zpět na forum

Jméno:Jana
Datum:21.03. 07:42
Titulek:odpadodpovědět
Nevíte proč se platí tak drahé popelnice. To není sleva pro důchodce.A nebo ten poplatek je tak vysoký , protože to jiní neplatej.Prý městu dluží lidé za plpelnice miliony.......
Jméno:Lenka
Datum:21.03. 18:30
Titulek:nevím,zdaodpovědět
Není na svoz jistá sleva pro důchodce či sociálně slabé.Toto by mohla vědět p.Bc.Dixová na MÚ.Dlužné platby se určitě vymahají exekučně.Pokud máte nízký důchod,zkuste si požádat na sociálce o posouzení,zda není nárok na nějaký státní soc.příspěvek.to pak musíte předložit výměr důchodu a všechny platby za byt.Za zkoušku nic nedáte i naši snědí spoluobčané by to tak řešili.
Jméno:Jana
Datum:22.03. 16:06
Titulek:svoz KOodpovědět
Jsou města,kde se za svoz KO neplatí vůbec.Např.mě ted napadá Česká Lípa se skoro 40ti tisíci obyvateli..
Jméno:Helena
Datum:24.03. 09:33
Titulek:pro sociálně slabé?odpovědět
Sleva pro důchodce budiž, ale pro sociálně slabé? Třeba část obyvatel z Kojetické, celé dny jsou doma a myslím, že nadělají odpadu mnohem víc, než člověk, který je celý den v práci. Proč by zrovna oni měli mít slevu? Nehledě na to, že na sociálních dávkách dostanou peněz dost.
Jméno:
Datum:24.03. 13:04
Titulek:myslímodpovědět
Že se na svoz na sociálce zrovna přihlíží a dle toho to ovlivňuje výši dávky či soc.příspěvku.Důchodcům při malé penzi doporučují vyměnit byt za menší (je-li vůbec za co)..Naše menšina by je za něco takového ukamenovala.
Jméno:Martin Růžička
Datum:25.03. 09:15
Titulek:Pro důchodce určitě neodpovědět
Pro důchodce určitě ne, rodiče mají podle mne stejnou částku co my (dospělý nebo dítě).
Ale pro jistotu se zeptám :)
Platíme stejně za popelnici, kterou vyvážíme jednou za 14 dní i 3 týdny - třídíme a kompostujeme, sousedé mají klidně i tři popelnice týdně a platí stejně.
Jméno:Karel
Datum:23.03. 06:01
Titulek: nojoo,ale odpovědět
Česká Lípa nemá ve vedení Hmyzu Zdar se svými kumpány.Tam ještě občanům naslouchají a pro jejich blaho konají.Zvykejme si,bude hůř.Lépe už každopádně bylo.
Jméno:jirba
Datum:01.04. 12:29
Titulek:škůdce Lenkaodpovědět
Není mi známo, že by při výměně funkce za 8 let činnosti na MÚ paní mgr.Mrzílkové někdo poděkoval. Pověsila na krk medajli ing.Kroužeckému - a basta.
Paní Mrzílková občanům města Š K O D I L A !!
Její schválená apanáž, snad 38 tis Kč, by měla sloužit na opravy a úpravy nefunkčních náležitostí, které svým diletantstvím zpotvořila.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz