zpět na forum

Jméno:Petr Paseka
Datum:07.10. 16:29
Titulek:No, tak hlavně, že mají demisólistkuodpovědět
Tak nám odborník na všechno Šanda oznámil, že ZUŠ kohosi najala. Na neco, co sám neumí srozumitelne vyjádřit, na co. Ale že stávající ředitel této školy v červnu vyhodil Církev adventistů sedmého dne a Církev bratrskou, které se tam scházely cca 25 let, a tím školu připravil o 100 tisíc korun ročního příjmu z nájmu, to panu "zastupiteli" jaksi nevadí ... ?
Jméno:Milan
Datum:10.10. 19:49
Titulek:?odpovědět
Tak to jsem nepochopil vůbec.
Jméno:Karel
Datum:11.10. 17:22
Titulek: už jsemodpovědět
O tom slyšel taky,něco za tím tajemného bude,že jim to taková léta procházelo a nikomu nevadilo.
Jméno:Milan K.
Datum:11.10. 18:07
Titulek:nový ředitel zuškyodpovědět
Nové koště dobře mete. Nový ředitel zušky vyhodil z budovy rodiče, kteří čekají na děti. Ani s těmi malými nesmějí jít dovnitř a pomoct jim s oblékáním. Musí na ně čekat venku nebo kam mají jít? V budově je vrátný a místa pro rodiče je za vchodem dost. Stačilo by jim vyhradit kus místa se židlemi. Prý to nejde, tvrdí ředitel. Když se chce, všechno jde.
Jméno:Olda
Datum:15.10. 10:15
Titulek:otázkyodpovědět
Teď je to dobrý, je teplo a dá se sedět na lavičkách, ale co až bude zima, fujavice mráz? Myslel pan ředitel na rodiče, kteří vozí děti z okolních obcí? Kde na ně mají počkat? Co když bude na dveřích oznámení, že učitelka nevyučuje?
Jméno:Petr Paseka
Datum:15.10. 11:06
Titulek:Co komu procházelo,bolševiku?odpovědět
Oba sbory mely s dr. Zikmundovskym radne uzavrene smlouvy. Nikdy nedluzily ani haler. CASD mela shromka v sobotu, CB v nedeli. Vsichni po sobe uklidili, i prostory,co nepouzivali. Sam jsem jim chodil pomahat.
Jméno:Věra
Datum:15.10. 13:11
Titulek:chování a úklidodpovědět
Pane Paseka. Jak vysvětlíte, že v zrcadlovém sále hráli fotbal? Zachytili je kamery.
Jméno:Petr Paseka
Datum:17.10. 14:33
Titulek:Melete nesmyslyodpovědět
Obe cirkve mely pronajatou tridu,o vikendu.Casd v sobotu,CB v nedeli.Konaly tam bohosluzby.zadny fotbal se nekonal. Delal jsem tam totiz spravce budovy,se souhlasem dr. Zikmundovskeho.Kamery jsou asi vas vlhky sen,pani,co se neodvazite ani podepsat...
Jméno:Věra
Datum:17.10. 18:54
Titulek:kameryodpovědět
Ale ,ale pane Paseka. Čerpala jsem ze zastupitelstva, kde vedoucí odboru školství prohlásila: Hráli v zrcadlovém sále fotbal. Ředitel ZUŠ to má na kamerách. (ověřte si to ze zápisu) Z tohoto důvodu ukončil smlouvu. A pan Zikmundovský ani neví, že jste byl nějaký správce. Možná jste chtěl být.....
Jméno:Bára
Datum:17.10. 21:45
Titulek:nedivte seodpovědět
Vedoucí odboru školství fandí řediteli ZUŠ.
Jméno:Petr Paseka
Datum:18.10. 16:51
Titulek:Ale, ale pani zbabele nepodepsana!odpovědět
Obe cirkve mely vzdy v pronajmu ucebnu. Od salu nikdy klice nemely. Pokud se tam tedy nekonal koncert krestanskych pisni a hudby. Sal vzdy otevirala a zavirala pani Petrakova, sekretarka a ekonomka dr. Zikmundovskeho. CB se pak, pozdeji po letech,schazela ve vstupni hale. Tze melete (ucelove) nesmysly.
Jméno:Míša
Datum:12.10. 13:57
Titulek: to je humusodpovědět
Neradíra opravdu humus..:-( :-(.
Jméno:Karel
Datum:12.10. 19:59
Titulek:dobré zrušíodpovědět
Líbeznice si oddychli,když nynější ředitel od nich vypadl a tady nenechá kámen na kameni. Město mu prý fandí a nehodlá zasahovat do jeho práce. To se máme na co těšit.
Jméno:jirba
Datum:23.10. 10:22
Titulek:úpadekodpovědět
Věřím faktům pana Paseky. I když si je nebudu ověřovat. Rodiče, čekající venku, vidím, je to trapné. Ve městě, kde se v poledne přepadává, je nutno své děti doprovázet. Za statisíce dal direktor osadit, naprosto zbytečně, nový vstupní portál..
No za vším lze vidět mgr.Mrzílkovou, ta zkazí, na co šáhne. Diletantka stále řídí město !

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz