zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.04. 11:50
Titulek:Zážitek z radnice....odpovědět
Milí čtenáři, musím se s vámi podělit o dnešní zážitek z radnice. Potřebuji se zeptat, zda opravdu není možné zjistit, kolik korun je určeno na novou výsadbu a kolik na náhradní výsadbu stromů. Sice jsem se už o to zajímala, ale možná, že vedoucí odboru bude o tom vědět více. Když byla v dřívějších rozpočtech uvedena částka, tak alespoň celkově. Nyní je tam napsáno Nákup materiálu. To je zvláštní a nepochopitelné. Oslovím tedy vedoucí OŽP, zda by mě mohla informovat o údaji z rozpočtu. Neměla čas, mají poradu. (Je úřední den, to by měli být k dispozici občanům. Nejsou.I to o mnohém vypovídá...) Tak odpovídám, že jí pošlu e-mail. Vedoucí zamítavě kroutí hlavou: "E-mail ne, co kdyby to někdo četl. Pošlete mi dotaz a pak si přijďte pro odpověď." Nevěřím svým uším. No to se mi snad zdá. Ptám se tedy, zda částka na novou výsadbu a náhradní výsadbu se opravdu skrývá pod názvem: Nákup materiálu. Částka 800 000,-Kč? Vedoucí odpovídá: "Ano, je to přece rostlinný materiál."

Tak to jsem z toho jelen. Nejen z té směšné částky a podivným skrývačkám v rozpočtu...
Jméno:Honza
Datum:15.04. 17:38
Titulek:tak to je zraléodpovědět
Na hodinový let.Jak si tam mohou něco takového dovolit??!Ale proč ne,kde není žalobce,není ani soudce.Naše peníze létají okny.Jeden nevěří co se tady v tom Kocourkově děje.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.04. 17:43
Titulek:proč ne? odpovědět
Mohou, proč ne. Když na ně podám stížnost, nadřízení ji shodí se stolu a ještě jim budou tiše fandit, protože dovolit si na Spěváčkovou je dovoleno. I na jiné opoziční zastupitele je dovoleno řvát, to byste se divili. Stěžovat si mohou na lampárně, ale tu už bohužel zrušili.
Jméno:jirba
Datum:22.04. 06:12
Titulek:nemaj na toodpovědět
Bez uzardění seřvou kteréhokoliv občana, přímo ve své kanceláři. Myslel jsem, že mrzílkovou klepne pepka..

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz