zpět na forum

Jméno:Petr
Datum:20.08. 09:58
Titulek:Trochu žlučovitý webodpovědět
Když tak pročítám vaše příspěvky, tak si říkám, že to je bublina pro všechny ty naštvané, neúspěšné a negativně naladěné Neratovičáky. Hezky si tu notují a na svém městě nedokáží najít nic pěkného. Věřím ale, že jich je v našem městě menšina. Většině se tu žije dobře a návštěvníci oceňují jak jsou Neraovice městem zeleně. Vedení města toho také spoustu postavilo, naučilo se využívat evropské dotace, viz revitalizace sídliště, nová hřiště pro děti a úprava Na Výsluní a Kojetické. Co takhle zkusit někdy i pochválit? Zamyslete se.
Jméno:Martin Růžička
Datum:21.08. 07:38
Titulek:Když k té nadšené pochvale něco chybíodpovědět
Když k té pochvale chybí nějaký kus - dotažení.
Parkoviště u pošty - super, že je kde na chvilku zastavit, ALE ... proč ten zvýšený okraj. Když vás tam natlačí na kolem, tak je to o ústa (zvlášť s dítětem).
Oprava Kojetické - super světla na přechodech, ALE proč zůstalo viditelné staré značení, proč neudělali záliv pro autobusy i směr Praha, proč je tam plná, že se nedá předjet cyklita (bez porušování předpisů), proč jsou stání tak blízko přechodů (s dodávkou na takovém místě je to nebezpečné), proč vůbec došlo ke zúžení celé ulice (asi je to v režii kraje, ale copak město nemá nějaké slovo? - chce to opravit, tak kývne), výjezdy od Billa a z parkoviště ... děs. Jet po ní s dětmi do školky na kole, hrozné!
Ulice k Vojtěchu - čerpání dotací super, ALE kanály v cyklo pruhu, nerovnosti, pruh končí před přejezdem prudkým zakončením, krámky okolo mají zhoršené zásobování (nesmí se zastavit na cyklo pruhu a silnice je zúžená) a dá se pokračovat Masarykovou ulicí - taky dotace...
Dobře (občas horší kvalita, uvidíme po zimě) je udělaná první část opravy ulice Palackého (tam město oslovilo místní - aspoň částečně), až na parkování dodávek v zatáčce; obytná zóna - uklidnění ... jsem zvědav na pokračování oprav dál do vesnice.
Dětská hřiště - super, že něco je, ALE proč se neudržují, když už stojí a jsou vybavená? písek, vytrhat trávu... občas dohled
Zeleň ... je jí na pohled dost, ale ubývá a jsou do ní dělané neprofesionální zásahy - po ořezu jsou polámané větve apod., dost často teď vídám i cisternu a zalévají (super); sekání je kapitola sama pro sebe :(
Riviéra ... mimo oči a proto tam je bordel - flašky, zátky, vajgly (lidi jsou prasata), u dětské prolejzačky kopřivy
Svítící přechody okolo bazánu a před úřadem ... dobré pro chodce.
Sídliště neposoudím, nežiji tam. Asi největší problém je parkoviště - jet večer třeba na cvičení a není kde zaparkovat, dřív se parkovalo u chodníku ... teď už to nejde (úzká silnice). Mohl bych jít pěšky, ale to je 3/4 hodiny navíc a domů dorazím v jedenáct, s dětmi je to horší po cvičení - na pěšky je to daleko. Lidi parkují kde se dá (i nedá)
Ano, dílčí věci se dají pochválit, ale pak to něco pokazí :( ... asi jako když si dáte dort, je dobrý, ale ta třešínka na konec je plesnivá a celý ten dojem pokazí...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.08. 10:35
Titulek:Skvěle napsané...odpovědět
...jen těch chyb a nedostatků je mnohem víc. Co Hamplovka? Která hlava dutá ji projektovala? Co bývalá čistírna, přestavěná na 11 bytů? Město pořád křičí, jak musí stavět parkovací místa, ale podmínku, že každý developer musí vybudovat stejný počet parkovacích míst jako bytů, neprosadilo? Proč asi? Inu proto, že developer je bližší než obyčejný občan!!!!! Běžte se podívat, kolik míst bude u čistírny. Zbytek bude prý parkovat za rohem u hospody!
Jméno:Jan
Datum:21.08. 18:52
Titulek: je to takodpovědět
Člověk by rád pochválil a našel něco pozitivního,ale poslední dobou je toho tak málo nebo vůbec.Akce jako šlendrián ,nedokončené,s chybami po předávce,prvky a práce bez logiky...Opravdu už toho moc není,co by člověk pochválil.Město upadá ve všech směrech ať se nám to líbí či ne.Našel se smysl naslouchání někomu jinému a jinak,ne občanům.Podívejm se na jakém místě jsou NYNÍ Neratovice v kvalitě bydlení a na jakém byly před několika lety,jde to dolů.Cokoliv.Vede kriminalita,nezaměstnanost ,nic moc služby....Je třeba pokračovat???!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz