zpět na forum

Jméno:abc
Datum:31.08. 08:49
Titulek:Poliklinika-první vránaodpovědět
A už je to tady,vážení neratovičtí cukrovkáři!!První lékař to tu už balí a jde ordinovat na Mělník.Jak úžasné!Určitě se přidají další.Takže milí přišedší pacoši,máte smolíka,sedněte na socku,vezměte s sebou termosku se svačinou a vydejte se na výlet.Já jsem ještě pracující a nevěřím,že mi propustka na půl dne absence k 1 lékaři bude časově stačit.Krásné Hmyzí zítřky nás čekají!
Jméno:Aleš
Datum:31.08. 10:23
Titulek:Anoodpovědět
Hmyzu zdar!
Jméno:Petr
Datum:02.09. 10:46
Titulek:?odpovědět
Kdo odchazi?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.09. 13:37
Titulek:MUDr. Březinaodpovědět
Dietolog, pro stovky místních lidí s cukrovkou, bude ordinovat jen na Mělníku. Ještě má odejít jedna doktorka, ale nepřeje se být jmenována. Ono to časem stejně vyjde najevo. Kdo další bude:hraje roli kdy bude nová poliklinika, tržní nájemné, další politické hrátky, osud staré nemocnice atd.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.09. 22:57
Titulek:Opravaodpovědět
Dietolog ne, správně mělo být diabetolog.
Jméno:Míla
Datum:02.09. 11:58
Titulek:Proč brečíte tady?odpovědět
Obraťte se na všechny zastupitele,sociální odbor MěÚ,krajský úřad,třeba i Novu apod...
Jméno:hm,
Datum:03.09. 17:38
Titulek:a to Vám poradiliodpovědět
Kde,v byškovické Sorboně??!To odpovídá.Tady by to chtělo hlavně kontrolu vysoce sídlících orgánů.Už dlouho.
Jméno:Míša
Datum:13.09. 18:42
Titulek: a že se tamodpovědět
Sama neobrátíte,když jste tak chytrá.Ono nevyčnívat ze stádečka a spoléhat na druhé je laciné.A hlavně dávat rady.Takových je tu spousta.Dost s kůží na trh chodí p.Spěváčková,tak to zkuste příště s ní,chytrolínko.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz