zpět na forum

Jméno:obyvatel Byškovic
Datum:02.07. 17:49
Titulek:Zúžení vozovky v Byškovicích u školyodpovědět
Vysvětlí mi někdo do kdy se to bude opravovat?
Oprava trvá minimálně už tři týdny, a ještě jsem tam neviděl dělníka. Jezdím tam mezi 10 až 14 hodinou, a všude pusto. To je práce placená městem? Tak tam bych chtěl taky dělat.
Jméno:Honza
Datum:03.07. 08:25
Titulek: troufámodpovědět
Si tvrdit že je to záležitost ještě delšího časového charakteru.Jezdím i navečer a nohu tam také nevidím.Vyvedená akcička.
Jméno:Kamil
Datum:03.07. 13:31
Titulek:Betonovaniodpovědět
Rekl bych, ze hlavni prace je uz davno hotova. Opet se urcite ceka na zabetonovani, jako tomu bylo nedavno o kus dal u semaforu.
Jméno:pet
Datum:03.07. 19:22
Titulek:???odpovědět
Ta kapela 3-5 soudruhů předělává několik přechodů pro chodce v Neratovicích najednou. Takže přejíždějí a teď " makali " na křižovatce u pošty. Takže v Byškovicích bude hotovo tak na Vánoce...
Jméno:občan Neratovic <bybend@seznam.cz>
Datum:04.07. 22:24
Titulek:To je tak,odpovědět
když zadavatel(v tomto případě MÚ)chybně vyhodnotí dodavatele prací, pak je každá rada drahá. Vrchol všeho je dopravní značení v tomto místě, které nám sděluje ,,chodník je uzavřen, zvolte náhradní trasu´´. To jako třeba přes Kojetice nebo kudy? Tuto akci přeci musí někdo dozorovat a potažmo za ni být zodpovědný. Je otázkou, jestli si vůbec vedení města připouští svůj díl zodpovědnosti za své neschopné liknavé referentíky.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.07. 22:42
Titulek:ne, nepřipouští...odpovědět
Ani náhodou. Zkurvili (existuje na to přiléhavjejší výraz?) už tady toho spoustu a teď dál pokračují. Další ránou pod pás bude nový územní plán, pokud ho koaliční zastupitelé schválí (brnkačka, mají jedenáct hlasů), nastane totální likvidace zemědělské půdy (63 ha) na výstavbu, zničení ploch se vzrostlými stromy na výstavbu parkovišť či vůbec zelených ploch na výrobu a pod. Je plánováno rozšíření města Neratovice do volné krajiny, což je jev zvaný suburbanizace, který se zasloužil o zničení půdy a zeleně v okolí měst. Je to v rozporu s dokumentem "Politikou územního rozvoje ČR", který musí města respektovat. Jenže v ní nejsou sankce! A proto kvůli chudákům developerům, kteří by zaplakali nad výdělkem a nemohli by strkat do kapsiček nebo do krabic odměny politikům, se Politika obchází, jak se dá.
Jméno:Erik
Datum:05.07. 17:27
Titulek:Jsem pro výstavbuodpovědět
Jsem jednoznačně pro rozvoj města do volne krajiny. Do vnitřního prostoru města se jiz nic nevejde a je potreba expandovat. To že vám to zkazí výhled je bohuzel smutne ale pro lidi potřebné. Měla by jste si zvyknout ze nejste jen vy ale i jini lidé kteří nesouhlasi s tím co jim prikazete vy protože si zrovna myslite ze je to správné.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.07. 22:36
Titulek:Jsem zmatená....odpovědět
Mohl byste mi vysvětlit, proč musí město expandovat? Jistě máte pro to dostatek relevantních důkazů. Četl jste dokument vlády "Politika zemního rozvoje ČR"? Ano nebo ne? A dále: Vy máte dojem, že někomu něco přikazuji? Jakým způsobem to dělám? Doufám, že se dočkám odpovědi.
Jméno:No
Datum:12.07. 17:28
Titulek:už je hotovoodpovědět
Několikrát se tam objevila parta HIC a dílo dokonala.Vykopanou spáru zahrabala hlínou a posela zámkovkou.Bohužel to nevyrovnali,páč je tam prohlubeň a drncá to.Ale hlavněže se nikomu nic nestalo,že...:-(.
Jméno:Mila
Datum:15.07. 09:04
Titulek:Hotovo?odpovědět
V takovém stavu přeci nemůže být hotovo. Je tam prohlubeň a není označeno žádnou dopravní značkou.
Jméno:občan Neratovic <bybend@seznam.cz>
Datum:15.07. 20:17
Titulek:Někdo to asi již převzal,odpovědět
v tomto případě mám vážné pochybnosti o svéprávnosti zodpovědné osoby, když dovolí odstranit dopravní značení v místě, kde, pro stav vozovky, velmi snadno dojde k dopavní nehodě. Za každou akcí na území města je osobní zodpovědnost městského úředníka. Problém je v tom, že ryba smrdí od hlavy a tak je vše vlastně v naprostém pořádku - jen tak dál!!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz