zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.11. 14:25
Titulek:nehoda autobusuodpovědět
nazory.aktualne: Do nákladního auta narazil u Nové Vsi na Mělnicku autobus, jeden člověk v něm zemřel
Do nákladního auta narazil u Nové Vsi na Mělnicku autobus, v němž zemřel jeden člověk. Řidič autobusu je zraněný. Děti, které převážel, záchranáři nemuseli ošetřovat.

Blesk: U obce Nová Ves nedaleko středočeského Mělníka došlo k nehodě autobusu a nákladního automobilu. Podle předběžných informací je na místě více zraněných osob. Policejní mluvčí uvedla, že na místě jedna osoba zemřela. Podle informací Blesk.cz je autobus plný dětí!
Jméno:se
Datum:14.11. 17:39
Titulek:podívejteodpovědět
Jak jezdí někteří řidiči od Arrivy.Někteří jak prasata.Byly stížnosti,pohrozilo se a sedí tam stejně.Pár,kteří nedostali nedávno svůj rajon se mstili cestujícím.Styl jízdy brzda-plyn,neochota,u některých výstup zadními dveřmi přestože stojíte vpředu u řidiče,jiní neodpovídají na pozdravy,brblají pro nic a hledají si záminky,v létě nepouštěli odpoledne klimu,lidé se dusili,ráno naopak za chladu jí pouštěli.....A co myslíte že se změnilo??!NIC!Stále nabývám dojmu,že práce není povinností a pokud někoho nebaví,má jít od válu.Ale to je jen zbožné přání..Neříkám,že cestující jsou svatí,s těma si moc dobře poradil u Nerabusu p.Šmíd.Pokud byl na někoho neurvalý,hubatý,vždycky měl pádný důvod.Bohužel zlatá éra tohoto dopravce skončila a máme tu tento poklad.
Jméno:Bumbác
Datum:14.11. 21:34
Titulek:řidiči nejsou....odpovědět
Co očekáváte od nadnárodních korporací? Vyždímají nás, zisk mizí ve VB a Sev. Irsku a až nás vyždímají, zmizí za hranicemi. Tak je to. Je jim jedno, jak jezdí řidiči, jestli jsou slušní nebo ne, hlavně že se penízky sypou. Kromě toho, řidiči chybí a raději se nechají zaměstnat u DPP Praha.
Jméno:jirba
Datum:23.11. 23:56
Titulek:dopravaodpovědět
No jo, čte se to divně. Ta kritika. Já se k ní nepřipojuji, jednak proto, že i přes každodenní jízdy s autobusy jsem se s "neurvalým" řidičem nesetkal, no a pak bych tuto práci nemohl dělat - neustále být za volantem 100% ve střehu, stále i cizincům vysvětlovat co to stojí, s napětím čekat,co možného technika provede, kvůli překážkám na silnici nelze dodržet jízdní řád..Buďme na sebe jako lidi.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz