zpět na forum

Jméno:Martin
Datum:13.09. 13:43
Titulek:videozáznamy ze zastupitelstvaodpovědět
Tento odkaz tady asi už před prázdninami byl, ale protože na stránkách města nikde není (nebo je hodně utajený), tak znovu - videozáznamy z jednání zastupitelstva města (od května) nejdete tady:

http://bitest.videostream. sk/neratovice/archiv/

(záznam z této středy tam bude asi zítra)

Nabízí se otázka, proč město nechává záznamy pořizovat (jeden za 35 000 Kč), když je stejně nijak neprezentuje.

Jméno:Otakar
Datum:15.09. 17:05
Titulek:Videopřenosy se netajíodpovědět
Dobrý den,
nezlobte se, ale v tomto případě lžete. Odkazy na videopřenosy jsou logicky umístěny u každého zápisu z jednání ZM. V hlavní vodorovné nabídce kliknete na MĚSTO, dále SAMOSPRÁVA, poté Zastupitelstvo města a Zápisy ze zasedání zastupitelstva města, vyberete např. poslední (nejnovější) zápis, kde naleznete odkaz na příslušný videozáznam.
Jméno:Milan
Datum:15.09. 21:42
Titulek:nelže, má pravdu. odpovědět
Vážený, videozáznamy jsou součástí zápisu ze zasedání. Jenže dnes ještě není hotový a zveřejněný zápis z 11. 9. 2019, není tedy možno vyhledat na webu města ani videopřenos ze zasedání. Přesto je možné shlédnout celý záznam z osmihodinového zbytečného jednání zastupitelstva na adrese:

http://bitest.videostream. sk/neratovice/archiv/

Jméno:Martin
Datum:16.09. 06:19
Titulek:videozáznamodpovědět
Tak to se omlouvám, nenapadlo mě videozáznam hledat v kolonce zápisy.
Jméno:Otakar
Datum:16.09. 21:26
Titulek:Videopřenosy se netajíodpovědět
Dobrý večer,
nemyslel jsem to zle, jen mám obavy, že když to budou všichni kritizovat, radnice to zruší a nebudeme mít už vůbec přístup k informacím,takle se sice musíme proklikat, ale máme to (tedy zatím to máme).
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.09. 09:54
Titulek:Ono se vše tají tak nějak nenápadně..odpovědět
Martin má pravdu. Nelže. Adresa online videopřenosu by měla být v aktualitách na úvodní stránce, výrazně, aby každý věděl, že se může podívat na přenos ze zasedání. Nyní je adresa přenosu zakamuflovaná tak, že se k ní musíte složitě proklikat (město, samospráva, zastupitelstvo, zápisy, videozáznam - ten je zveřejněný až za týden současně se zápisem.) To je srozumitelné pro obyčejného občana? Ani náhodou. Přitom už je videozáznam k dispozici na adrese, už ji zde někdo zveřejnil. Na zasedání vystoupila ing. Jiřina Zemanová, zahradní architektka. Když se chce k něčemu vyjádřit, dostane nějaký materiál, pak zjistí, že je ještě další, který nedostala, tak je ještě další atd. žádala, aby pod srozumitelným názvem byly na webu dohledatelné všechny materiály k dané věci, starosta jí to slíbil. Počkáme si. Tímto by ho mělo pověřit zastupitelstvo hlasováním s termínem do kdy bude splněno. Nic takového ovšem zastupitelstvo nedělá, zatímco v jiných městech je běžné, že se o vzetí na vědomí hlasuje, zastupitelstvo schvaluje, rozhodlo, ukládá vedoucímu odboru to a to... zastupitelstvo volí návrhovou komisi, která na závěr každého bodu formuluje návrh usnesení...tu nemáme, usnesení se nějak vytvoří a pak se divíme, že v zápise je změněné...Mimochodem, i ta názvy je nutné přesně a srozumitelně formulovat: na webu města je zveřejněno, že 23. 9. se koná prezentace studie kulturního a administrativního centra. Jen zasvěcený možná pozná, že se jedná o rekonstrukci kulturáku!!!!! Pamatujete? Obchodní centrum byla stavba Tesca na poli, odstavná plocha parkoviště za Výsluním, samá kamuflace, aby občan byl zmaten....
Jméno:A
Datum:19.09. 17:17
Titulek:čemu se divíte??!!odpovědět
Páchají a dělají to,co jim občané (spíše ovčané) dovolí.Vždyť se podívejme kolem a člověku to stačí.Každý si mete svou cestičku,nevidí,neslyší a jen se vším spoléhá na "tu Spěváčkovou",že to spasí.Neboť se domnívají,že ona je tu skoro pro všechno.Vězte,bude ještě hůře..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 13:27
Titulek:reportáž ze zasedání nebude....odpovědět
Inu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Obávám se, že online přenosy dlouho nevydrží. Chtěla jsme vám, jako obvykle, zprostředkovat zážitky ze zasedání, ale nešlo to. Začali jsme v 16.00 a skončili O.05 po půlnoci. Bylo to něco hrůzného a navíc jsem nedostala podklady, o které jsme žádala kvůli porušenému zraku. Tentokrát se ukázal v pravém světle starosta Kroužecký, který se do mě pustil, že hodiny a hodiny sedím u počítače a nevadí mi to, nebo něco v tom smyslu. Co je mu do toho, co dělám nebo nedělám, co mi strká nos do soukromí, ví houbelec, co mohu nebo ne...Fuj. Něco tak hnusného jsem už dlouho neslyšela a to jsem jeho bývalá učitelka. Já se mu také nehrabu v jeho zdravotním stavu, co si to dovoluje...Ve tři jsem šla spát, nešlo usnout a v pět už jsme stávala a jela do Tábora na konferenci Strom pro život a život pro strom - téma: Ke kořenům. A to si vše sama platím. Poplatek, ubytování, stravu. Pro ně na radnici jsem však amatér, co ničemu nerozumí, ani mé studium ekologie je nezajímá. Kdysi jsem nabízela své služby Kroužeckému, už ani náhodou. Kdybyste viděli Tábor, jak vypadají rekonstruované ulice s úžasnou dlažbou, stromořadím a všude lavičky, všude, kam se podíváte. A Husitské slavnosti, hrdý Tábor. Když chorál Ktož sú boží bojovníci zpívalo celé náměstí... Úžasný zážitek. Tady nejsou bojovníci, tady jsou hromady bahna.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 13:30
Titulek:k sochám v Táboře...odpovědět
Na náměstí u zemědělské školy stojí bronzový sovětský voják a zvedá k nebi malé šťastné dítě...Nikdo ho neodstranil ani o tom neuvažuje.....
Jméno:Karel
Datum:15.09. 15:18
Titulek:njn,Táborodpovědět
Má jiné vedení,hlavně ne zhoubný "Hmyzu zdar" jako tady.To je pak jiná písnička.Njn,Krouža ve smyslu:koho chleba jíš,toho píseň zpívej.Ten byl vždy akční.A určovat druhým co ve svém volném čase mají a nemají vypovídá o mnohém.Tady ten Augiášův chlívek se nikdy nevyčistí.Jsou tu divní lidé..Stačí sledovat a koukat se kolem sebe,kdekoliv.Stojí to za to !
Jméno:František
Datum:16.09. 10:12
Titulek:kdy bolí oči a kdy neodpovědět
Nebolí vás oči paní Spěváčková, že zase dlouhé hodiny sedíte u počítače. Na zastupitelstvu pláčete, že nemůžete dělat s počítačem. Ale když píšete další štvavé články proti městu (na počitači doma), tak to vás oči nebolí. Trochu divné, nemyslíte?????
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.09. 11:52
Titulek:provokatérodpovědět
Nevím o tom, že bych hovořila o bolestech očí, to jste si vycucal z prstu, tak jako nejste František. Podstata mých očních problémů je osobním údajem, o němž se zde nebudu šířit a do něhož vám nic není. Potřebuji podklady v papírové podobě a dost. Nikdo nemá právo mi direktivně nařizovat, co mi, ať už z jakýchkoliv důvodů, nevyhovuje, jen proto, aby ukázal svou moc. Ohledně článků, vy jste přesvědčen o tom, že ve městě je vše v pořádku? Je v pořádku průběh zasedání zastupitelstva? Je v pořádku financování obludných záměrů? Já ne, a pokud na to poukazuji, je to proto, že jako opoziční zastupitelka mám právo upozorňovat občany na přehmaty, nedostatky a jiné chyby ve správě města.
Jméno:Petr
Datum:16.09. 17:01
Titulek:a jéje!odpovědět
Hmyzu Zdar už vysílá protiúder,divím se,p.Spěváčková že ztrácíte čas a že ho nebloknete.Ať si jde panáček plkat do Listů.Je to tam jen samá samochvála.A zde se dozvídáme tu omáčku,tu druhou stránku mince jak to je ve skutečnosti.
Jméno:Otakar
Datum:16.09. 22:13
Titulek:kdy bolí oči a kdy neodpovědět
Dobrý večer,

nejste náhodou příznivec koalice, anebo nejste blbec?
Jméno:víš co
Datum:21.09. 14:51
Titulek: koaliční Otakárku,odpovědět
...Skoč raději do zdi,uděláš více užitku.Čus!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 14:09
Titulek:záznam ze zasedání zastupitelstva 11. 9.odpovědět
http://bitest.videostream. sk/neratovice/archiv/20190 911/index.html

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz