zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.06. 22:13
Titulek:Plakáty - cirkusodpovědět
Musím se vám svěřit s takovou na první pohled bezvýznamnou příhodou. Před pár dny jsem u Anity potkala dvě, tak patnáctileté dívky, které nesly takový ten propagační plakát programu cirkusu, původně umístěný na lampě. Ptám se, kam to nesou, prý do popelnice, je to týrání zvířat. Optala jsme se, jakým právem likvidují cizí leták, který si cirkus zaplatil. Zrozpačitěly. Tak jsem se ptala dál: "A co chcete udělat s těmi týranými zvířaty? Pustíte je do přírody? Umí lovit? Neumí. Přežijí tam? Nepřežijí." Odpověděly, že je dají do ZOO. "Aha, pokud vím, mají ZOO naplněnou kapacitu a další zvířata těžko přijmou." Na to už neuměly odpovědět. Tak jsem pokračovala: "Dobře, vy odstraníte letáky, nikdo do cirkusu nepřijde,nebudou mít peníze na krmení a co se zvířaty? Utratí je nebo s nimi budou kšeftovat...? Myslete, proboha..." Děvčata mlčela. Tak jsem jim plakát převzala a upevňovala zpátky na lampu. Vtom kolem šli dva malí kluci, a když mě viděli, jak se snažím plakát připevnit, jeden prohlásil:"Týrají zvířata".

Takže tu máme generaci, která nepřemýšlí a chce řešit věci, kterým nerozumí, protože jim chybí příslušné znalosti a vědomosti. Jako ta bláznivá Gerta, která chce zachránit klima. Jako by to šlo....
Jméno:Zaza
Datum:17.06. 10:45
Titulek:zvířata v cirkusuodpovědět
S dívkami naprosto souhlasím - zvířata do cirkusu nepatří. Možná tam nechat dožít ta, co už tam jsou, ale já bych byla pro zákaz nových zvířat v cirkusech. Trošku mi připadá, že řešíte, proč to nejde, místo hledání způsobů, jak by to šlo...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.06. 12:55
Titulek:nerespektují pravidla....odpovědět
Zazo, tady přece nejde o to, zda zvířata do cirkusu patří nebo ne, ale o to, zda má někdo právo sundávat plakáty a házet je do popelnice jen proto, že podle něj v něm zvířata týrají. A ještě nepřemýšlí, co s těmi zvířaty dál udělat, až cirkusy zkrachují. Ty dívenky nerespektují pravidla nastavená společností. To je anarchie. My jsme vyrůstali v přesvědčení, že se musíme přizpůsobit společnosti, oni jsou přesvědčeni o tom, že se společnost musí přizpůsobit jim. Kam to vede, vidíme kolem sebe. V autobuse si pouštějí to, čemu se nedá říkat hudba, v rychlíku nechávají pobíhat děcka a v restauraci křičet, neuznávají výsledky voleb, jezdí na červenou, přes přejezdy, jako prasata. A stranu nazvou piráti, jako ti, co přepadávali lodě, loupili a zabíjeli. A dělá se to dodnes.
Jméno:Dita
Datum:17.06. 19:32
Titulek:njn,viděla jsteodpovědět
Film Dědictví s Bolkem Polívkou???Tam to bylo jasně řečeno:Nová doba!!(Host vyhazuje číšníka....atd).Otázkou zůstává však:komu pomůže a prospěje..
Jméno:Tom
Datum:17.06. 20:02
Titulek:Plakáty - cirkusodpovědět
Dobrého večera paní magistro,

no jo, tak jsou to prostě jen dvě puberťačky - střeva, bral bych tu situaci s tím plakátkem trošku s nadhledem a také se obávám, že očekávat od takových dívčin takové hloubavé myšlení je marné - vždyť takhle nedokáží přemýšlet ani mnozí dospělí. Gerta je trendem NYNÍ, za půl roku či rok bude zase něco jiného.

Tom
Jméno:Dan
Datum:18.06. 18:23
Titulek:nemá smysl brátodpovědět
Názor 2 zmutovaných pubošek vážně.Možná rodiče,kamarádi,kdo ví kdo jim takhle vymyl mozky.To mi připomíná jednu zapřísáhlou kolegyni z práce jak jí samé Bio,zdravě a pak jde vypálit 1/2 krabičky cigár.l.l.Tyhle fanatiky nemusím...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz