamýšlí se. „Cítí se asi jako úžasný revolucionář a bojovník za svobodu. Tedy myslí si, že bojuje za svobodu, ale přitom neví, co je nesvoboda! Každý z takovýchto bojovníků má za sebou nějakou historii. Havel byl ve vězení, Masaryk musel pracovat určitou dobu v exilu, neboť na něj byl v Rakousku-Uhersku vydán zatykač... Ať si myslíme o Fidelu Castrovi cokoliv, nemůžeme mu upřít neskutečnou odvahu. Dva roky přežíval v džungli, aby po dvou letech vyšel s třiceti statečnými svrhnout Batistův režim. A že na Kubě Batista prováděl represe, byla tam těžká chudoba a rasismus, o tom není pochyb. Castro tehdy věděl za co bojuje. Navíc opravdu a doslova bojoval. Se zbraní a s nasazením vlastního života!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.11. 10:21
Titulek:Milion chlívek...demonstrace odpovědět
Ale za co bojuje tenhle, jak řekl pan prezident, zběhlý student a neznámý salonní revolucionář?“ ptá se Ivan Vyskočil a pokračuje. „To jeho neskutečné přeceňování vlastní důležitosti! Tenhle chlapec sotva odtržený od mateřského prsu, vyzývá premiéra této země, účastníka mezinárodních konferencí, k měření sil na obrazovce? Už jsem zažil, že ti mladí bývají hodně voprsklý, ale co si vůbec tenhle strup o sobě myslí? Zcela správně pan premiér takový rozhovor odmítl. Zkusím také vyzvat prezidenta Trumpa, že si to spolu v TV vyříkáme. Myslím, že by rychle přijela sanitka s dvěma pány v bílém a jel bych rovnou do šaškárny,“ říká s humorem sobě vlastním Ivan Vyskočil a dodává, že vůbec nepochopil postoj pana Hamáčka k této výzvě mířené na Babiše. „Málem jsem spadl ze židle. Tímhle se chce ČSSD zachránit?“ nechápe Ivan Vyskočil.

Na závěr pak uvádí. „Jedna paralela mě přece jen napadá. Zrzkům jsme se posmívali naposledy v první třídě a dávno mě to pustilo. Takže o barvu vlasů nejde. Ale jednoho

takového zrzavého agenta vysadili Němci za první světové války v Rusku. Měl rozložit carské Rusko, protivníka ve válce. A že se mu to setsakramentsky dokonale povedlo, co? Ten zrzavý agent, za kterým zůstaly tisíce mrtvých v občanské válce, se jmenoval Lenin!“ říká Ivan Vyskočil a pokračuje. „Tady nás oblbuje také jeden zrzek a ze všech jeho akcí je víc než jasné, že je také někým dobře placený a někým nasazený! Někým, komu vadí, že se tu máme celkem fajn, chceme si rozhodovat sami o sobě a pan prezident i premiér Babiš jsou s námi zajedno. Ano, to musí někomu strašně vadit a řekl bych, že cítím takový ne zrovna voňavý závan z EU,“ podotýká herec a na závěr Nedělního rána ještě dodává. „Zrádců v českých zemích se najde vždy dostatek. Od časů Přemysla Otakara na Moravském poli až po dnešek. Tak tleskejte, pánové z opozice. Víte vůbec čemu tleskáte? A dokonce někteří poslanci ČSSD chodí na demonstrace. Ale oni jsou v koaliční vládě, takže demonstrují sami proti sobě? Tak to se hned tak nevidí. To je možné asi jenom u nás!“
Jméno:petr
Datum:15.11. 10:41
Titulek:demonstraceodpovědět
Pan Vyskočil - hlásná trouba Hradu, však si to vyznamenání musí nějak odpracovat :-).
Jak je viděl potrefené husy kejhají a kejhají.
Že by nějaká obava nebo strach?


Jméno:Cyril
Datum:15.11. 11:38
Titulek:asi anoodpovědět
Václav Klaus u příležitosti oslav 30. výročí Sametové revoluce vystoupil na půdě Institutu Václava Klause s projevem, ve kterém řekl, že naším současným úkolem je zachování národního státu.

„Úkolem naší doby je udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek. Toto považuji za naprosto fundamentální úkol naší doby. (…) Druhým zásadním úkolem je udržet náš národní stát,“ prohlásil bývalý prezident Klaus.
Jméno:Karel
Datum:16.11. 04:25
Titulek:ano,jen onodpovědět
A nikdo jiný opravdu,ale opravdu ví co dělat a nedělat nejlíp.Mno hlavně že nás to globální oteplování minulo,že..:-) :-).
Jméno:Mirek
Datum:17.11. 21:31
Titulek:I. Vyskočilodpovědět
To je bomba. Že by snad nová mravní autorita?
Velký umělec promluvil. Já z těch jeho blábolů snad ani neusnu. Jen tak dál barde.
Jméno:lucie
Datum:18.11. 16:44
Titulek:to Mirekodpovědět
Bláboly tu čtu jen od Vás. Jasně, kdo má jiný názor než uřvaná menšina na náměstích, je ....to má být demokracie ????
Na I. Vyskočila hochu, nebo pane, nemáte ani náhodou !
Říká pouze pravdu, kterou nechcete slyšet.
Jméno:Jonák Václav
Datum:19.11. 15:24
Titulek::-)odpovědět
Takovej text dlouhej, a přitom takové blbost...
Jméno:Šimon
Datum:15.11. 10:26
Titulek:Klaus ostře zaútočil na Milion Chvilekodpovědět
Nikdy bych nevěřil, že jednou vyjádřím s jeho názorem souhlas, ale tentokrát tak učinit musím, neboť ty nejzávažnější skutečnosti naší doby vidím podobně jako VK. Progresivismus (konkrétně multikulturalismus, feminogenderismus, protibělošský rasismus, LGBT agenda apod.), který je důsledkem a projevem filosofie Frankfurtské školy a jejích následovníků ve všech strukturách západní společnosti, je opravdu děsivě nebezpečný, destruktivní, anticivilizační a podílí se na sebevraždě západní civilizace.
Jméno:Manager
Datum:15.11. 11:36
Titulek:nelegální migranti nevadí?odpovědět
Americké výzkumné středisko Pew Research Center publikovalo výzkum, podle něhož se na území Evropské unie v roce 2017 nacházelo nelegálně od 3,9 do 4,8 milionu migrantů. V Česku údajně dosahoval počet nelegálních migrantů až 200 tisíc lidí.
Podle studie se přitom 70 % těchto lidí nacházelo na území Německa, Francie, Itálie a Velké Británie, píše portál Echo 24.

Pew Research Center zkoumal situaci ve 28 zemích Evropské unie, včetně České republiky. Dále byly do výzkumu zahrnuty Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko a Island.

Portál píše, že ve srovnání s rokem 2014 vyrostl počet migrantů, kteří nelegálně žili na území těchto 32 zkoumaných zemí. V roce 2014 jejich počet dosahoval 3,7 milionu lidí.

V roce 2017 se počet nelegálních migrantů na území Česka pohyboval mezi 100 tisíci a 200 tisíci lidí, píše Echo 24, přičemž ve stejném roce jejich počet v Maďarsku, Slovensku a Polsku činil méně než 100 tisíc.
Jméno:Marie
Datum:17.11. 06:32
Titulek:nejlepšíodpovědět
Je lživá propaganda vymývání mozků především mladým,napříč různými portály a médii.Dokonce to do dětí tlučou i ve školách.Hnus fialovej!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.11. 20:46
Titulek:Jen jejich názor je správný...odpovědět
Dnes 17. 11. 2019 se na Můstku odehrávala spojená demonstrace Národní demokracie a SPR-RSČ, byla schválně narušována lidmi z řad Milionů chvilek a odpůrců Babiše. Kousek od nás se zastavil muž s asi osmiletým synem, oba měli na klopě odznak s postavou čurající na odseknutou hlavu Babiše. Šla jsem se zeptat chlapce, proč nechce Babiše, v tom ho muž honem odtáhl pryč. O kus dál stála skupinka mladých dívek, velmi odmítavě se vyjadřovaly k obsahu Sládkového projevu, co nedobrého nám přinesla tzv. sametová revoluce. Zeptala jsem se jich na rok narození. 91, 98, 98, 92...zněla odpověď. Konstatovala jsem, že ji přece nezažily, tak jak ji mohou hodnotit. Ale máme svobodu, zněla odpověď. Nikdo z narušitelů nechtěl slyšet naše vysvětlování ani názory, pískali a křičeli...Jen jejich názor byl ten správný....nepřipomíná vám to něco? Kdo kdy odmítal naslouchat svým oponentům?
Jméno:Martin
Datum:18.11. 07:00
Titulek:urážky Václava Havlaodpovědět
Pravděpodobně jsem potkal část demonstrantů SPR-RSČ poblíž Máje. Jeden nesl ceduli, na které urážel Václava Havla (nepamatuji si přesně ta slova). Pokud to skutečně byl účastník výše zmíněné demonstrace, nedivím se, že byla provázena nesouhlasnými reakcemi.
Jméno:Josef
Datum:18.11. 14:42
Titulek:urážky.....odpovědět
Jak urážel Václava Havla? Že amnestií z ledna 1990 prominul tresty 23 tisícům osob z celkem 31 tisíc uvězněných? Mezi amnestovanými byl i za vraždu odsouzený Jozef Slovák, který po propuštění spáchal nejméně čtyři další vraždy. Nebo amnestie z února 1998 kdy bylo propuštěno přes 930 osob, u dalších několika set bylo zastaveno trestní stíhání? Nebo že mu bylo v restituci vráceny barrandovské ateliéry, které byly zsetátněny před rokem 1948?
Jméno:Pavel
Datum:18.11. 20:50
Titulek:jak do kohoodpovědět
Navážet se do Babiše a urážet Zemana je dovoleno, ale na naši modlu Havla nám nesahejte.
Jméno:No
Datum:19.11. 17:05
Titulek: co brečíš??odpovědět
Chrchlič už je v hlíně.
Jméno:Pavel
Datum:18.11. 16:26
Titulek:Super!!odpovědět
Neratovickou lídryní Milionu chvilek pro demokracii, které nesnesou jiný názor, je Alena Prošková, zastupitelka za NeraHnutí.
Jméno:Míla
Datum:18.11. 21:21
Titulek:dotazodpovědět
To je ta kytičkářka?
Jméno:hm,
Datum:19.11. 17:08
Titulek: jj,kytičkářkyodpovědět
Svačinářky,kantýnské a pak jdou učit nebo do politiky.A dřou jako kobyly.
Jméno:Milan K.
Datum:22.11. 20:07
Titulek:Prošková odpovědět
Kytičkám rozumí jako navigaci parníku. Je A N G L I Č T I N Á Ř K A a rozhodla se, že bude ekoložka. Nadělá víc škody než užitku, ale zastupitelé ji zvolili jako předsedkyni kontrolního výboru. Už se těším, jak bude řídit specializovaný výbor.
Jméno:All
Datum:23.11. 10:09
Titulek: takovýchodpovědět
Rádobyodborníků máme shora v mnoha funkcích,většinou bez příslušného vzdělání,dosaženy různými známými a kamarády.Důležité jak pro koho a z jakých důvodů tam jsou.Bylo tam několik podobných existencí.Tak jako horda dam od sportovců.
Jméno:Jakub
Datum:19.11. 08:39
Titulek:ano, tak to jeodpovědět
Máte pravdu Pavle Šando. Teď už snad sám vidíte i když to veřejně nepřiznáte, že to byla chyba, dát ji na kandidátku.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:20.11. 14:19
Titulek:Uznávám odpovědět
Uznávám, že to byla velká chyba. Ale z jiných důvodů.
Jméno:Jakub
Datum:19.11. 21:55
Titulek:Bruselská internacionálaodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=UC0h39xQWKc

bez mezer
Jméno:lucie
Datum:20.11. 16:39
Titulek: "Pro nevzdělané seniory "- Vl.Špidlováodpovědět
Dozvěděla jsem se, že jsem lůza Nevzdělaná. Neinformovaná a zaostalá. Kvůli své neiformovanosti, zaostalosti a nedostatečnosti jsem i xenofob, rasista, a vůbec všeobecně zaprděnej čecháček, ba dokonce přímo snad i nácek. Proč … no protože takřka celý život žiju na vesnici, jsem senior … i když pravda, namlouvám si, že duch je mladý, jenom to tělo chátrá, vzdělání jenom střední a ještě k tomu díky datu mého narození za socíku, kdy se teda ve škole děti učily pravopis a násobilku, ale byly zcela nepolíbeny genderem, multikulti, klimatickými změnami a – ó hrůzo – myslely si, že máma je máma a táta táta a rodinu že tvoří chlap, ženská a děti. Divná doba, že jo…
Ovšem dnešní pokrokové celebrity mi to na Václaváku, Letné a i v mainstreemových sdělovacích prostředcích natřely bez obalu. Taková Aňa Geislerová, Bára Basiková, úžasný a nenapodobitelný Pavel Novotný, geniální režisérka Olga Sommerová, nedostižný bard Zigy Horváth, ikona herectví Mádl a další a další si nebrali servítky. Starci – nikoliv na chmel, ale na školení. Je nutno vás vzdělat, osvítit, nacpat do těch vašich dutých a starých hloupých lebek moderní, pokrokové a jedině správné názory. Víte vy vůbec, geronti, jak ohrožujete tu naši vymodlenou, neposkvrněnou a jedině správnou demokracii toho jediného správného názoru a patentované naší pravdy? Takže školení – úžasní a nedostižní, charakterově neposkvrnění a poslední mladí a pokrokoví umělci v čele se Zdenkem Svěrákem se rozjedou po vlastech českých, krajích moravských a slezských a začnou poučovat ten nevzdělaný prostý lid.
Už se na to těším. Na hlášení obecního rozhlasu, ve kterém proslavený herec a režisér Jan Hrušínský mladší, držitel několika cen – například cen vstupného, občerstvení a dotací do svého divadla, svým sametovým a vemlouvavým hlasem pozve nás, místní venkovské seniory do obecní sokolovny na osvětovou akci ve jménu demokracie. /Demokracie, vy tupci je myslet si to, co si myslíme my, chápete?/
Řvete o rozdělování národa Zemanem a Babišem…sorry jako, ale zatím jsem nikde, na žádném médiu, dokonce ani v Respektu, nenašla, že by Zeman či Babiš označili větší část národa za tupce, nevzdělance a lůzu, kterou je nutno zbavit volebního práva. To je jen a jen pouze vaše parketa, vás, takzvané pražské kavárny a Miliónu chvilek pro demokraturu. Vy nálepkujete lidi, vy lidmi pohrdáte – a vy jim to nevybíravě dáváte najevo. A to jste fakt tak hloupí,že ti kterými pohrdáte a dehonestujete, se k vám přidají?
Jméno:Mirek
Datum:25.11. 17:13
Titulek:Lucieodpovědět
Lucie,Lucie, můza Vás fakt miluje.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz