zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.09. 09:53
Titulek:FCC už zase seká.............odpovědět
Půda po deštích je rozbahněná, rostliny mokré a FCC opět začala sekat. Naprostá zhovadilost. Tak volám starostovi - hlasová schránka, už po druhé, Mrzílková mi také nebrala telefon. Že by opravdu černá listina???? Vejvoda telefon nebere. Technik z FCC Machovec ano. Kladu mu otázku, zda nevadí, když se seká na rozbahněné půdě a s mokrými rostlinami. Půda se rozglajdá (nenacházím jiný výraz) a mokré rostliny rozžvýkají. Neodpovídá na ni a hned tvrdí, že sekají podle smlouvy, že bylo sekání pozastaveno a nyní už není a že mají smlouvu s městem. Říkám: to je harmonogram seče jako součást dodatku č. 10 ke smlouvě s FCC, kterou podepsal starosta 28. února 2019? Je zřejmé, že neví, o čem mluvím a opět opakuje, že sekají podle harmonogramu. Ptám se, zda ví, že v harmonogramu je uvedeno, že se sekání musí přizpůsobit agrotechnickým podmínkám (správně mělo být klimatickým), neví a začíná na mě křičet: "Vám pořád něco vadí, jednou je horko, jednou já nevím co, vám vše vadí...", nepustí mě ke slovu, tak mu skočím do řeči, ať mě laskavě vynechá, ať sem netahá osobní záležitosti, a on, ten nevychovanec (pikantní je to, že jsem ho učila) na mě řve a řve, ale na sprostý pytel je nutná sprostá záplata - vypínám telefon. Nelze se s ním domluvit.
Platí ho FCC, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Ještě jednou volám starostovi, opět hlasová schránka. Ještě mobil Mrzílkoé - nebere.

V 8.03 dostávám SMS: "Mrnda jezdi jako sylnec po obci na ECOKOLOBRNDĚ".
Jméno: Eva
Datum:03.10. 13:54
Titulek:nenapadla mneodpovědět
Jiná sekce než to dát sem.Ve vnitrobloku domu 878 byly pokáceny 2 břízy bělokoré.Je to 2.delší činžovní dům naproti Anitě směrem ke Skalkám.Co jim bylo,že musely k zemi??!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz