zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.10. 21:06
Titulek:zbytečné sekání ničí zelené plochy....odpovědět
A už zase dnes vyjela rychlá rota se sekačkami, aby v souladu s harmonogramem sekání z 28. února oholila zelené plochy, tentokrát na Kojetické. Nevadilo, že je po deštích rozbahněná půda, listy a stonky mokré, sekalo se, ačkoliv klimatické podmínky jsou zásadně nepříznivé a kromě toho, sekat na začátku října je nesmysl. Už nic moc růst nebude, zima na krku, v dalších dnech už má mrznout, a na zimu je nutné půdě ponechat zelený kožíšek, jak říkají zkušení zahradníci. Nechápu, proč referentka z odboru ŽP, která má v popisu práce rozhodovat o sekání, něco takového dovolila. Svědčí to o jejím odborném přístupu k údržbě zeleně....
Jméno:Jana
Datum:03.10. 05:33
Titulek: nepochopímodpovědět
Jak se na ten šlendrián a tiché pustošení města může cca 17tis.obyvatel dívat.To je jim to tak lhostejné,že to pak jedině někde v Konírně zkritizují u piva a dál už nic??nechce se mi věřit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.10. 07:59
Titulek:17 000? Ani náhodou...mnohem méně....odpovědět
Už jenom 15 a půl, lidí utíkají pryč. A to ještě vezměme v úvahu, že se sem stěhuje hodně pražáků, kolik neratovičáků se asi skutečně odstěhovalo...Přistěhovalc i si koupí relativně levný byt, požadují parkovací místo, ráno frrr do Prahy, večer se zde vyspí...a pořád dokola. K tomuto divnému městu nemají žádný vztah.
Jméno:Míša
Datum:03.10. 10:00
Titulek: nedivím seodpovědět
Nic dobrého a hezkého je tu nečeká a čekat nebude dokud budou u vesel ti co tam jsou.Město zkomírá vizuelně i hodnotově..Samozřejmě že se v LN dočteme podstrčený pravý opak s výčtem pozitiv a snažení.Mno každý má jiné představy,které však JE nezajímají.Mají jen ty svoje a ty požadují za žádoucí.Podle toho to tu-v KOCOURKOVĚ vypadá.K ničemu dobrému to tu nevede,co slýchám lidé nejsou moc zde s životem spokojeni,napříč mentálním i věkovým spektrem,vzděláním.I staří bardi a starousedlíci to tak vidí.A známí..Jména raději uvádět nebudu,aby neměli komplikovaný život.Už slyším ty plky a rady ať se ...odstěhujeme jinam.Ano,kdo není s námi,musí z kola ven..Žádní protestanti a lidé s názory.Bude hůř v Nera,vězte!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz