zpět na forum

Jméno:Jana
Datum:06.05. 17:56
Titulek: Incident v Pennyodpovědět
Slyšel někdo o tom incidentu s romským hlídačem a nezletilým chlapcem co ukradl rohlík??!V listech je psáno,že ho hlídač povalil na přepravky a škril.Spousta lidí jistě přihlíželo a nikdonedokázal zakročit nebo sáhnout do kapsy a přivolat policii??Divné,leč na Neratovice odpovídající.Co soudní cesta,došlo k újmě??
Jméno:Jarka
Datum:06.05. 23:34
Titulek:zlodějodpovědět
Krást se nemá=nesmí.Nedělejte z těch nenechavců oběti,ze své hlavy to nemají.Nevěřím,že šlo jen o rohlík.Leda by to byl začátečník.Zkuste se zeptat na zkušenosti prodavaček kdekoliv na Kojetické(i jinde)!
Jméno:Jindra
Datum:07.05. 17:04
Titulek:příjde natoodpovědět
Jak to prochází těm soukmenovským tlupám ,které přes prsty nikdo neklepne,znáte to..Někdo může a jiný ne.
Jméno:Zdena
Datum:08.05. 13:50
Titulek:romský hlídačodpovědět
nebyla jsem u toho, nemohu hodnotit - jen si ale představte obrácený případ - kdyby bílý hlídač kvůli ukradenému rohlíku takto napadl romského chlapce, to by se řešil ve všech médiích rasový útok.
Jméno:No
Datum:11.05. 05:56
Titulek:to už tuodpovědět
Prý bylo.Diskriminace prej...
Jméno:Pavel Šanda
Datum:11.05. 22:45
Titulek:tak odpovědět
takto intenzivní fyzické napadení je neúměrné krádeži rohlíku bez ohledu na to, kdo byl jakého etnika.
Jméno:Alena
Datum:12.05. 06:54
Titulek:souhlas,odpovědět
Proto se píše na centrálu Penny a bude se to řešit.Až moc divné,že se to mlčky "přehlédlo" z pozice vedení.Žeby na každém šprochu....???!!
Jméno:Judr. Kovar
Datum:07.05. 14:11
Titulek:Hlidacodpovědět
Tak na to tam ten hlidac snad je. Dal bych mu premii a den volna.
Jméno:hm,
Datum:08.05. 09:40
Titulek:na takové poziceodpovědět
berou kdejaké nevzdělané netáhlo z ÚP nebo invalidy.O profesionalitě a charakterech mnohých nemá smysl se zde ani zmiňovat.
Jméno:Jarka
Datum:08.05. 23:14
Titulek:ochrankaodpovědět
Jak vidno,zaměstnanec ochranky byl dostatečně erudovaný,když odhalil zloděje.A doufám,že sociálka toho nezletiletého chudáčka podchytí hned v zárodku-v zájmu všech.
Jméno:Karel
Datum:09.05. 17:31
Titulek: to v tescu odpovědět
Také jeden erudovaný hlídal až dostal vyhazov a §53.Celá famílie si tam chodila "nakupovat" za 5 prstů.Padla klec na jeho..."erudovanost".
Jméno:Líba
Datum:07.05. 23:36
Titulek:zlodějodpovědět
Četla jsem to v Neraplátku.Žena jakéhosi p.Hlubučka se z Penny vrátila "zděšená a rozrušená".Co by teprv dělala,kdyby okradl ji?Mě kdysi v Penny vyzvala pokladní,abych jí ukázala,co mám v batohu(na zádech).Neschopna slova,celá rudá jsem batoh před frontou lidí otevřela a ukázala obsah.Nic jsem neukradla,stejně jsem se dlouho po tom styděla do Penny jít.Kluk prý"v klidu komunikoval"-to chce přeci jen trochu připravenosti,aby se za krádež vůbec nestyděl a ještě ji okecával!
Jméno:Honza
Datum:08.05. 11:50
Titulek:kluk měl smůluodpovědět
Nebyl dostatečně snědý jako většina těch kvůli kterým tam jezdí zásahovka.
Jméno:Petr Paseka
Datum:10.05. 12:08
Titulek:Něco o tom vimodpovědět
Ten otlemený ruský cikán v posledních 2 až 3 letech mel "na triku" řadu bezduvodných fyzických napadení zákazniku. Včetně stareho pána (osobne ho znám), po operaci páteře, ktereho tento chlap srazil na zem a kopal do nej, protože si přiliš dlouho vybíral jablka (byl jsem u toho). Nikde žádne dovoláni, protože "...ukal" vedoucí. Tu tlustou.
Jméno:Jan
Datum:11.05. 09:22
Titulek:co se hodí do krámuodpovědět
Koukám že urážkám na adresu etnika a vedoucí prodejny se tu dává velký prostor..Dost smutné a trapné,paní provozovatelko.
Jméno:Petr Paseka
Datum:16.05. 13:01
Titulek:Asi jako na Moravě?odpovědět
Jako jistému Ferimu, že!Děkuji vám,paní učitelko, za rozumna stanoviska.
Jméno:Honza
Datum:18.05. 12:48
Titulek:proslýchá seodpovědět
Že ten exot tam už nedělá.Asi šel hlídat do Bohnic.Otázkou zůstává jakých "kvalit" se bude dostávat tomu novému.
Jméno:Ivo
Datum:18.05. 23:07
Titulek:Dělal svou práciodpovědět
Pokud tam má být jen na parádu,tak ve výběrovém řízení stačí zdůraznit jen vzhled...
Jméno:Dan
Datum:19.05. 10:24
Titulek:aha,takžeodpovědět
Až mi např."Pomáhat a chránit" zpřeráží žebra za to,že špatně přejdu chodník,stále je to "náplň" jeho práce...???Tak to ...jooo pak..OMG.
Jméno:Mike
Datum:20.05. 10:29
Titulek:aleodpovědět
po chodníku se můžete procházet bez obav.Lépe vpravo.
Jméno:Mike
Datum:20.05. 10:29
Titulek:aleodpovědět
po chodníku se můžete procházet bez obav.Lépe vpravo.
Jméno:ten
Datum:20.05. 17:07
Titulek:nový už asiodpovědět
Nebude ššu..t tu vedoucí,prostě smolík.Měla ta micka vybraný "vkus".
Jméno:Ládin
Datum:01.06. 21:08
Titulek:O incidentech jsem jen slyšel. Naštěstí.odpovědět
Na toho "borce" si moc nevzpomínám, tak často jsem tam nechodil. Ale dnes jsem od sousedů slyšel, že je tam "takovej pupkáč, na první pohled nesympatickej frajírek", asi se tam budu muset vypravit, zrovna mají mít mléko za pětku.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz