zpět na forum

Jméno:mluvčí revoluce
Datum:11.01. 13:47
Titulek:Budova vhodná pro squattingodpovědět
Práci čest,
nevíte o nějaké vhodné budově ke zřízení nezávislého kulturního centra v Neratovicích nebo blízkém okolí? Mělo by se jednat o ouštěnou budovu.
Podpoříte vznik takového centra?
Socialismus nebo barbarství!
Jméno:bžň
Datum:11.01. 17:44
Titulek:Míst je spousta!odpovědět
Určitě bývalá Spolana, bývalá školka či co to bylo (později sídlo záchranky) přes louku naproti Mexikánu. V Jedové ulici je to taky dobré - už ten název. Pokud by chtěli něco více na očích, je tu bývalá hospoda U žebráka. Pokud mají vztah k historii, je v Lobkovicích pěkný zámeček. A pokud stačí chatrč na konci civilizace, doporučil bych objekt při silniče od zámku směrem na hlavní silnici ke Kostelci. A mnoho dalších na výběr by se jistě našlo...
Jméno:Martin Růžička
Datum:16.01. 07:18
Titulek:Zámečekodpovědět
Zámeček v Lobkovicích není opuštěn :)
Jméno:Alena
Datum:13.01. 06:21
Titulek:Sqautingodpovědět
Co to slovo znamená? Podle reportáží z pražské kliniky je to nedovolené okupování prázdného objektu, který má ovšem majitele, ať už je to stát, obec nebo vlastníka s neznámou adresou. Takové lidi, co drze vlezou do cizího příbytku a dělají zde BORDEL (př. komunální odpad, výkaly atd) v našem městě nechceme, tak nechápu zdejší otázku. Nastěhujte si je k sobě domů a plaťte za ně náklady VY!
Jméno:Pepa
Datum:13.01. 16:02
Titulek:Nevím, co si mám vybratodpovědět
Socialismus nebo barbarství!

Kapitalismus by tam nebyl?
Nebo je součástí barbarství?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.01. 08:42
Titulek:radaodpovědět
Mám radu pro obyčejného občana: Zkuste se nastěhovat k někomu do bytu. Co se asi stane? Vtrhne tam policie, vyženou vás a možná to bude přestupek nebo vás zavřou. Ovšem jiná bude situace, když budete naše nová neomarxistická mládež. Bude se kolem vás chodit po špičkách, abyste neutrpěli trauma. Je to jak za starých časů: všichni jsme si rovni, ale jiní jsou rovnější.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.01. 08:51
Titulek:vypovídá za vše....odpovědět
Skupina aktivistů stále zůstává na střeše Kliniky. Slézt zatím nehodlají
VČERA 15:48

Skupina čtyř až pěti aktivistů stále zůstává na střeše budovy bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově. Opustit střechu se dnes ani v neděli nechystají. Dnes to řekl zástupce Autonomního sociálního centra Klinika Arnošt Novák.

Zdroj: https://prazsky.denik.cz/z lociny-a-soudy/skupina-akt ivistu-stale-zustava-na-st rese-kliniky-slezt-se-nech ystaji-20190112.html

Tak to vidíte: pro novináře a mnoho politiků jsou vetřelci v cizí budově aktivisté a tzv. klinika je autonomní sociální centrum. Naopak: podle našich novinářů občané ve žlutých vestách v Paříži demonstrují za lepší ekonomické podmínky, i když mají na zádech nápisy: Macron demission! Člověk musí myslet, aby si udělal pořádek v hlavě.
Jméno:No
Datum:13.01. 09:19
Titulek:už jednouodpovědět
Byl objekt bývalé polikliniky v TV.Ostuda města a vlastníka.Ten by měl prostor srovnat se zemí nebo nechat prostory k nabídce k nebytovým prostorům.Možností je dost,chybí vůle.Radši se bude zabírat orná půda v lukrativních lokalitách.A tak je to tu se vším.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.01. 10:56
Titulek:poliklinikaodpovědět
Jako vlastník budovy bývalé polikliniky se mi objevil v katastru nemovitostí jakýsi Frank Jakub. Pokud si pamatuji, bylo nám, zastupitelům, ještě za starosty Lida opakováno, že objekt je v majetku Krajského úřadu Stř. kraje. Zdá se, že nemovitosti v Neratovicích mění majitele jako ponožky. Hlavně vlastnit cokoli, může se v budoucnu hodit. Zdá se, že nejen republika už není naše, i město se nám ztrácí před očima.
Jméno:Petr Paseka
Datum:13.01. 17:48
Titulek:Skvělý nápad!odpovědět
Šéfovat by tomu mohl neomarxista a vítač migrantů Šanda. Politruka mu bude dělat Vohralík ...
Jméno:Jirba
Datum:17.01. 17:35
Titulek:skvatinkodpovědět
Stromy prorostlý objekt bývalé MŠ přes parčík picošky přijde zbořit a plánuje se tu poliklinika.
Místo stávajících ambulancí na Kojetické, kde budou byty. Ale z médií slyšíme, jakej je ve zdravotnictví bordel, takže kdo.ví...
Jméno:skquattery
Datum:18.01. 19:57
Titulek:nechceme.odpovědět
Nikde. Máme starostí dost s jinými neobvyklými občany i neobvyklým přístupem k bezpečnosti ve městě.Nájmy a škody na majetku už za jiné platíme, nepotřebujeme další.
Jméno:Lucie
Datum:19.01. 12:15
Titulek:skquatodpovědět
100% souhlas !!!
Jméno:Ládin
Datum:18.01. 20:04
Titulek:K "mluvčímu revoluce"a "bžň"...odpovědět
Soudruhu, "Nezávislé kulturní centrum" je jen bordel po srazu feťáků, nic více, nic méně, naštěstí tvůj "Socialismus" už není.

Poradče, co to je "bývalá Spolana"? Kde se to nachází?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz