zpět na forum

Jméno:Láďa
Datum:22.06. 20:14
Titulek:Miliony chvilek pro demokracii v akciodpovědět
Zítra se za mohutné podpory "nezávislých" médií chystá demonstrace Chvilek za demokracii na Letné. To je tedy pěkná demokracie. Chtějí odvolat Babiše, ale nenavrhují koho za něj. Bude to Kalousek, pirát Bartoš nebo někdo jiný se chce dostat ke korytu...Kde na tu monstrakci berou peníze? Kdo je platí? Prý jich budou statisíce...nedivím se, když venkovanům platí cestu do Prahy a pár stovek navíc za účast. Chtějí vyvolat státní převrat, jen abychom nedopadli jako na Ukrajině. Stačí Slovensko s Čaputovou.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.06. 22:51
Titulek:13 otázek pro milion (čeho?) na Letnéodpovědět
Autor Jaromír Bradávka. Máme v Neratovicích také příznivce, snad si to přečtou...

1. Koho vyhlásíte předsedou vlády, když A. Babiš padne?

2. Kterým stranám „dáte příležitost“ zasednout v nové vládě?

3. Kdy a jakým způsobem uspořádáte nové volby?

4. Kolik přidáte důchodcům?

5. Kolik přidáte rodičům malých dětí?

6. Kolik lidí přijde o práci, když Agrofert padne?

7. Kolik bude stát chleba, když Agrofert padne?

8. Kdy zahájíte demonstrace proti cenzuře a zamlčování informací?

9. Kdy zahájíte demonstrace proti kriminalitě imigrantů a nepřizpůsobivých menšin?

10. Kdy zahájíte demostrace proti politickým rozsudkům justice?

11. Kdy zahájíte demonstrace proti prolamování Benešových dektretů?

12. Kdy zahájíte demonstrace proti falešným Mesiášům a jejch kultům?

13. Kdy pochopíte, že jste jen manipulovaný dav a začnete pracovat pro svou rodinu a pro svou vlast, místo zbytečného skandování pod cizí vlajkou a za cizí zájmy???
Jméno:Milošek
Datum:22.06. 23:14
Titulek:kdo to platíodpovědět
Co vím od lidí, kteří na demonstraci jedou organizovanými autobusy, tak ti nic za dopravu neplatí. Dokonce jim prý i nabízeli proplacení jízdenky vlakem, ale to nemám ověřené. Ozvučovací technika, LED obrazovky, podia, jednotné transparenty propagační materiál, lidi co to organizují atd.., to musí někdo platit. A pak jsou tu nepřímé platby, kdy jako přinucení koncesionáři ČT platíme už skoro měsíc propagaci této monstrakce a všichni. Dále opět všichni jako daňoví poplatníci platíme zdravotní službu, policii, hasiče, kteří tam budou muset být. To jen tak pro úplnost, protože si myslím,že peníze na transparentním účtu MCHD výdaje nepokryjí.
Jméno:Patr Fafejt
Datum:23.06. 18:57
Titulek:To je demokracie?odpovědět
Mě by jen zajímalo, kdo dal těch křiklounům právo zpochybňovat moji volbu (u voleb). Jednou ANO zvítězilo, tak vládne, pokud se to odpůrcům nelíbí, můžou ho porazit při příštích volbách - tomu se říká demokracie. To, co opozice předvádí je demagogie. Je načase, aby se ozvali i ostatní a svolali demonstraci za zachování demokracie a respektování výsledků voleb, to byla mela.
Jméno:ach jo
Datum:24.06. 09:12
Titulek:názorodpovědět
1. Ale vládu ANO nikdo na těchto demonstracích nezpochybnil, tzn. ani výsledky voleb. To jsou demonstrace proti Babišovi, Benešové a Zemanovi.
2. Takže když kdokoli vyhraje volby a pak udělá průser, tak všichni musí držet hubu a čekat do dalších voleb? Máte zvláštní náhled na demokracii.
3. Nikdo nikomu nebrání uspořádat demonstraci na podporu čehokoli. Jen nechápu proč by to byla mela.
Jméno:Petr Fafejt
Datum:24.06. 10:00
Titulek:Ach jo...odpovědět
Co vy o tom víte? To, co jste si přečetl nebo co papouškují jiní? Je všechno, co se na těch shromáždění říká, opravdu pravda? V demokracii platí presumpce neviny. Až je soudy uznají vinnými, pak bude vaše konání legitimní.
Jméno:ach jo
Datum:26.06. 09:11
Titulek:pro Fafejtaodpovědět
No něco o tom vím. Sleduji dění a události kolem sebe a není mi jedno v jaké společnosti žiji. Co všechno je pravda nebo ne to si každý musí přebrat sám, pokud možno z řady zdrojů a pramenů.
Škoda že v naší společnosti v současné době pro někoho platí presumpce viny a pro někoho zase presumpce neviny.
Ale nechcete mi zakazovat vyjadřovat svůj názor na něco co se mě osobně ve společnosti nelíbí, že ne.
Jméno:Petr Fafejt
Datum:26.06. 10:36
Titulek:To neodpovědět
To v žádném případě ne. Doba totality, kdy nám říkali, co máme nebo můžeme dělat, je naštěstí pryč. Dělejte si co chcete, ale jen za sebe. Ze záznamů z té šaškařice jsem viděl transparenty typu "ta a ta obec, město, kraj" si přeje odchod Babiše. Kdo dal těm jedincům právo se vyjadřovat za celou obec, město, kraj?
Jméno:Zvídavec
Datum:24.06. 09:28
Titulek:přemýšlímodpovědět
My tady také máme ty Chlívky pro demokracii. Také byly včera na Letné, mávali anglickými plakáty a předem natisknutými transparenty, demonstrovali proti Babišovi a Benešové. Přemýšlím, proč tady nedemonstrují proti Mrzílkové a partě její kamarádů. Když shánělo NeraHnutí podpisy pro volby, lákali lidi, že se podepisují proti starostce a oni jim na to skočili. Také přemýšlím, kdo je platí a co tím sleduje,a kdo má nastoupit po Babišovi, jestli neudrží ten tlak na něj. Řvou a nemají řešení. To je signifikantní pro bezmozky a fanatiky.
Jméno:Milan R.
Datum:24.06. 09:39
Titulek:Babišodpovědět
Zajímalo by mě, kolik studentů a důchodců uplatnilo slevu, kterou jim ten všivák prosadil?
Jméno:Marek
Datum:24.06. 12:02
Titulek:chlívky - to je dobréodpovědět
Správná připomínka. Milion chlívek je taký dobrý
vtip. Naše chvilka je zastupitelka Prošková která zalívá kytky u cizího domu jejich pitnou vodou, ne aby v zastupitelstvu. Hodlá prej nastoupit po Mrzílkové. Už se těším. Jen mě uklidňuje, že až sem přijdou ti jejich milovaní migranti, navlečou všechny chvilky do černých hadrů a budou mít po žížaličkách.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.06. 00:16
Titulek:Ládinovi...odpovědět
Máš smůlu, nehodlám poskytovat prostor mnou financovaných soukromých stránek někomu, kdo patří mezi ty miliony chvílek. Usilujete o státní převrat a média vás propagují za naše peníze. Já vás propagovat nebudu, ani vám nebudu dávat prostor k hlásání vašich pravd.
Jméno:lucie
Datum:25.06. 07:01
Titulek:díky paní Spěváčková,odpovědět
takhle se musí zamést se všemi "milionovými chlívkaři" !!!!
Jméno:lucie
Datum:25.06. 09:15
Titulek:názorodpovědět
Milion chvilek organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP 09, ODS, neziskovku AIESEC a Drahošova akademická obec. Řídí je operátoři ze zahraničí neziskové chobotnice Open Society George Sorose.


"Milionový chlívek" proti Babišovi vznikl koncem ledna kdy neziskové
organizace přenášely protesty z jedné země do druhé, a je to opravdu děsivé.
Cílem této neziskovky je jen jedno jediné, je jenom jeden cíl, dosáhnout
rezignace Andreje Babiše na funkci premiéra České republiky.


Jméno:lucie
Datum:25.06. 09:21
Titulek: názor od Miroslava Mackaodpovědět
Všichni, kteří slibovali, že v případě vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách emigrují, se nyní scházejí na Václavském náměstí a na Letné. Zřejmě nerozeznají náměstí od letiště.
Jméno:lucie
Datum:25.06. 09:25
Titulek:od místopředsedy Ústavního soudu !!!odpovědět
https://www.ceska-justice. cz/2019/06/jaroslav-fenyk- se-boji-marie-benesove/
Jméno:pro lucii
Datum:25.06. 10:54
Titulek:názorodpovědět
To víte jak? Máte o tom nějaký doklad?
Nemáte, jen blábojíte.
Jméno:Jde o Babiše
Datum:26.06. 05:35
Titulek::))odpovědět
To myslíte vážně že by se spojila taková síla proti 1 člověku? Nevím co chtějí,ale Babiš,který tam sedí kolik let,stále stejný a stejně bohatý,to se mi nezdá. Možná ho potřebují honem odstavit,protože se mají otevírat staré kauzy. Čemu věřím, že když půjde on,stáhne pár lidí s sebou, proto je možná ta snaha ať jde sedět. Topka s Kalouskem z něj šílí dlouho, ale že nešileli když se rovnou posadil do křesla ministra financí. Asi nevěděli co čekat,tak nevadilo nic z toho co měl a má dál.Slovensky podnikatel v křesle MF, to tenkrát praštilo kde koho. Kromě členů vlády. Zárukou demokracie je tu senát,prý. Snaha zrušit tento zbytečný útvar tu byla a je,o to jim může jít. O povalování se za naše peníze A co ti vůdcové? Evangelíci kritizující Duku, podporující sňatky homosexuálů. Nebo jde o V4? Konečně docílit že se válka UK posune k nám? Otázek je hodně,sami chvilkaři na konkrétní mlčí,vizi nemají,prý jim jde o celospocenskou diskuzi. Na to se jim každý vykašle, lidé mají dost utahování opasků, miliardařů a podvod&#251;. Myslím prachače typu z OKD,mostecké atd. Nevím. Dávalo by smysl,aby pokračovali,ale dali si prázdniny. Tak nevim.
Jméno:Jde o Babiše
Datum:26.06. 11:03
Titulek::))odpovědět
To myslíte vážně že by se spojila taková síla proti 1 člověku? Nevím co chtějí,ale Babiš,který tam sedí kolik let,stále stejný a stejně bohatý,to se mi nezdá. Možná ho potřebují odstavit,protože se mají otevírat staré kauzy. Čemu věřím, že když půjde on,stáhne pár lidí s sebou, proto je možná ta snaha ať jde sedět, cokoliv.
Jméno:prostor pro Ladina
Datum:25.06. 07:28
Titulek:byste měla nechat,odpovědět
i pro jemu podobné. Chápu, jsou to vaše webovky, ale bude Vás číst pořád méně lidí, protože my nejsme hloupí, názor si udělat umíme, a ráda bych, aby jsme se tu dozvěděli co nejvíc.Milion chlívků budou obhajovat všichni ti, kteří se mají díky dotacím a levné zahraniční pracovní síle dobře. V našem městě i jinde. Dál ti, kteří nestojí o zpětné prověření aktivit, mají se otevírat větší kauzy-mostecká, okd atd.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.06. 08:47
Titulek:proč bych měla? odpovědět
Bohužel, nemáte pravdu. To byla celá přehršel příspěvků ve prospěch chlívků. Snahou Ládina (výstižná přezdívka, nomen omen) bylo převálcovat počtem stávající příspěvky. Proč nepíše na facebook spolu se svými příznivci? Ne, on chce nerátky rozvrátit. Nebudu podporovat lidi, kteří možná ani netuší, že jsou zneužívaní a klidně vyvolají státní převrat, nebo spíš rozvrat. Ženou nás do multikulti, genderu, přijímání migrantů, do ještě pevnější náruče EU se zrůdnými dotacemi nalévajícími peníze do soukromých rukou. Nevěřím, že lidé přestanou číst nerátky, je tu přece mnoho informací, které jinde nenajdou. Vždy se najde někdo, koho oslovím.
Jméno:Marie
Datum:27.06. 10:22
Titulek:Letnáodpovědět
Režisér David Martínek:
Letnou 89 začal polistopadový vývoj. A Letnou 2019 i skončil. Nedělní demonstrace Je hořkou tečkou za Havlovým pojetím nepolitické politiky. Tedy ve skutečnosti vlády nikým nevolených a samozvaných elit. Havlovo pojetí politiky byl diletantsky formovaný pokus ovládnout a směřovat politické prostředí pomocí jím formovaných, schválených a podporovaných skupinek vlivných nebo oblíbených lidí, kteří budou bdít nad provozem demokracie. A kádrovat a určovat, kdo v politice může účinkovat, kdo nikoliv, kdo bude tolerován a kdo naopak bude označen za nepřítele. Nevidím na demonstracích vůdce nových politických hnutí. Nevidím lidi, kteří by přicházeli s prospěšnou vizí, jak dál. Vidím pitomá děcka a herce, kteří nemají sebemenší ponětí o provozu politiky a technologii moci a své postoje odvozují od formálních přešlapů etablující se politické konkurence tradičních polistopadových stran. A kterým projevy píší jiní.

Jméno:Marie
Datum:27.06. 10:25
Titulek:Letná po druhéodpovědět
Petr Hroch:
Postřehl jsem, že Petr Fiala (a nejen on) vyslal včerejším demonstrantům cosi jako zdravici.
To zklamání po volbách mu (jim) nepřeju. On snad neposlouchal, kdo tam mluvil a co?
Mám silný dojem, že pod zcela legitimním proudem odporu k Babišovi se skrze nadšená srdce demonstrantů dere k moci cosi, co snad nemůže být původním tématům ODS vzdálenější. Zejména individuální svoboda třeba. Ta byla překřičena kolektivistickými provoláváními o společné odpovědnosti za klima, což zavání restrikcemi, všemožným omezováním, včetně urážení těch, co chtějí užívat toho, na co si řádně prací vydělali. Je taky patrný jistý despekt k tradičním institucím parlamentní demokracie (paradoxně podobně to má Babiš, kterého též pozvedla k moci ulice). Obávám se, že je to další vlna oné Havlovy nepolitiky, která staví na tom, že klasická politika je z podstaty svinstvo a to má dávat jakési občanské společnosti právo na korekci, bez nutnosti férového politického volebního soupeření. Politikové se prostě musí občanské společnosti bát.
To je ale docela hardcore marxismus.
Klasické demokratické strany by se měly rychle probrat! I když vlastně... které?
Babišovo (ne)vládnutí je strašný! A odpor vůči němu je jak legální i legitimní (s plným respektem k volbám). Ale kde je jaký relevantní příslib, že svržením Babiše započne lepší éra?
Jméno:Marie
Datum:27.06. 10:26
Titulek:Letná po třetíodpovědět
Pavel Hasenkopf:
Z Letné:
,,Všichni se na sebe usmívali, nikdo se na nikoho netlačil, nebyl sprostý, rozdávali si navzájem sladkosti, drželi jsme se všichni dokonce i za ruce...to souznění bylo něco neuvěřitelného a můj životní zážitek.''
No, oni byli prostě všichni tak neskonale úžasní!
Někteří lidé by se měli zakázat - to je k uzoufání, ta teatrálnost a citečky, jen to potvrzuje můj letitý pocit, že havlismus živí duševní nemoc, konkrétně histriónská porucha osobnosti (narcismus je v ní už zahrnutý).
Jméno:Marie
Datum:27.06. 10:41
Titulek:Letná po čtvrtéodpovědět
Na Letné zůstalo po demonstrantech osm tun odpadu - petláhve, papíry, láhve od alkoholu a jiný bordel. Úklid začal po skončení demonstrace asi v 19.30 a trval do dvou po půlnoci. Policii, záchranáře, sanitky, úklid jsme platili my všichni z našich daní.
Jméno:No
Datum:01.07. 18:51
Titulek:a myslíteodpovědět
Že při sametu tomu bylo jinak když šel Chrchla kulisák k veslu??
Jméno:lucie
Datum:28.06. 07:17
Titulek:Básničkaodpovědět
My jsme ti Pražáci, vltavská krev !
Když není po našem, ozve se řev !
Volby svobodné být samozřejmě musí.
Ale když prohrajem, tak to si vláda zkusí !

Pražáci nepřiznají ve volbách prohru,
to potom Václavák zažívá dohru.
Pražská kavárna a opozice kvílí,
lidé tleskají, pískají, šílí.

Plný Václavák přísahal věrnost Hitlerovi.
O pár let později zase Gottwaldovi.
O sametové revoluci zvonili klíči Pražáci.
A za pár měsíců v ČKD přišli o práci.

Dav má pocit, že téměř plní boží vůli.
A vůbec netuší komu na Václaváku je vlastně kvůli.
Nenávist, závist a touha po moci.
Některým lidem již není pomoci.

Co chvíli z davu výhružka vzlétne :
" Příště se sejdeme všichni na Letné ! "
Dav netuší, že voděn je jak ovce.
Že politik si s ním dělá klidně co chce.

Jméno:Ota
Datum:28.06. 10:50
Titulek:Šandaodpovědět
Na Letnou dorazil i Šanda,bývalý člen ČSSD a bývalý vůdce NeraHnutí,které slíbilo porazit Mrzílkovou a udělat změny na radnici.Nějak se jim to nepovedlo. Mrzílková vládne dál,bezohledně a brutálně.
Jméno:Protoze
Datum:01.07. 11:19
Titulek:jim odpovědět
šlo o korýtka, tak to nevyšlo. Dřiv se pohádali než začli. Šanda na téhle akcich bývá. Ale že tam byl byv.zastupitel Kocourek,to už je zajímavější. Je vidět,kdo chlívky financuje. Zarazil mě Kalousek že se nestydí tam jít, asi jsem nebyl sam. Teď nechávají mluvit Feriho, přeci jen si ještě nenakradl ani nepřihrával dotace známým. Snad už tahle podivná strana zanikne.
Jméno:J <asdfg1hk1@gmail.com>
Datum:20.08. 11:32
Titulek:dotazodpovědět
Kdo je autorem textu? Je to přesné...
Jméno:lucie
Datum:28.06. 07:26
Titulek:video - Benešovy dekretyodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=c4DYfRU0s0A

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz