zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:16.02. 13:34
Titulek:Noví nehtoví odborníciodpovědět
Byla jsem ráda,že nemusím nikam na objednání a mají i v sobotu.Ale jazyková bariéra byla silnější.Přijala mne jedna a ta mě pak předala své kolegyni.Zřejmě jí i přetlumočila mé zadání a bez zeptání na úkon se mě jala.Jaké bylo mé překvapení když místo ombré se mi zjevily jen nabarvené geláče.Čím dál úžasnější služby v tomhle rozkradeném socměstě.Sice bla snaha o nápravu,ale trávit tam svůj další drahocenný čas jsem nehtěla.Dostali za materiál a šla jsem.já rozumět šésky very good.Žádná otevírací doba,kontakt,ceníky.To tu živnostňák trpí.
Jméno:Kukačka
Datum:17.02. 04:43
Titulek:Evo,odpovědět
česky možná rozumíš, ale s gramatikou už je to horší.
Jméno:Eva
Datum:16.02. 13:35
Titulek:ještě odpovědět
Upřesním místo:vedle KOH-I-NOORU špeluňka.
Jméno:Milan
Datum:16.02. 17:30
Titulek:takovéto podniky ...odpovědět
se u nás budou držet jen pokud se uživí. Nechápu proč do takových podniků vůbec někdo chodí.
Jméno:Milane
Datum:18.02. 13:34
Titulek:držej se všechnyodpovědět
a rozrůstají. Za co netuším.Narváno u nikoho z nich opravdu není.
Jméno:Míla
Datum:18.02. 20:47
Titulek:Aleodpovědět
makaj a aspoň nějaké daně (z této činnosti:) )určitě odvádějí!Já jsem spíš zvědavá,jestli se dožiju toho,že za to neuvěřitelné rozprodání majetku města(poliklinika,Legato,b udova klubu Olympia...)půjdou odpovědné osoby sedět.

Jméno:Milan
Datum:18.02. 21:14
Titulek:Podle mě ...odpovědět
... to jsou jasné pračky špinavých peněz. Skutečný zisk nemají ale vykazují velké příjmy. A prachy z kriminální činnosti jsou pak čisťounké ...
Jméno:Pamětník
Datum:22.02. 13:42
Titulek:odpovědět
bych se docela rád někdy podíval např.do prostor bývalé vinárny Alchymista...K čemupak se asi prostory využívají...?
Jméno:No
Datum:20.02. 17:40
Titulek:však vyčkejmeodpovědět
Životní úroveň tu šmahem padá,budou se vždycky hodit.Oni a velcí a akce.Už beztak je tu spousta zadlužených lidí.
Jméno:Pavel
Datum:22.02. 18:08
Titulek:...odpovědět
Chodím tamtudy min. obden a vždy je tam plno. Doopravdy. Akorát občas jsem si tam všiml většího počtu zástupců romské menšiny.
Jméno:Hanka
Datum:17.02. 05:26
Titulek:byla jsemodpovědět
To omrknout ale žádná sláva,cena neodpovídá kvalitě.Sice o něco čistěji než ve vepříně v centru obchoďáku,ale jinak...
Jméno:Jana
Datum:14.03. 12:23
Titulek:ani ty odpovědět
Starší ženy bez nápadu a úrovně nemají vyhráno,chodím radši k mladým děvčatům do salonu,mají zájem se zdokonalovat a vyvíjet.Těm starším stačí polapit pár drbů a zaplatit si nájem a živobytí,není žádný motor a snaha.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz