zpět na forum

Jméno:Hanka
Datum:17.04. 15:30
Titulek:ČESKÁ POŠTAodpovědět
Nevíte někdo co se to děje u nás na poště ???? Každý den fronty, čekání, samé nové tváře, ale vůbec jim to neodsejpá???? Dnes jsem opět po hodině utekla, tak snad zítra to bude lepší!!!!!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.04. 22:18
Titulek:noví lidí na poště????odpovědět
Nabyla jsem dojmu, že se zde zaučují noví lidé. Nevím, zda zaměstnanci pošty čtou nerátky, mohli by nám objasnit, co se na poště děje.
Jméno:Jana
Datum:18.04. 14:52
Titulek:nejen odpovědět
Na přepážkách,ale i u roznášejících jsou nové tváře.Lidem už došla trpělivost,jsou tam od nevidím do nevidím,musí nabízet produkty a peníze žádná sláva.Něco podobného jako s naší Šmudlou.Kdo mohl a nemámalé děti utekl do Prahy a po okolí za lepším,jinak škoda mluvit.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.04. 16:05
Titulek:noví zaměstnanci na poště...odpovědět
Utekly doručovatelky i zaměstnankyně od přepážek. Stále narůstalo množství povinností, zaskakovat za jiné, k tomu prodej všech možných produktů a nabízení pojištění...Tak raději volily odchod na jiné pracoviště. Nyní jsou tam noví muži a ženy a naučit se vše je jistě dosti těžké. Tady vše upadá jako někde v pohraničí. Nemáme žádnou pohotovost, žádné trhy, pomalu nebudeme mít žádnou polikliniku se všemi službami, ubývají nám velké důležité stromy a rozrostlé keře, ty se vysadí budou stínit za padesát let, pokud se ujmou. Vše se rapidněji zhoršuje od roku 2010, co je tady všechno jinak. Nejen že město zčernalo a ubylo zeleně....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz