zpět na forum

Jméno:Marie
Datum:02.01. 16:51
Titulek:Pekařství naproti 3.ZŠodpovědět
To si jako výjdete po vánočním obžerství pro křoupavé pečivo k soukromníkovi ale ouha.Nová paní prodavačka nabírá holou rukou pečivo a zároveň bere peníze.Nechte si chutnat!!
Jméno:Vlasta
Datum:04.01. 19:43
Titulek:lidská povahaodpovědět
Dobrý den paní Marie pracuji jako nová prodavačka ve zmíněné prodejně u3.ZŠ a ráda bych vám sdělila že při nabírání pečiva používám rukavice popřípadě sáčky .Mrzí mě že jste se při nákupu neozvala popřípadě mě nic nevytkla ale ráda bych se s vámi setkala v prodejně osobně a vše jsme si mohli vysvětlit .Děkuji a těším se na vaši návštěvu .
Jméno: okresní hygienik
Datum:05.01. 09:56
Titulek: a to je zajímavýodpovědět
Suprácké gumy a pečivo ošmátrané několikrát prackami socek,důchodců a já nevím koho,včetně liknavého personálu při finální manipulaci s vykládkou pečiva z pecí a do regálů paní asi nevadí.Ale na jedno zapomenutí by poslala pomalu TV Primu..No to jsou mi věci,Nová Dobo!!
Jméno:hygieniku
Datum:05.01. 14:39
Titulek:to je VAŠE starostodpovědět
především o čem píšete. A my když kupujeme a tuhle uteče šváb, tamhle sfoukneme čísi vlas, tak to je zase naše starost, že to nechceme, a vaše práce to změnit.
Jméno:VJ
Datum:09.01. 16:04
Titulek:Nenechte se odraditodpovědět
Paní to náhodou dobře odsejpá s úsměvem a používá normálně sáčky. Žádný problém jsem nezaznamenal.

Vypisovat po internetu místo, aby to řekl na místě je fakt dno.
Jméno:milý (-á)VJ
Datum:10.01. 18:28
Titulek:to je tváodpovědět
Zkušenost.Paní zase měla tu svou.takovou samochválu dokáže napsat jen tydýt.
Jméno:Klára
Datum:03.01. 18:27
Titulek: klasikaodpovědět
V té jejich prodejně u kina je to to samé,lady z východu by to klidně balily i do novin.Nová doba.
Jméno:Jakub
Datum:04.01. 08:49
Titulek:pekařstvíodpovědět
Pekařství Šrámek naproti kinu nemá nic společného s pekařstvím na Benešovce. Ale je pravda, že málokterá prodavačka si bere na nandavání pečiva hygienické rukavice.
Jméno:ano
Datum:04.01. 17:01
Titulek:chce to odpovědět
Dobře číst,Benešovka a 28.října je rozdíl.
Jméno:venca
Datum:04.01. 16:16
Titulek:na benešovceodpovědět
Tak na Benešovce jak otevřeli to nové pekařství tak to je paráda ,super dorty a chlebíčky a pečivo podávají v ig.rukavici jinač je to tam fakt dobrý.
Jméno:Iva
Datum:05.01. 00:10
Titulek:super obchůdekodpovědět
To byl když to tam měl ten předchozí pekař,už ráno od 5hod měli možnost lidi chodící na bus na Kojetickou si tam zakoupit čerstvé pečivo.Ale v těchto prostorách co slýchám je to vše o vysokém nájmu za prostory,takže to tam nemívá dlouhé trvání.jediné co by se tam na poměry Neratovic asi udrželo by byla herna.Malý obchodník tady už nemá šanci a podporu.
Jméno:to by mohl být
Datum:05.01. 14:36
Titulek:ÚKOL pro nové vedení městaodpovědět
Dotace na nájem pro místní živnostníky! Ne každému, vypracovat podmínky, ale v závěru by město i my, získalo. Místo heren a špíny a související kriminality, podpora místních obchůdků a služeb.
Jméno:Dan
Datum:05.01. 19:22
Titulek:nemyslímodpovědět
Že by tu nějaká snaha ze strany města byla.Ti podporují velké ryby.Z malých nic bokem nekápne.Jen pár drobných.Kdejaký malý soukromník krom asijských prodejců to tu balí.Buď se nedokáže marketingově o svůj krámek postarat,aby byl kšeft a poptávka a pak tu hraje velkou roli ten nájem.Což je většinová záležitost zdejších možností.Z koláren,sklepních a jiných prostor v panelácích.Už ani ty blbé trhy tu nejsou.Nájem byl tak natažený,že šli trhovci prodávat radši jinam po okolí-do Brandýsa,na Mělník atd.Přitom zájem lidí stále o zboží byl.Přeci nebude honorace podporovat socky a malé ryby.Bude tu Kaufland a to bude jiný level nákupů.
Jméno:Míša
Datum:19.04. 05:16
Titulek:Benešovkaodpovědět
Už je to tady,pekařství skončilo.Dalo se to čekat.Špatný marketing a vysoký nájem.Zato se tu dobře rozjíždí a osvědčuje pekařství od Nováků.Ráno na Kojetické otevírají již v 5 hodin a i odpoledne je stále co kupovat.
Jméno:Květa
Datum:05.01. 17:22
Titulek:pekařstvíodpovědět
A kolik se tam vůbec platí měsíčně

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz