zpět na forum

Jméno:Ka
Datum:02.01. 17:00
Titulek:výhraodpovědět
Tak prý město vyhrálo soutěž "NEJŠPINAVĚJŠÍ MĚSTO"
aspoň je město v něčom první.
Jméno:Josef
Datum:03.01. 11:21
Titulek:dotaz pro Kaodpovědět
Můžete mi prosím napsat, z jakého zdroje jste čerpal/la. Děkuji
Jméno:No
Datum:03.01. 18:23
Titulek: smutnéodpovědět
Že právě v tomto,ale dalo se to čekat.Asi mají jiné hodnoty,kterými se prsí.
Jméno::)
Datum:04.01. 06:28
Titulek:noodpovědět
viděl někdy někdo v Nera uklízeče (jednoho až více) se smetákem? Já ne. Sem tam v roce jednou bloumající postavu s napichovátkem (plastové lahve se na to nenapíchnou, ani lahve ani kusy oblečení, střepy vůbec ne) tak proč nemít tohle prvenství?
Jméno:Ka
Datum:04.01. 12:46
Titulek:výhra odpovědět
A ŽE TO ZABRALO ,jestli mě někdo řekne že město je čisté tak fakt je hlupák. Podivejte se k popelnicím,na ty bezdomovce jak se v tom hrabou a rovnou to žerou ne jedí,autobusové zastávky/ plné vajglů / lidi jsou líný chodit po chodníku /tak si vyšlapají cestu kde chějí.MP jsou tu k ničemu.Romové v nočních hodinách řvou po městě. Všude válejí po městě odpadky.Představenstvo města nic pro čistotu města neělají.Občas po městě chodí nějaká ukrajinka a fukarem honí listí po městě.Prostě je to město špíny a asi méně chápajících lidí když jim to nevadí.
Jméno:Petr Paseka
Datum:07.01. 17:42
Titulek:Tak máme 7. lednaodpovědět
A plné ulice bordelu od Silvestra. Zbytky od petard, rozbité lahve, a spoustu dalšího svinstva. Za celý týden jsem nespatřil žádnou pracovní uklidovou četu, natož mechanizaci, co by ten svinčík uklīzela. Mělnīk je čistý už týden, o Praze nemluvë.
Jméno:Abrij
Datum:17.01. 17:45
Titulek:četaodpovědět
Pracovní četu lze ve slušném počtu spatřiti každé fšední ráno v 7:00 hod pod rampou z boku kulturáku, nad tím sídlí Městský sociální úřad. Mne by zajímal jejich výdělek. Mají ho vedle sociálních peněz.
Jméno:Dan
Datum:18.01. 08:40
Titulek:pracovní četaodpovědět
Lepší by bylo je vidět makat "v terénu",než postávat u MěÚ.V létě občas ano,po chvíli sundají zviditelňující vesty a hurá na čoudovku,domů.Prý berou k dávkám i stravenky.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz