zpět na forum

Jméno:Anna V.
Datum:20.09. 11:50
Titulek:Stavba ve Svazarmuodpovědět
Dobrý den, doslechla jsem se, že v areálu Svazarmu (dnes Avzo) se má stavit na travnatém placu jakási budova. Nachází se zde několik vzrostlých stromů, u kterých si nedovedu představit, že by nedošlo k narušení kořenů. Odbor životního prostředí už s tím měl údajně souhlasit???
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.09. 14:24
Titulek:stavba myčky v AVZOodpovědět
Dnes jsme se se dozvěděla o této stavbě, budu se informovat na OŽP, zda už vydali souhlasné stanovisko.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:24.09. 14:11
Titulek:myčka odpovědět
Omlouvám se za překlepy, zlobí mě oči a za trest nedostávám podklady na zasedání v papírové podobě, jak jsem žádala. Moji drazí kolegové z koalice schválili, že pro mě nebude výjimka a budu moci používat pouze podklady v elektronické podobě. Tomu se říká demokracie a lidská práva. Hlavně že nám na radnici vlaje tibetská vlajka. Ale k myčce: podle informace z radnice se dostavil jeden noname zájemce o vybudování myčky a)za garážemi za Kojetickou, b)za Penny c)na ploše Svazarmu, kde chtěl pozemek koupit. Jenže AVZO nic prodávat nechce, taky by byli blbí...:-))), ale snad tam je ještě jeden pozemek, ten je města a mělo by o jeho prodeji rozhodovat zastupitelstvo. Jenže tam je zakopaný pes. První by se mělo hlasovat zda prodat nebo ne a pak o ceně. Jenže MěZ hlasuje hned o ceně a podle MV je to legální. To se mi nezdá, ale údajně kdo nechce prodat, nesouhlasí s cenou. Což mi mozek nebere. Ovšem koalice má 11 (12) hlasů a odhlasuje klidně 3. světovou válku. Tyhle koalice by měl vzít čert!!!!!
Jméno:Václav
Datum:24.09. 14:41
Titulek:Stavba ve Svazarmuodpovědět
Myčka ve Svazarmu? Synovec tam chodí do kroužku, tím se tam zvětší provoz a ohrozí bezpečnost dětí!!! Taková věc má být někde, kde zvýšení provozu vadit nebude. Nehledě na to, že jedna myčka už tam je??
Jméno:Nováková <betrsone800@seznam.cz>
Datum:26.09. 13:21
Titulek:Svazarmuodpovědět
Dobrý den,Prodej městského pozemku ve svazarmu na provoz mycích boxu je malý.Jelikož okolo jsou garáže,velká fima Nerastav u které parkuje hodně auta z důvodu prodejny.A nehledě ,že okolo pozemku jsou velké zdravé stromy,které by se museli pokácet.Natož skoro žádné příjezdové cesty,protože hned vedle je pozemek svazarmu.Navic ve svazarmu je hodně dětský zajmových a sportovních kroužku které ten pozemek využívají a ohrozilo by to jejich bezpečnost!!!!!Mam tam syna.Neni možné přes určitě nesouhlasné stanovisko životního odboru,díky těm stromům,aby město to prodalo.Jinak to zavání o rozhodování o dvojím metru a o těch dukátech,jak tu někdo psal.
Jméno:Helena
Datum:24.09. 14:56
Titulek:Myčkaodpovědět
Pokládám si otázku, zda město jako Neratovice potřebuje tolik myček. Nemělo by město řešit spíše parkování aut než jejich umývání
Jméno:však
Datum:25.09. 04:01
Titulek: vemte toodpovědět
Z té druhé stránky,byznys z umývání zřejmě víc vynese soukromníkovi než nějaká parkovačka.Jakoby ta věčná hoňka za dukáty nebyla zřejmá...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.09. 08:21
Titulek:myčkaodpovědět
Jedná se o jednu myčku, jejím umístění jsou různé varianty...asi to nebylo moc srozumitelné....
Jméno:Helena
Datum:25.09. 14:51
Titulek:Myčkaodpovědět
Myslela jsem tolik myček ve městě....a honba za dukáty. No nevím. Investice to bude nemalá a kolik se tam tak bude jezdit umývat aut. Miliony z toho nebudou
Jméno:Lojza
Datum:25.09. 17:40
Titulek:nemusí pršetodpovědět
Známe to,stačí když bude kapat.Pokud by šlo o náhradu za stávající,tak bych tomu rozuměl,ale další určitě ne.To je jako se supermarkety.Malé podnikatele to odrovnalo,zabralo spoustu nové i orné půdy,pokácely se stromy a užitek spíše jen obchodníkův.
Jméno:Pavel
Datum:26.09. 08:25
Titulek:pořád platíodpovědět
Kdo maže, ten jede.
Jméno:Karel
Datum:26.09. 09:13
Titulek: jj,a v Neratovicíchodpovědět
To platí dvojnásob.Lidé,co nejsou slepí na to příjdou.Možná i pár "koblih" a ovcí.
Jméno:Nováková <nováková @seznam.cz>
Datum:26.09. 12:42
Titulek:Nckfjidlsodpovědět
No myslím ,že prodej travnatého pozemku ve svazarmu na stavbu mycích boxu je malý .Okolo jsou garáže ,velká firma Nerastav a jiné firmy ,tak že velice málo příjezdových cest.Nemluvě o velikých stromech okolo pozemku která by se museli pokácet.Navíc ve svazarmu je mnoho zájmových a sportovních kroužku,které ten pozemek využívají.Mám tam syna v kroůžku.Neni možně,aby rada odsouhlasila prodej pozemku určitě přes nesouhlasné stanovisko životního prostředí.Jinak už to zavání o rozhodování o dvojím metru a těch dukátech,jak tu někdo píše.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz