zpět na forum

Jméno:sos
Datum:04.02. 10:39
Titulek:už zase. pomozme jimodpovědět
Kolektiv Rehabilitačního odděleni Městské polikliniky Neratovice, Kojetická1021,zastoupený Karlou Rajnyšovou, K.H.Máchy 1326 Neratovice,se obrací na širokou veřejnost o

pomoc při jednání o ceně nájmu nebytového prostoru.Budova byla prodána Bytovému družstvu Kojetická 1021 Neratovice, které stanovilo cenu nájmu pro nás likvidační.

Máte-li zájem, aby dále fungovala rehabilitace v Neratovicích, podpořte nás Vaším podpisem.Děkujeme.

Karla Rajnyšová-rehabilitace, Kojetická 1021, Neratovice Kontaktujte autora petice
Jméno:Ivan
Datum:04.02. 17:01
Titulek:rehabilitaceodpovědět
Petice pro bytové družstvo je bezpředmětná. BD se musí chovat tržně. Potřebuje peníze na údržbu domu. BD dalo cenu, když se to rehabilitaci nelíbí, tak ať jde jinam a BD z prostor udělá byty. Rehabilitace se musí obrátit na město ať ji pomůže sehnat jiné prostory.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.02. 21:43
Titulek:dobrá myšlenka...odpovědět
Obrátit se na město, které vše způsobilo? To nemyslíte ani ze žertu...Ve vedení jsou přece titíž lidé, kteří privatizaci prosadili a museli vědět, že to bude průser jako vrata, ale bylo jim to jedno.
Jméno:TRŽNĚ
Datum:06.02. 20:08
Titulek:Co je to za pojem?odpovědět
Něco ta rehabilitace družstvu platí, zadarmo tam není. Přispívá na údržbu=peníze dá. Tržní znamená pouze peníze? Hluboký omyl. Dobrá adresa dělá peníze bytům. SOUHRN prvků v celek, jehož částí jsou peníze. Udělá vám tržbu byt dva navíc? na jak dlouho? Dáte tam např. kasino? Za dva roky zmizí z domu a okolí slušní lidé i s dosavadními obchody. Ok-dáte tam bankomaty-totéž. Vytvoříte nechutnou pardon zonu, ze které budete těžko vycouvávat, protože budete smluvně vázáni. UVAŽUJTE. Víc nic.Normální rodiny se vám postupně (=platiči nájmů mj) odstěhují. Nebo naopak, budou se přistěhovávat příjemní sousedé. To není zastávání se konkrétně rehabilitace. To je prosba o úvahu a výhled.
Jméno:Hanka
Datum:07.02. 09:00
Titulek:Tržněodpovědět
je to přeci tak jednboduché. Městu platila rehabilitace směšných cca 40,-kč/m2 tak dostane teď 160,-kč ( tržně je pro tuto oblast 200,-kč/m2)a když se jim to nebude líbit tak půjde. Za ty peníze si to pronajme kdokoliv jiný. Nájemníci platili městu 97,-kč/m2-což je nehorázné. tak si to sníží, aby mohli splácet ty miliónové úvěry, které si na tu vybydlenou budovu museli vzít, aby neskončili na ulici.Jinak to prostě nejde.A budeme se modlit, aby nám to za těch 30let-což je doba splatnosti úvěru nespadlo na hlavu.
Jméno:Martin Růžička
Datum:05.02. 19:05
Titulek:Kdo je v tom družstvu?odpovědět
Kdo je v tom družstvu? A co mají v plánu s prostory ... to je asi zásadní.
No pokud zmizí rehabilitace, tak to bude zase rána pro lidi. ach jo
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.02. 21:38
Titulek:problémy se zdravotnictvím se daly čekatodpovědět
Ale tohle všechno se dalo čekat v okamžiku, kdy tehdejší (a v podstatě nynější) koalice provedla největší kravinizmus svého působení - nedomyšlenou masovou privatizaci městských bytů. Pokud je napadlo, že tímto způsobem získají peníze na megalomanské investice, pak je nutné se podivit tomu, že do privatizace byl zařazen i dům na Kojetické zvaný dům hrůzy. Dalo se očekávat, že jeho obyvatelé budou privatizací postaveni před problémy, které ani radnice nebyla schopná řešit a to má dva právníky placené z městského rozpočtu a pravděpodobně nasmlouvaného ještě jednoho.Tedy údajně, jak se povídá. Pokud se pamatuji, na radnici se dostavila paní doktorka Kubálková, nikdo jiný snad neměl zájem, aby vedení města upozornila na hrozící problémy spojené s pronájmem zdravotnických zařízení ve privatizovaném domě, údajně byla její varování zlehčována a podceňována. To vše je ze zdrojů, které nechtějí být jmenovány. Kde chybí informace, nastupují dohady a fámy. Nikdo není komplexně informován o dění ve městě. Ani zastupitelé. Je to žalostná situace, bohužel, ani volby ji nezměnili.
Jméno:ježiš :))
Datum:06.02. 20:27
Titulek:to snad neodpovědět
paní Spěváčková. Žádný kravinizmus. Teda jo, ale jinak. Právě..domy hrůzy město vyhodilo ze své péče. Sami líní, nebo neschopní,či všehoschopní, tak se pomyslný horký brambor přehodil. Co dělalo město s příjmy z nájmů těžko říct-na údržbu domů nemohly peníze jít. Nájmy jsou tam vysoké a co nezaplatí nájemník, to zaplatí úřad=stát, na dotaci. Takže bud je to loupež století-z bytů se vyženou dosavadní, zrekonstruují se byty a někdo se pořádně nabalíkuje, nebo to odkoupí taky celé někdo, pořádně se nabalíkuje a začne kvést obchod s chudobou, další Chánov. Podstata je jedna. město se zbavilo "starostí" , PŘÍJMU, místo aby vypakovali ničitele a neplatiče a prodali to jinému, nebo z toho udělali startovací byty=příjem pro město o to větší, že by tam byly služby, pronájmy okolo, tak MU zavřel oči. Nashledanou odcházím (a děj se vůle boží).
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.02. 08:26
Titulek:anoodpovědět
Tak tedy zvěrstvo, když se vám nelíbí kravinizmus. Ročně mělo město z městských městských bytů zisk cca 6 milionů a mělo by víc, kdyby si byty spravovalo samo a nesvěřovalo jejich správu soukromé firmě. Mimochodem, móda privatizovat co se dá, o bytech ani nemluvě, jiná moudrá města už dávno opustila, jen naše Neradíra se chová jak za Marie Terezie, čili jak za krále Klacka. Potřebuje peníze, vem kde vem. Nová luxusní radnice je příliš lákavá vidina. A musí se také zajistit příslušným zisk kámošům, příbuzným, spřízněným povolným politikům atd., atd.
Jméno:Jirba
Datum:18.02. 15:34
Titulek:n.s.r.odpovědět
Vše se tu píše, je vidět, že ze zoufalství i postižených i těch, kteří do toho vidí a i když se jich to netýká, není jim to jedno. Paní Mrzílková se nasere (promiňte, ale jiný výraz pro její činnost neznám) do všeho, byť nezvaná, a vše smysluplné rozbije. Ona nemá na to něco vytvořit. A nikdy neměla
Jméno:týká :(
Datum:18.02. 21:19
Titulek:právě že joodpovědět
Zatím to vypadá tak zvenku, že nové vedení družstva se chová jak zbohatlický křupan-já jsem majitel, komu se to nelíbí táhni a původní majitel, město, úplně stejně. Akorát opačně, velkopansky jim dalo symbolický nájem (který logicky dotovali obyvatelé, z jejich kapsy to nešlo) a vybodli se na to.Když už městu teklo do bot, prodali to celé i se zdravotníkama. Takže můžeme v klidu přijít nejen o rehabku, ale i o polikliniku.
Obě strany působí,že matika je cosi navíc. Nový majitel zvedl nájmy-pardon fond na snad 7 tisíc(!), to znamená s elektr. a vodou .. celá jedna výplata půjde na bydlení pro rodinu, jak k té částce došli a na jak dlouho je nikdo neví,družstevníkům to oznámili a basta, připravěj město o polikliniku s rehabilitací protože se chovaj "tržně" čili po nás potopa stejně jako Mrzlice. Ta taky netuší nic o nějakém konceptu a máte pravdu, roze.ere co se dá. Co do p..ele dělalo město s těmi penězi z nájmů?? Kde jsou? At je navalej, pomůže se tomuhle domu a asi dalším které vyhodili zdevastované k prodeji. V TV Nova je zas o Neratovicích, ne ale o radnici, ale o novém majiteli. Pane bože za co..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz