zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.03. 09:36
Titulek:Zvěrstva s polským masem trvají mnoho letodpovědět
Tak tenhle článek si nenechte ujít.

https://www.novinky.cz/eko nomika/498744-masny-skanda l-pusti-polsku-zilou.html

Po přečtení se vám udělá zle a stanete se vegetariány....
Jméno:Petr Paseka
Datum:02.03. 12:04
Titulek:Ano, ale kde je jádro jezevčíka?odpovědět
Nezastávám se polských podvodníků, ale: ještě jsem neviděl Poláka, co by ho vedl policajt se samopalem u hlavy, aby do naší země dodal zkažene potraviny. Tže, kde se to svinstvo bere? No přece od českých obchodníku! Ti to za hubičku kupují a dodávají s 500 % marží do našich prodejen!
Jméno:Jarka
Datum:02.03. 12:22
Titulek:je to smutnéodpovědět
Ano. Ano. Ano.
Jméno:Míša
Datum:03.03. 06:42
Titulek:je to takodpovědět
Ale jsou podniky kam se běžně a oficiálně polské maso dováží a přesto se tváří jako české,přitom se o tom mlčí.Jeden máme zde ve městě a další např.v Líbeznicích,dalo by se pokračovat.To lidem nevadí,proč to asi mají tak laciné a mohou si dovolovat i akce.Prostě české prase všecko spase.A pak se divíme,že rakovina tlustého střeva je na vrcholu.Však to je jen byznys.Nic jiného,hezky po česku.Něco tu dlouho hnije a smrdí....
Datum:03.03. 10:15
Titulek:zisky a zisky bez ohledu na lidiodpovědět
Pro peníze by si nechali vrtat koleno. Tady asi spíš cizí než vlastní. Četli jste Listy, co tady všechno chce staronové vedení investovat? Stovky milionů. Je to pro naše blaho? Houby. Z kulturáku chtějí novou exkluzivní radnici, plavečák se zase někomu pronajme, alespoň to tak vidím, parkovací dům? V jiných městech s ním nejsou valné zkušenosti, lepší osvědčují se rezidenční karty za hubičku a za další auta pěkné pálky. No něco o tom již sepisuji. Proč se město stále vrhá do nových a nových investic? Hádejte. Jsou z toho pěkné zisky pro projektanty, stavební firmy a jiné subjekty a z toho se hezky odklání....
Jméno:to jako vážně
Datum:03.03. 20:10
Titulek:další radnici??odpovědět
co si o sobě myslej! ne, tomu nevěřím. Mají velmi pěknou tady na Kojetické, další je taky pěkná, snad z resturace udělat pracák a spol.at je to na jednom místě. Kulturák je řešený dobře..Ne, nevěřím. Opravy to chce, nic víc. Ono vůbec údržba nemovitého a opravy jsou neznámý pojem se mi zdá pro MÚ. Támhle melou o poliklinice jak dlouho, ani nemaj projekt. Co neuměj, vytrhnou, uříznou, zrušej. Proč neopraví dopravní hřiště pro mrňata? Je tam stejný humus už kolik let. Zony pro lidi-parky lavičky... Skat park pro mládež.Dráhu pro brusle kolečkové. Ne, to jsem nečetla, co jste napsala. Skalka-upravit.

Jo, to maso. Musí tam být šméčko, když nikdo nikdy nevrátil polsku nic od nás, jen se o tom píše, žádné pokuty, nic. Měli jsme svých prasat dost. Škoda mluvit.
Datum:03.03. 21:13
Titulek:nová radniceodpovědět
Věřit nemusíte. Stačí si prostudovat projekt. Nakonec o tom hovořil i Tomáš Hrodek v Oskarovi na svém předvolebním setkání s občany, převážně členy ODS.
Jméno:Zdena
Datum:07.03. 21:28
Titulek:kde to je?odpovědět
Jsem v Neratovicích teprve krátce, ve kterém řeznictví mají maso z Polska, ať vím, kde nenakupovat.
Jméno:no tak
Datum:08.03. 17:14
Titulek:si toodpovědět
Zjistěte,vyražte do ulic.
Jméno:Zdena
Datum:09.03. 15:08
Titulek:tak proč to neříct?odpovědět
Pokud někdo ví jistě, že jedno takové řeznictví v Neratovicích je, tak proč neřekne které? Takové ty nekonkrétní narážky mám nejraději.
Jméno:Rosťa
Datum:09.03. 15:44
Titulek:maso z Polskaodpovědět
A jak to má poznat? Polská kuřata mají na náměstí. Balené maso z Polska v Bile.
Datum:04.03. 10:10
Titulek:Někdo tady kdysi prosazoval Albert...odpovědět
Hnusné maso v Albertu. Cha, cha...Éčka a voda...Najednou na to přišli...Ale tohle jsem učila už před lety na střední škole...Někteří studenti mi nechtěli odpustit, že jim kazím chutě...

https://www.stream.cz/pekl onataliri/799741-cerstve-m aso

https://www.stream.cz/pekl onataliri/801344-hotova-ji dla

No a ještě jeden díl pro zasmání :-((
Jméno:Karel
Datum:04.03. 19:02
Titulek:dobré masoodpovědět
Mají v Globusu,včetně své porážky a zpracování.Bohužel nám však hezky česky neřeknou že část je z domovské země -SRN.Ale za tím bychom museli nejblíže do Čakovic.Další dobrý řezník je pak v Tišicích a Matek v Kostelci.
Datum:14.03. 12:52
Titulek:hnus je toodpovědět
Všechno polské drůbeží maso může být nakaženo salmonelou. Poláci chladí kuřata vodou a my studeným vzduchem. Ve vlhkém prostředí se bakterie salmonely množí rychleji. Ale pozor. Označení původu ČR může znamenat, že polské kuře je v ČR pouze zabaleno.
Jméno:Jan
Datum:14.03. 17:08
Titulek:já nekupujiodpovědět
Kuřecí v žádných pokoutných akcích,buď zlaté anebo od Rabbitu,chuť nebe a dudy,kvalita ještě vyšší.Dobrým testerem je pes,stačí mu dát očichat již syrové a čeho senevšimne ajde od toho,to stojí za pendrek.
Datum:14.03. 12:46
Titulek:Nakažené maso z Polskaodpovědět
Další tuny nakaženého masa dovezli do Olomouce. Ze skladu je preventivně vrátili
14. 3. 2019 11:11

Státní veterinární ústav odhalil bakterie salmonely v dalších šaržích polského drůbežího masa. Tentokrát mražených stehen.Ke strávníkům v Olomouckém kraji se nakonec dostalo pouze (!) 30 kilogramů – místo více než dvou tun, které doputovaly do skladu na Olomoucku.
Zdroj: https://www.denik.cz/ekono mika/dalsi-tuny-nakazeneho -masa-dovezli-do-olomouce- 20190314.html
Zdroj: https://www.denik.cz/ekono mika/dalsi-tuny-nakazeneho -masa-dovezli-do-olomouce- 20190314.html

V Nera na náměstí je prodejna drůbežího masa. Je také z Polska?

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz