zpět na forum

Jméno:sos
Datum:04.02. 10:39
Titulek:už zase. pomozme jimodpovědět
Kolektiv Rehabilitačního odděleni Městské polikliniky Neratovice, Kojetická1021,zastoupený Karlou Rajnyšovou, K.H.Máchy 1326 Neratovice,se obrací na širokou veřejnost o

pomoc při jednání o ceně nájmu nebytového prostoru.Budova byla prodána Bytovému družstvu Kojetická 1021 Neratovice, které stanovilo cenu nájmu pro nás likvidační.

Máte-li zájem, aby dále fungovala rehabilitace v Neratovicích, podpořte nás Vaším podpisem.Děkujeme.

Karla Rajnyšová-rehabilitace, Kojetická 1021, Neratovice Kontaktujte autora petice
Jméno:Ivan
Datum:04.02. 17:01
Titulek:rehabilitaceodpovědět
Petice pro bytové družstvo je bezpředmětná. BD se musí chovat tržně. Potřebuje peníze na údržbu domu. BD dalo cenu, když se to rehabilitaci nelíbí, tak ať jde jinam a BD z prostor udělá byty. Rehabilitace se musí obrátit na město ať ji pomůže sehnat jiné prostory.
Jméno:TRŽNĚ
Datum:06.02. 20:08
Titulek:Co je to za pojem?odpovědět
Něco ta rehabilitace družstvu platí, zadarmo tam není. Přispívá na údržbu=peníze dá. Tržní znamená pouze peníze? Hluboký omyl. Dobrá adresa dělá peníze bytům. SOUHRN prvků v celek, jehož částí jsou peníze. Udělá vám tržbu byt dva navíc? na jak dlouho? Dáte tam např. kasino? Za dva roky zmizí z domu a okolí slušní lidé i s dosavadními obchody. Ok-dáte tam bankomaty-totéž. Vytvoříte nechutnou pardon zonu, ze které budete těžko vycouvávat, protože budete smluvně vázáni. UVAŽUJTE. Víc nic.Normální rodiny se vám postupně (=platiči nájmů mj) odstěhují. Nebo naopak, budou se přistěhovávat příjemní sousedé. To není zastávání se konkrétně rehabilitace. To je prosba o úvahu a výhled.
Jméno:Hanka
Datum:07.02. 09:00
Titulek:Tržněodpovědět
je to přeci tak jednboduché. Městu platila rehabilitace směšných cca 40,-kč/m2 tak dostane teď 160,-kč ( tržně je pro tuto oblast 200,-kč/m2)a když se jim to nebude líbit tak půjde. Za ty peníze si to pronajme kdokoliv jiný. Nájemníci platili městu 97,-kč/m2-což je nehorázné. tak si to sníží, aby mohli splácet ty miliónové úvěry, které si na tu vybydlenou budovu museli vzít, aby neskončili na ulici.Jinak to prostě nejde.A budeme se modlit, aby nám to za těch 30let-což je doba splatnosti úvěru nespadlo na hlavu.
Jméno:Martin Růžička
Datum:05.02. 19:05
Titulek:Kdo je v tom družstvu?odpovědět
Kdo je v tom družstvu? A co mají v plánu s prostory ... to je asi zásadní.
No pokud zmizí rehabilitace, tak to bude zase rána pro lidi. ach jo
Jméno:Jirba
Datum:18.02. 15:34
Titulek:n.s.r.odpovědět
Vše se tu píše, je vidět, že ze zoufalství i postižených i těch, kteří do toho vidí a i když se jich to netýká, není jim to jedno. Paní Mrzílková se nasere (promiňte, ale jiný výraz pro její činnost neznám) do všeho, byť nezvaná, a vše smysluplné rozbije. Ona nemá na to něco vytvořit. A nikdy neměla
Jméno:týká :(
Datum:18.02. 21:19
Titulek:právě že joodpovědět
Zatím to vypadá tak zvenku, že nové vedení družstva se chová jak zbohatlický křupan-já jsem majitel, komu se to nelíbí táhni a původní majitel, město, úplně stejně. Akorát opačně, velkopansky jim dalo symbolický nájem (který logicky dotovali obyvatelé, z jejich kapsy to nešlo) a vybodli se na to.Když už městu teklo do bot, prodali to celé i se zdravotníkama. Takže můžeme v klidu přijít nejen o rehabku, ale i o polikliniku.
Obě strany působí,že matika je cosi navíc. Nový majitel zvedl nájmy-pardon fond na snad 7 tisíc(!), to znamená s elektr. a vodou .. celá jedna výplata půjde na bydlení pro rodinu, jak k té částce došli a na jak dlouho je nikdo neví,družstevníkům to oznámili a basta, připravěj město o polikliniku s rehabilitací protože se chovaj "tržně" čili po nás potopa stejně jako Mrzlice. Ta taky netuší nic o nějakém konceptu a máte pravdu, roze.ere co se dá. Co do p..ele dělalo město s těmi penězi z nájmů?? Kde jsou? At je navalej, pomůže se tomuhle domu a asi dalším které vyhodili zdevastované k prodeji. V TV Nova je zas o Neratovicích, ne ale o radnici, ale o novém majiteli. Pane bože za co..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz