zpět na forum

Jméno:Karel Vohralík
Datum:04.01. 15:38
Titulek:Hnusný nový rok ... všem!odpovědět
Nová vlna zdražování základních lidských potřeb jede tzv. "republikou"! Potraviny, co stály ještě před měsícem 10 tzv. Kč, stojí dnes 40! Plive se na zlatou éru socialismu, plive se na zkušené soudruhy, co vedli Československo k prosperitě a k sociálním jistotám! Plive se na Sovětský svaz, co nás chránil před americkým imperialismem! Ale všeho do času! Rudý prapor povstane a povládne! Váš kovaný komunista...
Jméno:Martin Růžička
Datum:07.01. 07:38
Titulek:Bože, božeodpovědět
Bože, bože do čeho si to duši dal - a to v něj nevěřím.
o které potraviny se jedná?
zkušené soudruhy? kteří? ti co převlékli kabát jak jen to šlo a šli "podnikat"?
Jméno:Pleštil
Datum:20.01. 12:42
Titulek:Co je to za vykopávku?odpovědět
Živá fosílie mezi námi, haha. Šťastný nový rok i tobě!
Jméno:Petr
Datum:05.01. 06:31
Titulek:njn,musí seodpovědět
Vykompenzovat ty přídavky na platech a důchodech co teď lidem zvýšili.Takže de facto nula od nuly pojde.Líp už bylo.Utíkají nám miliardy za kopečky a do daňových rájů,to bychom se měli kdyby tu zůstaly !V téhle zemi rozkradené od kulisáka po estébáka to jinak nejde.Bude ještě hůř.
Jméno:Jindřich
Datum:05.01. 15:55
Titulek:Vohralíku!odpovědět
Vohralíku, ty jsi ale pacient. Nebudu se s tebou přít, kdy bylo nebo je líp, je to zbytečné. Jen ti připomenu, že kdyby tu stále byli soudruzi, píšeš tak maximálně na psacím stroji a jen to, co je v souladu s oficiální politikou. Jinak země tvůch snů stále ještě je - v Severní Korei. Tak šťastnou cestu.
Jméno:Karel
Datum:05.01. 19:29
Titulek:no a ty můžešodpovědět
klidně za Makrelou do Dojču nebo rovnou za spasitelem planety ze velikou louži.Tam ti bude taky fajn.tak šup,šup..
Jméno:Jindřich
Datum:06.01. 12:32
Titulek:Pro Vohralíkaodpovědět
Kam bych chodil, já jsem tu spokojeným jak jsem za bolševika nikdy nebyl. A to nejsem žádný podnikatel, ale obyčejný zaměstnanec. Ono to chce věčně nezkuhrat a něco taky dělat. Frau Merkel nesnáším a Trumpha taky nemusím. Na druhou stranu, raději budu na Floridě než na Sibiři. Ale ty asi opovrhuješ vším imperialistickým, zvláště pak americkým a v souladu se svým přesvědčením píšeš na sčotu s nápisem "Sdělano v CCCP" nebo se pletu a americké PC najednou nevadí?
Jméno:Karel Svoboda
Datum:07.01. 14:01
Titulek:Nechte Vohralíka plavat,odpovědět
Jindřichu, je to jen troll, který se baví reakcemi těch, kteří mu na jeho nesmysly skáčou. Nekrmte zbytečně trolly, krmte raději svou radost ze života!
Jméno:Karel Vohralík
Datum:09.01. 13:58
Titulek:A ty si co?odpovědět
Vylezl si z hrobu? Skladateli, co vystudoval za peníze dělnickė třídy a pak se vodbouch.Pozdě! Ta tvá bejvalá běhna Pišingrová se ti válí s kdekým!
Jméno:Karel Svoboda
Datum:15.01. 14:17
Titulek:Potrefená husa...odpovědět
Právě jsi všem potvrdil, co jsi zač a o co ti jde, trolle. Zásadou úspěšného trollení je nevypadat jako troll, což je ovšem evidentně nad tvé intelektuální schopnosti. Nízkostí a primitivitou nic nedoženeš, jen o to víc shazuješ sám sebe. Dělej, co můžeš...
Jméno:Karel Vohralík
Datum:16.01. 16:47
Titulek:Už vím co sešodpovědět
Mladej podňykatel, volič ODS, a k tomu rymskej kaťolííík. Eště mi napiš "pokoj lidem dobré vúle", jako každej dobrej vúl!MY JSME STRANA!A MY jsme vybudovali spravedlivou republiku. Pro všechny. Ty hňupe. Celý život jsem kovodělník,poctivý. Československo, práce, socialismus!
Jméno:Patrik Wollmar
Datum:05.01. 20:19
Titulek:Vožralíku ...odpovědět
... a máš doma jólku s rudou hvězdou? A tancuješ kolem ní kozáčka? :-)))
Jméno:Ládin
Datum:18.01. 20:06
Titulek:To ještě soudruha Vohralíka...odpovědět
...nezavřeli? Nějaké místo v blázinci se jistě najde i pro něj.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz