zpět na forum

Jméno:Míša
Datum:20.08. 17:12
Titulek: Dojíždění do Prahy od 9 k 5odpovědět
Lidi,co říkáte úrovni a dochvilnosti v rámci dojíždění,bída,co??!Už se to fakt nedá a bude se psát výše.To,co ti autobusáci poslední dobou,hlavně po zavedení nových harmonik předvádějí je žalostné.Zlatá éra Nerabusu!Chápu,že se musí na busech nějak zajet,že potkají kruháč u Měšic,semafory,občas prší.Někteří s Vámi ráno jedou v 5 hod jak na houby.Na vozidle žádná porucha,vozovka suchá,silnice prázdné a jak šnek.Jako ten dnešní ráno v 5 12 od 3.ZŠ.Mladej,hubenej týpek.Na konečné se do něj už pár chlapíků pustilo slovně,oháněl se předpisy.Zvláštní,že ten samý odpoledne s tím jezdí jak s formulí-předpis nepředpis.Sleduji poslední dobou u těch řidičů jeden nešvar- a tím jsou naschvály,ignorace,pomalos t,nepouštění klimatizace,prudké brždění aj.Někteří se tím opravdu baví,jakmile směrem k cestujícímu mohou škodit.Na pár jelit co vím se psala už stížnost.Ale tomu musí být už konec,cestující přeci nemohou trpět svým zravím ani v zaměstnání.Opravdu tam práce některé nebaví a na výsledku jejich práce je to vidět.Tak ať jdou dělat tedy jinam a neotravují život těm,co jim na platy přispívají.Nepamatuji takovou mizérii za Marinova.Pár hulvátů s našlo,ale stíhalo se ikdyž se frézovaly vozovky a stálo u semaforů.Nevím,proč to nejde nyní,málo je platěj???!!
Jméno:Jarka
Datum:21.08. 08:35
Titulek:busyodpovědět
Je to těžké.Dojížděla jsem za totality,dojíždím i dnes.Pravda je,že řidiči jsou i v současnosti z nějakého důvodu často"nevlídní".Cestující také.Nedávno jsem u okénka sedící pani požádala,mohu-li okno zavřít,že je slyšet klimatizace a až řidič zavře dveře,ochladí se.Ne-ona chtěla,aby na ni foukalo z okna.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.08. 09:28
Titulek:klimatizaceodpovědět
Jsme ráda, že nemusím pravidelně dojíždět. Občas jedu hlídat vnoučata a to mi stačí. Mě se zase stal opak s klimatizací, nebyla puštěná a tak jsem otevřela okno, a už na mě nějaká dáma pokřikovala, že se to nesmí. V autobuse bylo přitom nedýchatelno. Fuj. Šoféři údajně pouští klimatizaci jen odpoledne v největších vedrech. Jenže v autobuse se vzduch vydýchá a pak je nutné větrat. Někdy je moc zima, jindy fouká teplo...no na palici....
Jméno:Jirka
Datum:21.08. 18:30
Titulek:jezdím takéodpovědět
Dělá to parta několika autobusáků hned zkraje rána.Co jsem se ptal známých a kámošů,tohle ve špičkách a pozdějčích časech nezažívají.Je však nutné si uvědomit kdo kde pro koho je.Kdo je vůbec zřizovatelem,kraj či naše radnice Hmyzí??
Jméno:cestující
Datum:22.08. 17:46
Titulek:zajímavé..odpovědět
Dnes s námi jela tmavovlasá vlídná brunetka a stíhalo se.Kde bude problém??Nikde,jednoduše na to uměla šlápnout!A pravděpodobně není spolčená s těmi mladými esy-culíkatý cígošek,blond kudrtnatý hubeňour..atd.Mno už se psalo na Arrivu a já doufám,že už začnou sekat latinu nebo vyfičí.Jestli je nebaví kroucení volantem ať jdou k šípku burani.
Jméno:Josef
Datum:23.08. 18:44
Titulek:Všichni chytříodpovědět
Všichni jste chytří, si to zkuste dneska dělat šoféra. Nic nevíte, jenom keci.
Jméno:Tomáš
Datum:25.08. 05:10
Titulek:ty jsi kecodpovědět
Sám o sobě,domníváš se,že šofér je nejrizikovější a nejnamáhavější povolání??!Mýlíš se,kámo.Takových a mnohem nebezpečnějších,fyzicky náročnějších i psychicky je spousta.Je to v hlavě.Pokud na to nemám a chtěl bych jen kasírovat každý měsíc výplatu problém bude v TVÉ hlavě.Dokonce není dnes ani povinnost pracovat tak jak tomu bývalo za minulého režimu.Proto nám obě ubytovny povalečů praskají ve švech,zatímco dřív by zametali aspoň ulice či myli nádobí.Je to tvá volba.Buď se seber a sekej latinu anebo si jdi na pracák.Jednoduché.
Jméno:Josef
Datum:25.08. 16:26
Titulek:kámoodpovědět
Nejsem tvůj kámoš a chytrej seš dost. Tys s tím busem v dnešním provozu s dnešními cestujícími musel hodně najezdit, anebo asi sám vykonáváš velmi náročný povolání. Vždyť ti cestující přece nemusí být cestujícími, můžou jít na pracák a nemusí do práce jezdit. Jednoduché!
Jméno:hm,
Datum:26.08. 16:52
Titulek:meleš lejnaodpovědět
Skoč do zdi a kruť volantem.
Jméno:Petr
Datum:24.08. 06:37
Titulek: nové busyodpovědět
Jsou některé pěkně špinavé a neudržované.Jdel jsem tento týden brzo ráno od SD a na sedačce byly sušenky a podlaha plná křupajícího bláta.Nepořádek udělají cestující,ale je povinnost řidiče si také vůz udržovat.Někteří mají vůz jak hnojník.Opěrky pod okny samý prach,ráno pouští klimatizaci.Bože proč když je chladno samo o sobě a jsou busy,kde se dají otevřít okna.
Jméno:Hanka
Datum:28.08. 19:36
Titulek: paní řidičkaodpovědět
Je fajn,je nezaujatá a jede podle pravidel i na čas.Kruháč,semafory,pomalá dodávka -a zpoždění dnes jen o 2minuty.Odpovídá na pozdravy,usmívá se,v pohodě.Odolnost vůči stresu je důležitá.
Jméno:Standa <Stan.Fun @seznam.cz>
Datum:29.08. 07:07
Titulek:Škodaodpovědět
Že Dobří řidiči odešli úplně nebo jezdí nějaké jiné trasy. Toto nikdo jezdit nechce tak berou kde koho. Pak to tak vypadá.
Jméno:Míša
Datum:29.08. 18:29
Titulek:každá práceodpovědět
Má své klady a zápory a i tu horší práci musí někdo udělat,občas zaskáknout za kolegu,udělat něco navíc když je třeba,aby se mi to vrátilo.O tom je život a platí to v různých profesích a stupních vzdělání.Stále zastávám však názor,že koho to nebaví,může jít dělat někam jinam,neotravovat život nevinným.Zla ze strany lidí je na světě spousta.
Jméno:Petr
Datum:03.09. 17:47
Titulek: včera ránoodpovědět
To hezky začalo,příjdu v pondělí na bus na Kojetické a tam štrůdl asi 30 lidí,prý předchozí spoj nejel.Přijel lysoň v triku a už jsme se plazili.Jeden muž to vzdal a šel si domů radši pro auto.Dnes jel ještě poctivý,nezhovadilý bývalý nerabusácký mladší bard a jel téměř na čas a snažil se.Pak že to nejde.Ať už táhnou tihle zapšklí hejsci.
Jméno:Hanka
Datum:14.09. 04:18
Titulek:už je klidodpovědět
Mstiví nabubřenci se už zklidnili.Včera jel starý,příjemný pán a stíhali jsme.Když práce někoho nebaví,může zůstat doma a serfovat třeba na Facebooku,nikdo ho pracovat nenutí.
Jméno: Vráťa
Datum:21.09. 19:49
Titulek: ještě pořešit odpovědět
Klimatizaci.Ráno jí pouštěj,odpoledne zapomínaj.A nebrat kdejakého přiožralého a špinavého týpka jako ten dnešní.
Jméno:David
Datum:24.09. 06:59
Titulek:Jojojoodpovědět
Jel jsem tuhle odpoledne z Prahy a řidič, který se bavil s nějakým kolegou povídal jaká jsme banda zmrdů a dementů. Prý zaplaťpánbůh končí a místo něj nastoupí nějaký úkáčko. Prý závidí kolegům co jezdí linky 473,656,658. Protože prý mají klid a vozí tam jen normální cestující.
Jméno:Petr
Datum:24.09. 17:38
Titulek:když to vezmu odpovědět
Kolem a kolem,za Nerabusu se jezdilo lépe.Sice tam bylo také pár řidičů-blbů,co dokázalo lidem ztrpčit život,ale je to škoda.
A k těm zmrdům-jen jestli si pán řidič nebere příklad ze sebe,ve smyslu jaký pán-takový krám.To,co u některých zažívám se divím,že udělali psychotesty.Mladí jsou otrávení,chtěli by při nástupu 50klacků a staří ubrblancí to maj do důchodu daleko.Tak kolem sebe kopou a pruděj.Ale kdo jim je na to zvědavej,nechť si uvědomí kdo pro koho tam je.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz