zpět na forum

Jméno:občan
Datum:28.01. 17:05
Titulek:Úroveň kvality úředníků MPodpovědět
Říkám si, že by měl nový starosta prověřit kvalitu jeho/našich úředníků. Lze to snadno. Jak jsou ty výběrové řízení,tak bych vzala ty otázky, poměrně náročné, trochu si s nimi pohrála aby to nebylo úplně totéž (vybraní měly tahák 1a, 2c, atd..)půlhodinový test + přidat něco z emočního testu jsou jich na netu stovky ke stažení-budou jednat s lidmi. 30 minut a dost. Pak to vzít, zamyslet se a konat. Ne hned vyhodit, ne pohovor zlepši se, ale dát úředníkovi měsíc maxim.dva at si najde jiné místo, i mu s tím pomoct, klidně i s odstupným-nemůže za to že vzali. Měl by mít úspěšnost 80% minim.protože bude vyplnovat něco, s čím je denně ve styku (levou zadní). Naše město by si odbornost a normální lidi fakt už zasloužilo.
Jméno:naplaveniny
Datum:28.01. 17:33
Titulek:v Neratovicích a úřadodpovědět
Dál si myslím, že jste sami proti sobě, rodilí Neratovičáci, když máte podmínku být z Neratovic a nadáváte, že jiný nemůže znát město. Znát ho může, navíc ho pozná za chvilku, je malé. Přistěhovalci kt. si sem dají trvalý pobyt tu chtějí žít dobře,mohou přinést nový náhled a zkušenost. Každopádně odpadá já na bráchu brácha na mě a nemají důvod být někomu zavázaní a nějak se revanšovat. Takže nějaká ta naplavenina by mohla místnímu úřadu jenom pomoct. Ostatně, kolik z nich, kteří tam pracují a vedou město, bydlí ve městě..(?)
Jméno:jirba
Datum:08.02. 12:46
Titulek:budovatodpovědět
tzv. naplaveniny by si měly město začít fakt budovat sami. Přinést nové podněty, nápady. Mrzílková je totiž dávno vyhořelá osoba. Je třeba převolit Radu města, kde má Mrzílková většinu a myslí si, že bude dále městu škodit.
Jméno:Jitka
Datum:08.02. 15:55
Titulek:škodnáodpovědět
"Převolit Radu města"-to se lehko řekne!Zatím je naplavenina Mrzílková se svými nohsledy u moci.
Jméno:Wands
Datum:15.02. 15:12
Titulek:prasečí hlavaodpovědět
MASOPUST !!!
Snad přijde i emerytní starostka. Je pro ni nachystána, jako maska, prasečí hlava

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz