zpět na forum

Jméno:AnnaSpěváčková
Datum:16.06. 00:06
Titulek:Už zase Kojetice!!!odpovědět
Je půlnoc a z Kojetic, kde se odehrává nějaké hudební mecheche, se ozývá každé slovo. Už byl od nich pokoj, za bývalé starostky Richtrmocové si po mnoha stížnostech otočili reproduktory do vsi a byl pokoj. Asi místní začali reptat a tak si řekli, ať si neratovičáci užijí. Jenže to se nedá spát, ani otevřít okno. Naštěstí se žene jakási bouřka docela veliká, sice nás nezasáhne svým středem, ale snad dají konečně pokoj. Už prší. Sláva. Moje ibišky to už potřebovaly jako sůl. A snad zmizí i ty upovídané osoby u aut z parkoviště pod okny z druhé strany.
Jméno:Petr
Datum:16.06. 05:47
Titulek:to jste neměla volitodpovědět
Bydlení na sídlišti ve městě,to ještě nebydlíte na Kojetické,tam je živo každý den.Zkuste to na samotě u lesa,tam se snad dočkáte klidu.Mládež a barevní se slejzají kde se dá,nic jiného tu pro ně prostě není,nemohou za to že vedení stojí za...Tak jako penzisté v lesíku u náměstí.Nejsou to skupiny,z kterých by měli nějaký soukromý užitek.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.06. 08:20
Titulek:e-mail starostceodpovědět
Obrátím se na starostku obce s žádostí, aby při podobných akcích respektovali klid sousedů v Neratovicích a obrátili reproduktory směrem k obci, ať si to užijí. My o to nestojíme...
Jméno:hm,
Datum:16.06. 11:53
Titulek:jakože my=jáodpovědět
To je tu každý rok,pár nešťastných si tu zanaříká a zítra výjde slunce znova.Měla se volat MP na rušení klidu.Tomu se říká bezohlednost,každou chvíli tam nějakou noční slávu či zábavu na hřišti mají a ne každý je na to doost "zvědav".Je to teď takový trend stejnak jako práskání petard a rachejtlí,podobná zábava,nejspíš ze zlaté Ameriky.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.06. 12:02
Titulek:volat Mě. policiiiodpovědět
Noční klid je od 22.00 do 6.00. Volejte trvale policii, je jejich povinnost zasáhnout. Pořád volejte, pokud vás to omrzí, máte smůlu. Musíte vytrvat. Pokud nezasáhnou, poslat stížnost písemně starostovi, je jejich nadřízený.
Jméno:však
Datum:16.06. 13:46
Titulek:vydržaťodpovědět
A když ani to nepomůže tak na GIBS.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz