zpět na forum

Jméno:Hana
Datum:10.08. 19:35
Titulek:Kdo nás ochrání?odpovědět
Dnes v 16:30, tedy za bílého dne, jsem si chtěla vybrat z bankomatu ČS peníze. Blížila se ale skupina romské omladiny, věk cca 10 - 15 let se řvoucím rádiem. Motali se po celé silnici, měli jakési poznámky. Bylo to docela o strach, jinak zrovna nikde nikdo nebyl, hodně jsem zrychlila krok a o vývěr peněz se ani nepokusila. Jít tam v tu chvíli nějaký starý člověk, tak nemá šanci se případnému napadení ubránit. Podobná skupinka se vyskytovala i u zastávky na Kojetické. Co v případě konfliktu dělat, kde hledat pomoc?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.08. 20:22
Titulek:dobrá rada drahá....odpovědět
To je zlá situace. Bohužel, nemoudřejší je asi nevybírat a zmizet bez peněz. Obávám se, že i kdyby v okolí někdo byl, nemusí vám vždy pomoci. Já vím, neměli bychom jim ustupovat, ale život máme jen jeden. Kruci fix, kam jsme to dospěli. A bude hůř. Brzy nás převálcují porodností a pokud se zde objeví ti, kteří jsou nesprávně nazýváni uprchlíky, můžeme to zabalit. Stačí pohled přes hranice do Německa, Francie atd.
Jméno:Strach
Datum:10.08. 21:36
Titulek:Vyvolavacky strachuodpovědět
Přestaňte už sakra strašit. To nic jiného neumíte? Jen blbnete lidi nic víc.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.08. 22:13
Titulek:předběžná opatrnost...odpovědět
Vážený pane, jsem vzhledem k svému věku realista a skeptik a nedělám si iluze o vývoji v Evropě, tudíž i v ČR. Je to jako v životě. Jestliže bude intenzivně pršet, je více než pravděpodobné, že se řeky vylijí z břehů a bude povodeň. Nebudu čekat, až voda vystoupí tři metry vysoko a začnu jednat. Objeví-li se na obzoru hrozivý černý mrak, pak v rámci předběžné opatrnosti uklidím vše, co by mohla smést vichřice, zavřu slepice a sklidím prádlo. Když se nic nestane, oddechnu si. A takto mohu pokračovat do aleluja. Jestliže na vlastní oči vidím mladé cikánské dívky s půltuctem (víte, kolik to je?) dětí, pak mám obavy, jak asi vzrůstající počty lidí na dávkách uživíme. Když se rozhlédnu po Praze a vidím zahalené ženy, kterým mnohdy koukají jenom oči, nemohu se ubránit myšlence, že v shengenském prostoru není problém přecházet ze země do země. To není strašení, to jsou fakta.

Mimochodem, blbé lidi není možné více zblbnout. Máte doma zrcadlo?
Jméno:strach
Datum:11.08. 07:52
Titulek:blbnete Vyodpovědět
tady nejde o žádné vyvolávání strachu, ale o realitu - kdybyste v tu chvíli byl na mém místě, také byste měl nahnáno. Co má samotná ženská dělat, když ji takováto skupinka obestoupí a nikde nikdo není? Byli rozlezlí přes celou ulici, strkali do sebe a k tomu blbé poznámky. Vyřešila jsem to hodně rychlou chůzí a naštěstí jsem měla batůžek. Mít kabelku, tak jsem o ni nejspíš přišla.
Jméno:Skipina
Datum:10.08. 21:56
Titulek:pro odlehčení vtipodpovědět
Jde starý pán přes park a vidí partu mladých lidí úplně opilých, zkrátka na šrot.
Příjde k nim a říká: "Za mých mladých časů jsme si užívali jinak. Jeli jsme do Paříže, sedli jsme si do té nejluxusnější restaurace, pili jsme jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, dorůžova jsme se vyspali a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního."

Za měsíc jde starý pán zase tím samým parkem a vidí, že jsou mladící úplně zbití. Ptá se jich udiveně, co že se jim to stalo?

"No, jeli jsme do Paříže, jak jste nám poradil. Šli jsme do nejluxusnější restaurace, pili jsme a jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka. V tom však přišla ochranka a strašně nás zmlátila. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, dorůžova jsme se vyspali a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního.
Jenže přiběhla security a strašně nás zmlátila."

Starý pán nechápavě kroutí hlavou a ptá se: "A s kým jste tam jeli ?" "No s Čedokem."
"Aha, tak to já tam byl s Wehrmachtem !"
Jméno:Karel
Datum:11.08. 09:49
Titulek:mám nápadodpovědět
Vzkaz panu H.

Velebný pane Hermane!

Proboha Vás prosím, dotáhněte tu aféru koncentrák Lety až do konce. Za těch mizerných 450 milionů Kč nechte postavit luxusní hotel s názvem LETY. Stáhněte tam všechny Cikány, kteří bydlí v ubytovnách, kde za ně stát platí nekřesťanské nájemné našim chytrým vyděračským podnikatelům. Jmenujte se ředitelem hotelu, Schwarzenberga si sebou vezměte jako vrátného a Kocába jako recepčního. Kalousek může dělat účetního, Bělobrádek se postará o zvířecí havěť, Benda o pracovní náplň osazenstva a z Feriho bude ideální maskot. Uvidíte, že zakrátko bude z nového hotelu takový prasečák, o jakém se Vám ani nezdálo!

A Vaše křesťanské svědomí může v klidu dále rozjímat o zločinech minulého totalitního režimu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.08. 12:26
Titulek:nejen mladíci...ale už i děti...odpovědět
Už i gang poměrně malých dětí, tak osm až deset se toulá po sídlišti a dělá neplechy. Dokud bylo na Výsluní jen hřiště pro malé děti s kovovými prolézačkami, které milovaly, nic je sem nelákalo, ale jakmile si paní Hrodková ze správy majetku vymyslela nové hřiště s lanovkou (staré atrakce byly odstraněny jako nevhodné, co na tom, že děti se na nich vydováděly), řádí tady nahoře. Běda, když je okřiknete nebo nedej bože, na ně promluvíte. Máte zaděláno na problém. Olámali u našeho domu zlatý déšť a kdo ví, co je napadne příště.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz