zpět na forum

Jméno:Petr Paseka
Datum:14.08. 08:42
Titulek:Otlemený ruský cikán je zpátky v Pennyodpovědět
Inu,neuplynuly ani 3 měsíce od aféry s tzv. ostrahou v neratovickém Penny. A ejhle,ruský primitiv,co bezduvodne mlátil zákazníky,je tam zpátky!To už tedy musí mít tento špína market hodně velkou nouzi,když zaměstná takovou kreaturu.A kdyby aspoň něco dělal!Po většinu dne se válí ve svém autě a hulí trávu.Občas drsně vyhrožuje rozbitím držky duchodcum,proč neuklidili vozík. Na co se čeká?Až někoho zabije?
Jméno:No
Datum:14.08. 18:54
Titulek:proslýchá seodpovědět
Že se nějak doost "kamarádí" s vedoucí.Dost by mne zajímaly i výsledky inventur.Takže babky s chodítky bude kontrolovat,za rohlík zas tečka a co ti ostatní,co jich tu je také dost???!
Jméno:Petr Paseka
Datum:16.08. 12:22
Titulek:Dnes zmlátil dalšího duchodceodpovědět
Ten pán je melnicky gymnazialni učitel latiny emeritus (85).Znám ho. Vím to od kamaráda,je to jeho soused.Měl v tašce 2 lahve od piva. Ten kreten ho srazil na zem a rusky blábolil, že pan Weimar vypil ty piva u regálu. Policie přijela a nic nezjistila.
Jméno:Lucie
Datum:16.08. 15:05
Titulek:Pennyodpovědět
To přeci není možné, aby se takto choval k zákazníkům, zejména starším osobám a dětem a stále byl v tom samém obchodě. Je možno napsat stížnost na vedení Penny marketu, nebo kam je možno se obrátit?
Abych řekla pravdu, ani se mi nechce do tohoto obchodu chodit, když tam řádí votlema rusák.
Nakopat ho do koulí je málo !!!
Staří lidé a děti nemají možnost se bránit, ale je už konečně potřeba něco udělat !!!!
Jméno:Jana
Datum:17.08. 05:03
Titulek:pišteodpovědět
Přímo na stránky či uvedená čísla jejich centrály.Slyšela jsem,že pár lidí zvažuje i média pokud se to nevyřeší.Krást se nemá,to souhlasím,ale proč to násilí??!A co jeho soukmenovci nebo naši snědí,ty také mlátí??!Hnus co se v těch zas..ých Nerátkách děje.A každý jen čumí jistě.
Jméno:Ota
Datum:18.08. 00:47
Titulek:Co je za problémodpovědět
Každý má svého šéfa, tzn. Napsat stížnost na vedení obchodu v Neratovicích a v kopii na centrálu.
Pokud to nepomůže, opakovat, případně eskalovat dal. Normální postup.

Chtít vysvětlení a znát způsob vyřešení.
Jméno:AAA
Datum:18.08. 11:16
Titulek:přesně takodpovědět
Normální postup,ale mám pocit,že se od neratovické prodejny vše jen odrazí a nepojede vlak.Prostě spousta otazníků nad tím visí.
Jméno:Petr
Datum:20.08. 09:46
Titulek:Opakované stížnostiodpovědět
Ano, nebuďte líní a posílejte opakované stížnosti na vedení obchodu a i na ředitelství Penny. Když budete hrozit,že tam přestanete nakupovat tak se to nakonec pohne. Chce to ale trpělivost a ne jen nadávat.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz