zpět na forum

Jméno:Jana
Datum:06.05. 17:56
Titulek: Incident v Pennyodpovědět
Slyšel někdo o tom incidentu s romským hlídačem a nezletilým chlapcem co ukradl rohlík??!V listech je psáno,že ho hlídač povalil na přepravky a škril.Spousta lidí jistě přihlíželo a nikdonedokázal zakročit nebo sáhnout do kapsy a přivolat policii??Divné,leč na Neratovice odpovídající.Co soudní cesta,došlo k újmě??
Jméno:Jarka
Datum:06.05. 23:34
Titulek:zlodějodpovědět
Krást se nemá=nesmí.Nedělejte z těch nenechavců oběti,ze své hlavy to nemají.Nevěřím,že šlo jen o rohlík.Leda by to byl začátečník.Zkuste se zeptat na zkušenosti prodavaček kdekoliv na Kojetické(i jinde)!
Jméno:Jindra
Datum:07.05. 17:04
Titulek:příjde natoodpovědět
Jak to prochází těm soukmenovským tlupám ,které přes prsty nikdo neklepne,znáte to..Někdo může a jiný ne.
Jméno:Zdena
Datum:08.05. 13:50
Titulek:romský hlídačodpovědět
nebyla jsem u toho, nemohu hodnotit - jen si ale představte obrácený případ - kdyby bílý hlídač kvůli ukradenému rohlíku takto napadl romského chlapce, to by se řešil ve všech médiích rasový útok.
Jméno:No
Datum:11.05. 05:56
Titulek:to už tuodpovědět
Prý bylo.Diskriminace prej...
Jméno:Pavel Šanda
Datum:11.05. 22:45
Titulek:tak odpovědět
takto intenzivní fyzické napadení je neúměrné krádeži rohlíku bez ohledu na to, kdo byl jakého etnika.
Jméno:Alena
Datum:12.05. 06:54
Titulek:souhlas,odpovědět
Proto se píše na centrálu Penny a bude se to řešit.Až moc divné,že se to mlčky "přehlédlo" z pozice vedení.Žeby na každém šprochu....???!!
Jméno:Bumbác
Datum:12.05. 09:36
Titulek:to bývávalo i v Jednotě a je pořád.odpovědět
To víte, ty mechtle, to je průšvih. Zaměstnanci to museli vidět a mlčeli. Zbabělost, nezájem, strach, kdo ví.
Jméno:Judr. Kovar
Datum:07.05. 14:11
Titulek:Hlidacodpovědět
Tak na to tam ten hlidac snad je. Dal bych mu premii a den volna.
Jméno:hm,
Datum:08.05. 09:40
Titulek:na takové poziceodpovědět
berou kdejaké nevzdělané netáhlo z ÚP nebo invalidy.O profesionalitě a charakterech mnohých nemá smysl se zde ani zmiňovat.
Jméno:Jarka
Datum:08.05. 23:14
Titulek:ochrankaodpovědět
Jak vidno,zaměstnanec ochranky byl dostatečně erudovaný,když odhalil zloděje.A doufám,že sociálka toho nezletiletého chudáčka podchytí hned v zárodku-v zájmu všech.
Jméno:Karel
Datum:09.05. 17:31
Titulek: to v tescu odpovědět
Také jeden erudovaný hlídal až dostal vyhazov a §53.Celá famílie si tam chodila "nakupovat" za 5 prstů.Padla klec na jeho..."erudovanost".
Jméno:Bumbác
Datum:12.05. 09:38
Titulek:vy jste se zbláznilodpovědět
Hlídač není na to, aby lidi mlátil. Kvůli rohlíku? Tam se přece kradou jiné věci.
Jméno:Líba
Datum:07.05. 23:36
Titulek:zlodějodpovědět
Četla jsem to v Neraplátku.Žena jakéhosi p.Hlubučka se z Penny vrátila "zděšená a rozrušená".Co by teprv dělala,kdyby okradl ji?Mě kdysi v Penny vyzvala pokladní,abych jí ukázala,co mám v batohu(na zádech).Neschopna slova,celá rudá jsem batoh před frontou lidí otevřela a ukázala obsah.Nic jsem neukradla,stejně jsem se dlouho po tom styděla do Penny jít.Kluk prý"v klidu komunikoval"-to chce přeci jen trochu připravenosti,aby se za krádež vůbec nestyděl a ještě ji okecával!
Jméno:Bumbác
Datum:12.05. 09:41
Titulek:otevřít baťoh???? odpovědět
Je vidět, že neznáte svoje práva. Měla jste jí obsah vysypat pod nohy. Na to nemá právo, pokud jste nebyla při krádeži přistižena. Tyhle manýry panují u našich přátel v jú es ej. Tam se vám klidně přehrabují hůlčičkou v tašce...Není nad demokracii.
Jméno:Jana
Datum:12.05. 13:17
Titulek:pracovala jsemodpovědět
V několika velkých řetězcích a řekla bych Vám kdo tam krade nejvíce.Překvapivě zákazníci to nejsou ale rádo se to na ně háže.Stačí znát kódování,vědět kdo má službu a vycítit kdy je čistý vzduch..
Jméno:Blanka
Datum:12.05. 23:08
Titulek:něco na tom asi jeodpovědět
Povídá se, že nejvíc dělají machinace se zbožím samotné řetězce, aby se jim vyplatilo pojištění. Pak pokladní, když je čistý vzduch, prý známým nenamarkují část zboží.
Jméno:Honza
Datum:08.05. 11:50
Titulek:kluk měl smůluodpovědět
Nebyl dostatečně snědý jako většina těch kvůli kterým tam jezdí zásahovka.
Jméno:Petr Paseka
Datum:10.05. 12:08
Titulek:Něco o tom vimodpovědět
Ten otlemený ruský cikán v posledních 2 až 3 letech mel "na triku" řadu bezduvodných fyzických napadení zákazniku. Včetně stareho pána (osobne ho znám), po operaci páteře, ktereho tento chlap srazil na zem a kopal do nej, protože si přiliš dlouho vybíral jablka (byl jsem u toho). Nikde žádne dovoláni, protože "...ukal" vedoucí. Tu tlustou.
Jméno:Jan
Datum:11.05. 09:22
Titulek:co se hodí do krámuodpovědět
Koukám že urážkám na adresu etnika a vedoucí prodejny se tu dává velký prostor..Dost smutné a trapné,paní provozovatelko.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.05. 09:57
Titulek:odpověď provozovatelky odpovědět
Mýlíte se Jene, to není na adresu etnika, ale na adresu určité osoby, identifikovatelné podle vzhledu a přízvuku, aby nedošlo k záměně s jinou osobou v témže postavení. Pokud byl pan Paseka svědkem napadení starého pána, pak nevím, proč by o tom nepsal na veřejně přístupný web, který jako jediný poskytuje možnost diskutovat. Což web města neumožňuje z důvodů, které jsou nám všem jistě známy. Pro ty, kdo neví: vedení města se nechce setkávat s občany, nechce slyšet stížnosti, bere je totiž osobně, nechce se ptát na jejich přání a potřeby, předkládá jim hotové záměry, které už nelze měnit. Ani zastupitelé nemají možnost něco změnit, samozřejmě ti tzv. opoziční, čili menšina, která nemá možnost cokoli odhlasovat. Většina zastupitelů, pevně semknutá kolem L. Mrzílkové a jejích příznivců, ani nemusí vědět, jaká rizika přinese jejich rozhodnutí, hlasuje jako jeden muž (aby to bylo genderově správně, i jako jedna žena nebo jeden hermafrodit). Pokud se týká etnika, přibývá.
Jméno:Ivan
Datum:11.05. 21:31
Titulek:psát je máloodpovědět
Nejde jen o to napsat to na web.Pokud byl pan Paseka svědkem napadení "starého pána"/kohokoliv,určitě ví o ohlašovací povinnosti,kterou všichni máme.A na policii by měli mít záznam jak o něj,tak od "starého pána".Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.05. 22:58
Titulek:V Listech není rubrika pro občany....odpovědět
A přece udělala radnice výjimku. To je zajímavé, protože se už dlouho nestalo, že by v Listech vyšel příspěvek řadového občana. Ovšem pan ing.CSc. V.Hlubuček není žádná řadová osoba. V roce 1994 kandidoval za kdysi úspěšnou stranu ODA a pojily ho těsné vztahy s tehdejším vedením města. Do Listů napsal článek, který si bez jeho svolení dovolím zveřejnit na nerátkách, týká se totiž tady diskutovaného násilí v Penny.

Titulek: Také vás vyděsili v Penny?

Dnes se moje žena v  poledne vrátila z  nákupu v  marketu Penny v  Neratovicích zděšena rozrušená. Byla totiž svědkem drastické scény, kdy člen ostrahy surově napadl mladého kluka
pro ukradený rohlík. Kluk s nív  klidu komunikoval, ale sekuriťák si ho zavedl za vchod k zelenině
a tam ho surově napadl. Hodil ho do přepravek se zeleninou, pak srazil na zem a surově škrtil.
Lidé okolo byli zděšeni a navrhovali, ať ho nechá a zavolá policii, ale on pokračoval. Zřejmě šlo  o asociálního člověka, co si na zadržených vybíjí svůj adrenalin a  testosteron. Ale takoví nemají
v  ochraně co dělat. Dle svědectví pokladních to nebylo poprvé a  neurvale se chová i  ke starým
babičkám. Sekuriťák se údajně jmenuje Ivan alias Kolombo a vedení jeho přestupky přehlíží.
Takovýmto chováním ochrana jen odrazuje zákazníky. Krást se samozřejmě nemá, ale vše se dá vyřešit v klidu. (Událost se stala 4. dubna 2019 v cca 12:05 hod. v neratovické prodejně Penny market.)
Vratislav Hlubuček

Tak tedy pan Paseka napsal pravdu, i s těmi mechtlemi. Jen se podivuji nad tím, že lidé okamžitě nevolali policii. U nás na Moravě by se chlapi na něj vrhli, odtrhli a trochu by mu ručně domluvili.

Jméno:Petr Paseka
Datum:16.05. 13:01
Titulek:Asi jako na Moravě?odpovědět
Jako jistému Ferimu, že!Děkuji vám,paní učitelko, za rozumna stanoviska.
Jméno:Honza
Datum:18.05. 12:48
Titulek:proslýchá seodpovědět
Že ten exot tam už nedělá.Asi šel hlídat do Bohnic.Otázkou zůstává jakých "kvalit" se bude dostávat tomu novému.
Jméno:Ivo
Datum:18.05. 23:07
Titulek:Dělal svou práciodpovědět
Pokud tam má být jen na parádu,tak ve výběrovém řízení stačí zdůraznit jen vzhled...
Jméno:Dan
Datum:19.05. 10:24
Titulek:aha,takžeodpovědět
Až mi např."Pomáhat a chránit" zpřeráží žebra za to,že špatně přejdu chodník,stále je to "náplň" jeho práce...???Tak to ...jooo pak..OMG.
Jméno:Mike
Datum:20.05. 10:29
Titulek:aleodpovědět
po chodníku se můžete procházet bez obav.Lépe vpravo.
Jméno:Mike
Datum:20.05. 10:29
Titulek:aleodpovědět
po chodníku se můžete procházet bez obav.Lépe vpravo.
Jméno:ten
Datum:20.05. 17:07
Titulek:nový už asiodpovědět
Nebude ššu..t tu vedoucí,prostě smolík.Měla ta micka vybraný "vkus".

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz