zpět na forum

Jméno:Jan
Datum:23.04. 16:34
Titulek:Problémy ve světě i ju násodpovědět
Uvidíme, jak si bude počínat nově zvolený prezident na Ukrajině, musíme doufat, že dobře.
A co u nás, jak vypadá naše politická situace? Já z toho mám hrůzu: Trestně stíhaný premiér a na Hradě mu fandí hulvát prezident! Jak bude situace dál pokračovat? Co naše budoucí generace,jakou budoucnost jí zajistíme, když k tomu budeme dále nečinně přihlížet? To je nanejvýš trestuhodné! Hleďme se urychleně vzpamatovat, lidé si neuvědomují svoji sílu.
Také se mi nelíbí to, co se děje u nás v Neratovicích, ale zatím máme šanci situaci zvládat, především díky neohrožené paní Spěváčkové Spěváčkové!
Jméno:Jan
Datum:01.05. 19:21
Titulek:Ještě poznámkaodpovědět
Nemohu nečinně přihlížet k situaci, která se vyvíjí v našem státě. Proč MZ tolik podporuje oligarchu A.Babiše? Je to nebezpečné!Kam naše demokracie spěje? Nevěřím, že se tak děje pro dobro lidí. Tisíce občanů nyní demonstrovalo v mnoha městech naší země proti nebezpečnému a zákeřnému ovládnutí moci obou státníků,proti jejich snaze ovládnout soudy a justici. "Milion chvilek pro demokracii",to nic neznamená? Ti lidé snad nemají pravdu? Nebagatelizujme situaci a upřímně se zamysleme, zatím je možnost,vždyť jde především o naše děti a celý náš život. Je třeba se vzpamatovat a jednat.
Jméno:Jan
Datum:04.05. 14:49
Titulek:Ještě důležitá poznámkaodpovědět
Bohužel, nedostal jsem odpověď na zásadní otázku: Proč MZ tak důsledně podporuje A. Babiše? Co se asi za tím skrývá??
Děkuji za objektivní odpověď.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz