zpět na forum

Jméno:jirba
Datum:19.07. 08:03
Titulek:KAM za zábavou a poučenímodpovědět
Byla by zde vhodná rubrika, kde se co koná ?
např.V muzeu v Mělníku právě otevřeli výstavu BREKEKE o vodnících. V jiné místnosti zde je expozice KOSTIČKY , hrátky s legem.
Jméno:apollo 11
Datum:19.07. 08:07
Titulek:planetáriumodpovědět
Před pražským planetáriem ve Stromovce je umístěna
naprosto věrná kopie přistávacího modulu na měsíční povrch. Je to právě 50 let. V měřítku 1:1,tedy velké jako barák. Úžasná záležitost. A uvnitř přes prázdniny celodenní program .
Jméno:mělničan
Datum:19.07. 08:11
Titulek:sousedskáodpovědět
Dne 27.7 na nám.Míru v Mělníku je posezení, postojení , stánky s jídlem a vínem.
Jedinečná akce je potom 10.8 KOŠT .
Na plotě, zvenku, mělnického koupaliště, je stálá prázdninová výstava fórů Pavla Kantorka.
Jméno:provazochodec
Datum:19.07. 08:15
Titulek:prahaodpovědět
Dne 14.8 je plánován přechod přes Vltavu od Právnické fakulty na Letnou a to na laně.
Ale i u Labe se něco koná - dne 3.8 PINCEK show
V Mlékojedech okruhový závod malých motorek a ext
třída -MOPEDY.
A přímo u pískovny , také 3.8, je plánován tradiční sraz WETERÁNŮ. Tedy pivních skautů ale hlavně automobilů, vyrobených v minulém století.
Jméno:Jana
Datum:19.07. 09:13
Titulek:akceodpovědět
Je smutné,že se pořádání akcí v Neratkách a okolí musí takto slepovat čtenáři-a na tomto soukromém webu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.07. 12:03
Titulek:akce v Neratovicíchodpovědět
Tak moc akcí zase v Neratovicích není. Je tu mrtvo.... Když se podíváte na program Mekulu (Mělnické kulturní léto), vidíte ten rozdíl.

https://mekul.cz/wp-conten t/uploads/2019/05/A1-plaka t-mekul-2019.jpg

Proč nejsou v Neratovicích akce jako na Mělníku? Především proto, že jsou určeny pro lidi a těmi vedení města v podstatě opovrhuje (viz přesun vystoupení občanů až na konec jednání zastupitelstva a j.) To za prvé. Za druhé: město realizuje jen to, co přináší peníze do rozpočtu a do kapes soukromým subjektům...pod tím si můžete představit kohokoliv... samozřejmě že peníze se utrácejí na předem vymyšlené investice jako je přestavba kulturáku na novou radnici, zpackané silnice a chodníky, ne pro zlepšení prostředí, ale jako zisk pro stavební firmy atd. Ředitel kulturáku Fried už měl být dávno vyměněn za někoho schopnějšího, aby si užívat důchodu. Je to asi jako s Domem dětí a mládeže, kde výběrové řízení vyhrála vhodnější osoba, ale rada jmenovala stávající ředitelku, která skončila druhá. A tak je to se vším. Pak se nedivme, že město upadá a lidé utíkají jinam. Přistěhují se Pražáci, pro které jsou byty levné, vyspí se tu, ráno jedou do práce a večer zpátky, hlavně aby jim město vybudovalo parkovací místo na úkor zeleně. Jim je to jedno.
Jméno:Fuczik
Datum:22.07. 10:41
Titulek:konkurence ?odpovědět
Je faktem, že neratovické instituce nerady, vlastně vůbec, nepřistoupí na propagaci akce, konané jinde. Dost dobrý, ne, špatný pak je, že v Neratovicích se kulturně-společenské akce někdy, spíše často, tlučou, konají se současně. Zde na Nerátkách jediným kliknutím jste na informacích.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz