zpět na forum

Jméno:Michal
Datum:07.02. 17:54
Titulek:po městě se povídáodpovědět
Prý se bude na zastupitelstvu ve středu 13.2.2019 projednávat mzda paní neuvolněné místostarostky. A prý požaduje mzdu 38.500 kč. To ji ten slib, že bude pracovat zadarmo moc dlouho nevydržel. Co je na tom pravdy paní Spěváčková?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.02. 21:59
Titulek:je to pravda...odpovědět
Ano, na zasedání zastupitelstva dne 13. 2. 2019 má být schválena odměna neuvolněné místostarostky Mrzílkové ve výši 38. 500,- Kč, přesto, že na zasedání zastupitelstva dne 12. 11. 2018 prohlásila , že funkci neuvolněné místostarostky bude vykonávat zadarmo.

Reagovala tak na mou připomínku, pokud bude pro ni schválena částka 38 tisíc měsíčně, zda se nebude stydět podívat se do očí vdovám na sídlišti, které otáčejí korunu tam a zpátky.

A teď pozor: V zápise ze zasedání 12. 11 NENÍ tento můj příspěvek zachycen ani reakce paní Mrzílkové. Není ani v audiu ze zasedání; místo záznamu z 12. 11. 2018 je zde audio záznam z 12. 12. 2018. Chybička se vloudila nebo je to schválně, aby si nikdo nemohl dohledat zvukový záznam???

Na zasedání 12. 12. jsem podala námitku, že v zápise chybí část mého příspěvku a reakce paní Mrzílkové, že vše je jen v audiu.

Cituji ze zápisu:
Kapitola 3. Kontrola usnesení
Předsedající Ing. Roman Kroužecký vznesl dotaz na zastupitele, zda mají nějaké připomínky k zápisu
z minulého zasedání.
Mgr. Spěváčková přednesla svou námitku z minulého ustavujícího zastupitelstva, v zápisu chyběla
druhá půlka jejího vyjádření v 17:25 týkající se paní starostky, že se nemůže podívat do očí lidem, 65letým babičkám, které budou otáčet korunu tam a zpátky, když ona bude brát těch 38 tisíc. Tento její příspěvek chyběl v zápise, je pouze v audiu. Měl by být doplněn do zápisu.

Předsedající Ing. Roman Kroužecký uvedl, že zápis není doslovný, ale můžeme o doplnění hlasovat,
ačkoliv byl zápis ověřen dvěma ověřovateli.

Předsedající Ing. Roman Kroužecký navrhl hlasovat o návrhu usnesení Mgr. Spěváčkové:

Zastupitelstvo města schvaluje návrh Mgr. Spěváčkové na doplnění zápisu č. 6 ze dne 12. 11. 2018.

Výsledek hlasování: Z přítomných: 19, Pro: 7, Proti: 5, Zdrželi se: 4, Nehlasoval: 3
Usnesení nebylo schváleno.

Takže už není ani v audiu, aby si někdo nemohl zkontrolovat, co řekla paní Mrzílková.
Jméno:J.
Datum:08.02. 19:07
Titulek:Hmodpovědět
Vy si to nenahráváte pro vlastní potřebu? Po tolika letech a zkušenostech s nimi?
Jméno:L.M.
Datum:15.02. 15:23
Titulek:nevěřímodpovědět
P.Mrzílková ze svých 38 tisíc platu (za nic !!)
údajně platí všem maskám 2 piva. Poznáte ji podle toho, že bude mít na krku prasečí hlavu.
Jméno:Martin
Datum:08.02. 13:51
Titulek:Nerazastupitelstvo odpovědět
A musí se to Nerazastupitelstvo vůbec konat,když je vždy hlasování domluvené předem?Je to urážlivá šaškárna a promarněný čas.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.02. 09:50
Titulek:Lež se stala normou. odpovědět
Ne, nenahrávám. Ale mohu si pořádat o nahrávku na nosiči a krom toho, máme v zastupitelstvu konstruktivní opozici a ta jistě dosvědčí, že paní Mrzílková prohlásila, že bude pracovat zadarmo. Jenže semknutá grupa koalice jí odhlasuje cokoliv, nejen 38 509,- Kč. V jiném městě by už občané vyvolali vzpouru, tady budou jen brblat a žádat, aby si někdo stěžoval.
Jméno:Jarda
Datum:09.02. 10:02
Titulek:máte pravduodpovědět
Těm, kdo tady jen přespávají, je jedno, co se tady děje, hlavně aby měli kde zaparkovat zadarmo. Ti ostatní jsou pos.aní a hájí naši milovanou starostku, jak nám přeje a obětuje se pro nás.
Jméno:Jirka
Datum:07.02. 22:14
Titulek:fuj, podvododpovědět
Schválí ji to, má většinu hlasů.
Jméno:Jirba
Datum:08.02. 12:39
Titulek:škodí městuodpovědět
Paní Mrzílková se městu nevyplatí ani zadarmo ! Tato osoba nás stojí pouze vydané peníze na zbytečné, nefunkční věci.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.02. 14:19
Titulek:Kocourkovodpovědět
Ano, jen co bylo vyhozeno desítky, možná stovky milionů na špatně vyprojektované a odfláknuté silnice a chodníky, nepovedené a neudržované revitalizace: sídliště Na Výsluní, přírodní zahrada v MŠ v Hamplovce atd., projekty a průzkumy - odstavná plocha, přístaviště na Labi a další a další, a co teprve až bude město tyto stavby realizovat...špatně provedené dlažby, stavby - DDM, zbytečně vykácené a ještě zbytečněji ořezané stovky stromů...Jak asi dopadne stavba koupaliště? Jaký význam má oslavovaná neratovická Riviéra? Ono se totiž nic neudržuje. Místo opravy stání pro kontejnery se ohrady zlikvidují a postaví se nové. Vše je co nejdražší, aby si příslušní projektanti a zhotovitelé nahrabali. A nejen ti.
Jméno:Jan
Datum:10.02. 14:03
Titulek:Drahá (místo)starostkaodpovědět
Tak to teda Neratovice budou mít dosti drahou (místo)starostku, v korporátu by za takové "služby", které poskytuje, takové peníze rozhodně nedostala. Chtěl bych vidět takovýho blba, který by za její "práci", zaplatil takové peníze, to je možné pouze v Neratovicích.
Jméno:Alena
Datum:09.02. 21:06
Titulek:možná to nevíme....odpovědět
Třeba ji všichni křivdíme, co když ty peníze nechce pro sebe a má v plánu je každý měsíc dávat na charitu.
Jméno:Milan
Datum:09.02. 21:20
Titulek:hahahaodpovědět
Chudák ukřivděná.
Jméno:Jirba
Datum:13.02. 10:15
Titulek:ekologická Mrzílkováodpovědět
Před volbami stála starostka Mrzílková (s nohsledy Lencem a Rajchertovou) pod VRBOU a nutila kolemjdoucím dětičkám takový ten větrník. Dříve to bylo aspoň na dřevěném držátku. Ona ten větráček měla na plastové trubičce. Shrnu : rozdávala PLAST dětem, aby byla zvolena. Bylo to na jedno použití, šmejdové kvality..Postupně zde uvedu dalších deset podobných faktů. Mrzílková škodí občanům města. Drahá i zadarmo !
Jméno:Pavel Šanda
Datum:02.03. 14:51
Titulek:Plat místostarostkyodpovědět
Vidím to trochu jinak. Když někdo dělá místostarostu, tak by měl být za tu práci jako za každou jinou práci zaplacen.

Problém vidím v tom, že její politika byla voliči odmítnuta ve volbách, a přesto dál město vede.

Proto jsem se zdržel hlasování. Jestli voliči odmítnutá ex-starostka vede město zdarma nebo za plat, není to klíčové.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.03. 23:00
Titulek:Byla jsem proti...odpovědět
Neuvolněná místostarostka Mrzílková ovšem prohlásila, že to (=funkci) bude dělat zadarmo. Proto jí neměla být odměna 38 509 schválena.

Cituji ze zápisu můj příspěvek do rozpravy:

Mgr. Spěváčková uvádí, že na tom ustavujícím zastupitelstvu paní neuvolněná místostarostka, proč
tam máte místostarosta…, prohlásila, že to bude dělat zadarmo, pak snad nějak doplnila dočasně. A
teď se vrátím k té privatizaci a těm zmatkům s lékařskou péčí a rehabilitací. Já si myslím, že paní Mrzílková jako hlava zastupitelstva, která schvalovala privatizaci těch bytů, by neměla z morálního hlediska tuto částku pobírat, navíc ještě slíbila, že nás seznámí s náplní své práce, což ještě neudělala, navíc můžeme ještě uvažovat, o tom, zda vůbec potřebujeme neuvolněnou místostarostku. Měli jsme pana Hrodka minule, ten bral 10 000 Kč, ten se také ani na radnici nezjevil, zatímco paní Mrzílková je
tam neustále. Vracím se ale k tomu prvnímu argumentu, z morálního hlediska by ty peníze brát
neměla, říkala jsem to minule i předminule, je tu řada lidí, kteří na tom nejsou finančně dobře, prostě to nebudí dobrý dojem. Měla by dát ty peníze na nějakou dotaci, kterou ti lékař potřebují, protože zatím jsme ještě nic nevyřešili, co se týče lékařů. A může se nám stát, že jednoho dne přijdeme k lékaři a on tam prostě nebude. Já se toho bojím, viděla jsem to na paní Marešové, byla nesmírně rozhořčena stejně jako Dindošovi, myslím si, že tady si hrajeme s ohněm. To je věc, kterou potřebujeme, jestli to nebudeme mít, už nemáme nic, nemáme pohotovosti, nemáme nic. Ta kvalita života v Neratovicích se tu neustále snižuje, můj návrh je, neschválit a prosím Vás uvažujte o tom, ať už jste koalice a pevně semknutá, vezměte to z tohoto hlediska, člověk by měl, nechci říkat pykat, ale alespoň si posypat hlavu popelem, když něco udělá blbě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.03. 23:09
Titulek:Jak kdo hlasoval? odpovědět
Jak se dalo čekat, koalice se pevně semknula a schválila všemi 11 hlasy odměnu pro neuvolněnou místostarostku Mrzílkovou bez ohledu na její minulou činnost. NeraHnutí se všemi osmi hlasy zdrželo hlasování. SDP mým jedním hlasem bylo proti. Zastupitelka Vojtová za KSČM opět chyběla.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz