zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.06. 08:07
Titulek:Vedro, vedro, vedro a SUCHOodpovědět
Včera 11. června bylo na mnoha místech 34-5°C. Možná i víc. Ale na internetu není o tom ani zmínka. Meteorolog na Dvojce řekl, že včera bylo 34, dnes by se to mělo opakovat, i více. Počasí Neratovice předpokládá 34. Kolik bude na rozpáleném betonu a asfaltu? 60? Hlasatelka zmínila včera kolem třiceti, dnes totéž. Seznam uvádí na dnešek 27. Není to divné? Vypadá to, že bylo v médiích vyhlášeno embargo na téma vedro a sucho, aby se lidé nedozvěděli pravdu. Jak strašná vedra jsou a ještě budou a také jak se stupňuje katastrofální sucho. Je to možné. Místo veder je aktuální téma miliony antibabišovců všude, i ve skříni. To se vždy najde zástupné téma, aby se zakryly problémy. Naše město ovšem ani vedro ani sucho neřeší. Vyjely vůbec nějaké kropičáky, včera jsme tady nebyla. Mám pocit, že ne. Hmyzu zdar se chlubí, jak máme jedno pítko a vyčištěné rybníky na vsích. No to je ovšem sláva.
Jméno:Josef
Datum:12.06. 08:27
Titulek:dotazodpovědět
To jako chcete říct, že zprávy o počasí nejsou v pořádku? Že jsou zavádějící nebo nepravdivé?
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.06. 20:43
Titulek:Ne, nejsou.....odpovědět
Kdopak mě bude zase žalovat? Chcete také nemajetkovou újmu 50 000,-? Nebo budu potrestána špagátem?
Jméno:Milan
Datum:12.06. 20:24
Titulek:počasíodpovědět
Zkuste se koukat na českou předpověd počasí. Zcela jasně uvádějí to naco vy koukáte nejspíše jinde.Jednoduché a prosté.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.06. 20:41
Titulek:teplotyodpovědět
Beru s rezervou váš příspěvek. Kdybyste rozuměl psanému textu, tak byste věděl, že poslouchám rozhlas dvojku a sleduji seznam.cz. Oba dva zdroje uváděly směrem dolů zkreslené předpovědi teplot na příští den.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.06. 20:52
Titulek:pořadí zprávodpovědět
O nezájmu novinářů o stoupající vražedné teploty je vypovídající pořadí zpráv na deniku.cz. Na prvním místě článek s titulkem "Češi na protestech proti Babišovi ukázali kreativitu: transparenty baví internet", vedro na sedmém místě. Novinky.cz: Na 1. místě "Hodnota Trumpova majetku stoupla", vedra na osmém místě. Přitom koho jsem potkala, nevolal na mě nic o Trumpově majetku ani o antibabišovcích, ale:"To je vedro, co? Na padnutí."

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz