zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:17.06. 23:10
Titulek:Slavnostní zahájení provozu na koupalištiodpovědět
Slavnostní otevření nově zrekonstruované části areálu neratovického letního koupaliště se bude konat dne 20. 6. 2019 v 10.00.

Obávám se, že občanům nebude přístup umožněn.
Jméno:Lubor
Datum:18.06. 08:00
Titulek:to bych se na to....odpovědět
Zvednou cenu a pak jim lidi budou dobrý. Vykašlu se na to, chodím na pískovnu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.06. 09:12
Titulek:z věrohodných zdrojů....odpovědět
Dne 14. 6. 2019 měla být uskutečněna přejímka stavby nového bazénu a okolí, město stavbu nepřejalo. Mě se neptejte na důvody, zeptejte se na stavebním odboru. Bazén je napuštěn a měl být zahájen zkušební provoz

Dne 18. 6. měla proběhnou kolaudace, ale neuskutečnila se, bude za rok. Hygiena provedla rozbory vody, chemický rozbor byl v pořádku, bakteriologický ne. Ve vodě je údajně nějaká bakterie. Může to být Escherchia coli? Moje zdroje to nevěděly.

Bude bazén otevřen? Bude ve čtvrtek slavnostní zahájení?

Bazén je napuštěn pitnou (!) vodou! Až bude nedostatek vody, co s tím? Když jsem viděla ty obrovské pískové filtry, domnívala jsem se, že to bude labská voda. Musíte skládat zprávy od různých lidí jako mozaiku a celkového obrazu se nedopídíte.

Další informace: V horní části je položeno zavlažování, tam, kde se leželo na hlíně. Dole se prý chystá. Další údaje jsou na webu plavečáku a koupaliště - společnost bude provozovat oba subjekty. Kdyby to raději provozovalo město, takto se předávají naše peníze do soukromých rukou.





Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.06. 09:13
Titulek:Koupalištěodpovědět
otevírací doba - červen

všední dny 15:00 - 19:00

víkendy 10:00 - 19:00

otevírací doba - červenec, srpen

každý den 10:00 - 19:00

ceník

dospělí celodenní: 90 Kč, všední den od 15:00: 70 Kč

děti, senioři, ZTP celodenní: 60 Kč, všední den od 15:00: 40 Kč

doprovod k ZTP zdarma
Jméno:Petr
Datum:19.06. 10:09
Titulek:cenyodpovědět
Osobne bych zvedl ceny tak cca na 180/den. 90 kc za cely den je smesne malo, bude narvano a ve finale si koupaliste neuzije nikdo.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:19.06. 12:03
Titulek:ceníkyodpovědět
Běžná cena na koupalištích se pohybuje od 120 - 150, - Kč, ale jsou odlišné ceny na dopoledne, odpoledne, večerní koupání ( s tím se v Nera nepočítá), hodinu před uzavřením, rodinné vstupenky, permanentky. Jenže tady není zvykem přemýšlet, jak lidi přilákat.
Jméno:Eva
Datum:19.06. 20:19
Titulek:jen abyodpovědět
Doufám, že určitá skupina obyvatel, která je ve všem zvýhodněna, nebude mít vstup zadarmo.
Jméno:Karel
Datum:20.06. 18:34
Titulek:jj,byla byodpovědět
To přeci diskriminace,kdyby měli platit.Jedni musí,oni nikoliv.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:19.06. 11:48
Titulek:přítomnost bakterií ve vodě...odpovědět
Zavolala jsem si na mělnickou hygienu, jak je to s těmi analýázami. Takže nejsou to žádné patogeny, ani E.coli, ale směs bakterii, asi z nějakého znečištění listy a pod., které se aktivizují při 36 st. Celsia. Pokud se má koupaliště otevřít, musí být voda v pořádku. Toť zpráva hygieny.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.06. 23:26
Titulek:zahájení provozu bazénu...odpovědět
Zpráva pro lid ze slavnostního otevření nového bazénu.

Zahájeno bylo v 10.00 u bazénu. Promluvila neuvolněná místostarostka L. Mzílková, děkovala všem, děkovala i zastupitelům, kteří prý VŠICHNI hlasovali pro rekonstrukci bazénu. Bylo mi to divné a tak jsem se snažila dopídit se, kdy vlastně zastupitelé hlasovali pro uvolnění cca 40 milionů na jeho obnovu. Podle článku z 2.7. 2018 v Mělnickém deníku se mělo hlasování odehrát na jejich posledním zasedání před prázdninovou pauzou, tedy 20. 6. 2018. Ať jsem hledala, jak jsem hledala, tento bod jsem nenašla. Až jsem si pozorně pročetla celý zápis, narazila jsem na bod Rozpočtové opatření č. 4, jímž se výdaje navyšují o 25 milionů, což ve skutečnosti bylo to avizované uvolnění ne 40, jak psali v Deníku, ale pouze 25 milionů. Byla to první fáze, druhá měla následovat.

Paní Mrzílková tedy neřekla pravdu. Všichni zastupitelé nehlasovali PRO stavbu bazénu. 3 se hlasování zdrželi.

Je pozoruhodné, jak je u nás v Nera dobře zakamuflováno uvolnění tak velké částky! Kdo čte zápis nebo usnesení, neví, o co se jedná. A o to právě jde!! Je to tím, že všechny budoucí investice (nevybrané zastupiteli ani občany) jsou uvedeny v rozpočtu včetně předpokládaných výdajů a schválením rozpočtu jsou schváleny i investice. Pak už jen stačí uvést bod "rozpočtová změna" a peníze se z rozpočtu vysypou do kapes stavebních firem i jinam. Skvělý fígl....Zítra pokračování.
Jméno:Jan
Datum:21.06. 06:37
Titulek:nic novéhoodpovědět
Pod sluncem,každý normální člověk tohle zde už ví.A dotace soukromé osobě jsou možné??Mi připomíná jednoho dopravce,který firmu i s dotacemi prodal.Jistě nemusím zmiňovat jméno,šlo o předchůdce Arrivy.V Neratovicích jde pravděpodobně "odklonit" cokoliv na kohokoliv.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.06. 22:34
Titulek:dokončení: slavnostní otevření bazénuodpovědět
Pustila jsem se do studia dokumentů k územnímu plánu a zabere mi to většinu času, tak jsem vám dokončení slavnostního zahájení provozu bazénu nedopsala. Ona to byla vlastně velká fraška, protože bazén zůstal zavřený. Skončila jsem u toho, kdy místostarostka Mrzílková děkovala všem. Pak promluvil místostarosta (původním povoláním strojař, ne elektrikář) Lenc, po něm ředitel firmy zhotovitele. Následoval přípitek šampáněm, nebo to bylo před projevy, už si to nepamatuji, pak se postávalo a jedlo a pilo - řízky, pečivo, saláty, káva, džus, zákusky...Klasika. Žádné zvláštnosti. Přítomní postávali, debatovali a tak. Šla jsem si prohlédnout zbytek areálu. V prostorách šaten, které nájemce Suchomel pronajal na sklad, se uklízelo a opravovalo; tam by byl pořádný pultový prodej občerstvení s posezením, to staré je absolutně nevyhovující! Ty plechové venkovní šatny jsou tam pořád, kdyby bylo uvnitř alespoň možné si sednout. Kdepak.
Ještě jedna místnost se upravovala, prý tam bude masáž. Trávník nahoře má podpovrchové zavlažování, zakoupená lehátka byla rozložena u nového bazénu, nahoře ani jedno, jo, Potěmkin by se radoval. A ten minigolf! Hrůza! Jak mohlo město tolerovat Suchomelovi takový bordel? Tady se vždy něco někomu (známému, kamarádovi, na doporučení kamaráda a pod.) pronajme a pak se město už nezajímá, jak to funguje. Je to tady nezvratně propojené a ruka ruku myje.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.06. 22:10
Titulek:Bazén - přesně jak jsem předpokládala...odpovědět
Jako bych to neříkala. Slavnostní zahájení provozu koupaliště (bazénu) byla zase pěkná fraška. Dnes mělo být koupaliště otevřeno, tedy v novém bazénu zahájen provoz, jenže není. Prý finální práce na technologii koupaliště...zase nám někdo mlží a neříká pravdu. Jak jsem již psala, rozbor vody provedený hygienou Mělník nebyl v pořádku, ve vodě byl zjištěn koktejl nepatogenních bakterií a hygiena požadovala uvést vše do pořádku do 22. 6,. čili do dneška. Jenže údajně nebyl k dispozici chlor, Spolana ho nemohla prodat, a tak koupaliště zůstalo uzavřené. Jenže proč by občanům měl někdo říci pravdu, že. Tak se to nějak zašumluje. Stejně jako to, že se musel honem dobudovat bezbariérový příchod k bazénu, na který se zapomnělo, že plocha vedle bazénu je holá hlína, že měl být vybudován plážový volejbal a není....to by jim na radnici spadl hřebínek, kdyby nám oznámili pravdu? Jenže Hmyzu zdar neumí přiznat neúspěch.
P.S.: Bude dost perzonálu pro provoz koupaliště? Co plavčíci? Jsou tam tři stanoviště, mám za to, že jich bude šest potřeba, pokud budou vykonávat dozor spolehlivě (za Suchomela bída...)

Zpráva na webu Neratovice - bazén:

Krytý bazén je již uzavřen.
Provoz bude obnoven v září 2019..

Koupaliště
Právě probíhají finální práce na technologii koupaliště a areál se připravuje na zahájení provozu. Předpokládané zahájení se posouvá. Bude otevřeno v příštím týdnu (24. - 30.6.)
Jméno:tak
Datum:23.06. 05:52
Titulek:na září jim mastíodpovědět
Bílý Tesák.To už bude po prázdninách,maximálně se tam budou chodit rochnit naši snědí spoluobčané.Tak nic no..
Jméno:JIRBa
Datum:01.07. 12:01
Titulek:koupákodpovědět
O tropickém weekendu nové neratovické koupaliště ustavilo nový denní rekord - cca 1500 návštěvníků. Vše,tedy nová technologie, čistota vody řízená počítačem atp., funguje. Kdyby přišlo méně lidí, nemusely být takové fronty u kiosků.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz