zpět na forum

Jméno:Pravicový volič
Datum:10.09. 15:09
Titulek:Zrušme už ty dávky!odpovědět
Co jsou dávky cikánum? Dar státu lenochum. Co jsou duchody? Dar státu netáhlum a sockám. Jo,vy jste 40 let delali? Hovno! Kolaborovali jste s režimem. Proto bych vám nedal nic.Jděte sekat trávu! Já, po 10 letech v komunistických kriminálech jsem si po převratu pujčil 5 tisíc Kč. Dnes mám firmu s 250 zaměstnanci a vydělávám miliony. Jen chtít a snažit se. A kdo mi tu svobodu umožnil? ODS a TOP09. Tak nebrečte a snažte se. Nebo chcípnete hlady. Já vás krmit nebudu.
Jméno:Kukačka
Datum:11.09. 04:23
Titulek:Jméno firmy ?odpovědět
To nejspíš nenapíšeš. A za co jsi deset let bručel taky nenapíšeš? Ale my ti to určitě všechno věříme ......
Jméno:Pavel K.
Datum:11.09. 10:43
Titulek:dotaz pro pravicového voličeodpovědět
Důchody - dar státu netáhlům a sockám?
Vy asi máte hodně pravicově zatemněno v hlavě, že?

Jméno:Karel
Datum:11.09. 19:03
Titulek:ano ,to máodpovědět
A vypadá to na slušnej matroš.Ale díloše nám ten velkokapitalista jistě neprozradí.Chce v rauši vidět své šťastné zítřky a mamon v daňových rájích..Tak ať se tam klidně odkulí,o 1 bl.a méně.
Jméno:lucie
Datum:11.09. 14:27
Titulek:nemá vůbec odpovědět
žádný smysl se s takovýmto pravicovým trollem zatěžovat !!!!
Jméno:Jana M
Datum:12.09. 06:21
Titulek:Duchodyodpovědět
A z ceho budou zit vasi zamestnanci, az budou stari? Vy jim budete platit nejakou rentu? Nebo je zaradite mezi netahla a pujdou sekat travu? Proberte se..
Jméno:Jirba
Datum:12.09. 09:37
Titulek:adr.čl. Pravicový voličodpovědět
Co takhle přiložit životopis no a spoluobčanům, i kriminálníkům, poradit, jak úspěšně pracovat !
Jméno:on
Datum:21.09. 14:53
Titulek: pravicový voličodpovědět
Sám vylezl ze squotu a machruje,nevšímejme si takových exotů,energie o ničem.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz