zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.11. 21:19
Titulek:12. 11. 2018 ustavující zasedání MěZodpovědět
Pozvánka na ustavující zasedání zastupitelstva města Neratovice

První zasedání nově zvoleného zastupitelstva se bude konat v pondělí 12.11. od 17 hodin ve velkém sále Společenského domu: zde pozvánka a program zasedání.

http://www.neratovice.cz/a ssets/File.ashx?id_org=103 56&id_dokumenty=417765
Jméno:Jana
Datum:05.11. 22:22
Titulek:Proč...?odpovědět
A má cenu tam chodit?Vím,dnešní situace je do jisté míry taková i díky tomu,že my,občané,na zastupitelstva nechodíme.Ale je to přehlídka ztraceného času.Pardon-ne pro zaměstnance úřadu,ti si určitě mohou vybrat náhradní volno.
Jméno:Petra
Datum:06.11. 08:39
Titulek:.odpovědět
určitě má cenu tam přijít..takovou komedii co tam rozjede Mgr. Anička přece chceš vidět
Jméno:Pavla
Datum:06.11. 14:29
Titulek:Držím palce!odpovědět
Kéž jí síla a elán vydrží!
Jméno:Dušan
Datum:06.11. 11:02
Titulek:nemá cenuodpovědět
Myslím, že to nemá cenu. Volba starosty a rady je jasná. Vše je už domluveno. Asi velké zklamání pro pana Šandu. Bude koukat z povzdálí, jak město řídí někdo jiný.
Jméno:Tomáš
Datum:06.11. 14:27
Titulek::(odpovědět
Nejen pro Šandu.Hlavně pro nás,voliče,kteří právem chtějí město vstřícné k lidem a k přírodě je to velké zklamání.Ale proti tak neuvěřitelné aroganci nové a neprotřelé Nerahnutí nemá šanci.
Jméno:zklamání
Datum:07.11. 07:21
Titulek:pro voliče NH jeodpovědět
Váš lídr je v politice zběhlý.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:06.11. 15:41
Titulek:odpověďodpovědět
Pro případ, že Vás to zajímá, Vám řeknu, zda jsem zklamán.
Nejsem zklamán ani trochu. Nemám sebemenší důvod. Dostal jsem nejvíce hlasů ze všech kandidátů - 2,3x více hlasů než budoucí starosta. To přeci není důvod ke zklamání.
To, že nebudu zvolen starostou, bylo pravděpodobné na základě rozdělení mandátů. Nečekal jsem, že mě strany dosavadní koalice, ani Společně pro Neratovice zvolí za starostu, když budou mít jinou možnost. No a jinou možnost jim volební výsledek dává.
V zásadě ale volby dopadly skvěle a poměry sil v zastupitelstvu jsou mnohem lepší než před volbami, nesrovnatelně. V minulém období jsme měli 3 zastupitele a koalice 13 (se Společně pro Neratovice a TOP09 dokonce 16). Nyní má koalice 11 a my 8. To je obrovské zlepšení.
Jméno:Jaroslav
Datum:08.11. 15:46
Titulek:k čemu jsou hlasyodpovědět
A k čemu vám ty hlasy jsou pane Šando? Budete opět sedět v opozici, žvanit o ničem. Nebudete mít žádnou moc něco změnit. Budete jen čekat k čemu vás koalice pustí. Vy možná zklamán nejste, bál jste se velké odpovědnosti, kterou by jste nezvládl, kdyby jste byl starosta. Teď žádnou mít nebudete, tak se nemusíte ničeho bát. Ale vaši voliči jsou zklamáni hodně.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:10.11. 14:34
Titulek:odpověďodpovědět
Nemůžete předjímat, co bude. Nebál jsem se odpovědnosti, to nevím, kdo vymyslel, ale nezakládá se to na pravdě. Jestli bych ji zvládl nebo nezvládl, je jen spekulace.
Zodpovědnost samozřejmě mám i nyní, když jsme v opozici. Naši voliči jsou zklamáni, to chápu. Ale nemyslím si, že by byli méně zklamáni, kdybychom šli do velké koalice nebo kdybychom umožnili starostování zastupiteli za stranu, která dostala 11 %.
Jméno:Milan
Datum:10.11. 22:10
Titulek:Zklamaniodpovědět
Nejsme mene zklamani, ale jsme neuveritelne zklamani, ze te nenapadlo i kdyz jsme to navrhovali, to nabidnout!!!!!
Naopak slo o to aby se vypraskalo to co tam je a ne aby jsme se divali co se deje v jejich rezii. Si jak omezený tvor kolikrat jsme o tom spolu mluvili az si me odstavil a tady mas sve plody. Zbytecne a bohuzel strasne spatne.Jen ty to nevidis a stale jedes do kola jak kolovratek. Pavle hergot uz se probud!!!!!!
Jméno:Milane
Datum:12.11. 15:54
Titulek:..odpovědět
neprobudí. Je takový.

Jméno:Marek
Datum:12.11. 16:59
Titulek:Nerahnutíodpovědět
Jako Váš volič jsem dost zklamaný. Nabídli jste změnu, všechno se hezky poslouchalo, po volbách jsem se těšil, že ve městě budou ve vedení jiní lidé, bez poskvrny a opět nic. Ve městě sice již nebydlím, ale mám tu rodinu a třeba se sem jednou zase vrátím, ale rozhodně mě celý tenhle povolební kolotoč odradil od mé další účasti u komunálních voleb. Ještě víc jsem ale zklamaný, pane Šando z Vašich argumentů a Vašeho nadšení po volbách. K čemu je Vám nejlepší výsledek od roku 1994 v KV, když jej nedokážete zužitkovat. Co to bude konstruktivní opozice, že o Vás další 4 roky zase neuslyšíme??
Jméno:Jindra
Datum:08.11. 19:25
Titulek:..."volby dopadly skvěle"...odpovědět
Proboha-jste úplně mimo!Vy nemáte sebemenší důvod být zklamán??Ale voliči Nerahnutí nechtěli posílit vaše ego-chtěli změnu pro Neratovice-což zatím nedopadlo!
Jméno:Vážení spoluobcane
Datum:10.11. 04:27
Titulek:Úroda je znicenaodpovědět
Máme pro vás skvělou zprávu: půda si odpočine
Jméno:Míša
Datum:10.11. 10:00
Titulek:zvláštní...odpovědět
Jako každoročně v tomto období hlásají ekonomové a obchody zvedání cen z důvodu neúrody atd.Člověka už to nepřekvapí.Po Novém roce se mají zvedat platy,důchody,ceny služeb a dalšího....jak překvapivé.
Skoro samé počasí bylo letos i u našich severních sousedů v Polsku a tam to cenově vypadá jinak.Potraviny se tam dají pořídit v daleko příznivější relaci a to ne jen na tržištích.Hlava mi to prostě nebere.Spíš jako nějaký nutkavý důvod na to,jak nám zase přitopit a utáhnout opasky.Ještě velká voda uteče dokud to těm moudrým budem zobat z ruky...
Jméno:yy
Datum:11.11. 07:01
Titulek:Dotaceodpovědět
A nebude se rozdíl cen zemědělských produktů na pultech odvíjet od dotací, které jsou v Polsku a dalších Evropských zemích podstatně vyšší než v naší maličké zemičce. Navíc tyto země podporují proexportní politiku.
Jméno:xyz
Datum:11.11. 17:53
Titulek:i kdepakodpovědět
Nečti tolik pohádky a mezi řádky.Čus.
Jméno:čti
Datum:12.11. 16:00
Titulek:mezi řádky. odpovědět
Takhle cokoli zhodnotí Šanda. Všechno je v p., ale on si pojede tu svou, řekne proč je výsledek dobrý a tak, že mu to lidi věří. Pozor, on tomu asi taky věří. A když vypukne hladomor, bez ironie mu to bude líto, ale konec konců hnojivo je hnojivo tedy přežviší budou silní a budou mít hodně dětí, bude hodně místa a příležitostí a hurá. Takhle ten lídr myslí. A taková to byla sláva.
Jméno:Pekarna
Datum:07.11. 10:46
Titulek:sešlostodpovědět
Bude to zasedání volební. Volí se tajně a bude rozhodovat jeden hlas. Doufám v dobrou zábavu, kde bude volební vítězné uskupení trpět, protože veškerá snaha půjde vniveč. Kroužecký jako starosta bude trapná loutka. Jako doposavaď. Mrzílková jako místostarostka bude dál po úřadě šířit strach, navenek škodit městu osobní hloupostí a učitelskou arogancí. Do počtu Lenc, proč ne někdo schopný ?!
Jméno:sešlost
Datum:08.11. 20:18
Titulek:všeho schopnýchodpovědět
nedává prostor schopným. Ti se dostávají k veslu většinou omylem.Že třeba fakt ale fakt nikdo není, tak řekneme x on se v tom vyzná a nikam se necpe (kam chceme my) atp. Morálka je v háji, ryba smrdí od hlavy a my to musíme ještě nějaký čas vydržet, než se požerou všehoschopní mezi sebou, nebo se sami znemožní
Jméno:jsem zvědavá
Datum:09.11. 07:33
Titulek:jestli proběhne nějaká odpovědět
diskuze, zdůvodnění. Proč vedení ignoruje jasný výsledek voleb, který ukazoval, že lidé chtějí změnu. Přeci se nemůžou tvářit jako vítězové, když přišli o skoro polovinu mandátů.
Jméno:Míša
Datum:09.11. 12:00
Titulek:protože protoodpovědět
Proč by měli své zaběhlé postupy zdůvodňovat? Nediskutovali s NH doteď,proč by měli začínat,když dosáhli/la svého?Ale-přijďte se podívat v pondělí na veřejné zastupitelstvo!Tentokrát od 17ti hodin!
Jméno:Radka
Datum:09.11. 12:10
Titulek:no to to pěkně začínáodpovědět
Pořád žiju v iluzi, že my je platíme a my jsme jejich zaměstnavatelé. Blbost, co?
Jméno:ano,
Datum:10.11. 03:53
Titulek:bohuželodpovědět
Už dávno..Stačí koukat kolem sebe a naslouchat..Lépe už bylo-za p.Čermáka.
Jméno:Prosím
Datum:10.11. 17:36
Titulek:Vás odpovědět
To ale bylo dávno v minulém století! Asi jste jste staršího data a nezaregistroval(a), že se doba celkově změnila! Hlavně nepícháte ve 5.55 a 14.05 a nejste celé odpoledne doma, na tož vůbec v Neratovicích! Které jsou pro mnohé lidi dojíždějící za prací normální. Ale to starší generace asi nikdy nepochopí a ještě jim bude "závidět" dluhy na bydlení!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.11. 20:24
Titulek:cože?odpovědět
Závidět dluhy na bydlení? Nerozumím. Dobře si pamatuji, že pan nebo soudruh (jak si račte přát) Čermák se především s lidmi bavil, vyslechl je a když to bylo v jeho moci, pomohl. Když jsme si stěžovali na špatně odvedenou práci technických služeb - poškozování zeleně, zavolal si vedoucího TS Říhu, vyčinil mu a muselo se to dělat jinak, správně. Dnes? Nikdo na radnici neuzná, že se lehkomyslně a zbytečně ničí zeleň, naopak, já jsem ta trvalá stěžovatelka, která vidí jen chyby a nic jí není dobré. Jenže každý myslící člověk musí uznat, že vykácet zdravé rozrostlé jalovce u ZUŠky a nahradit je cancoury něčeho, co se nedá nazvat rostlinami, většina je už stejně zašlapaná v kamínkách, je pitomost, prostě kámoši či spolužáci mají zajištěné kšefty.
Jméno:ano,
Datum:11.11. 06:38
Titulek:závěr:odpovědět
Mno samozřejmě!!na různé odklony a malé domů se nevyplatí něco udržovat bez vedlejších pseudotoků.Udělají se velké akce či akce akcí a je vystaráno.Z velkého koláče se lépe ujídá než soustíčka.Teď jsem si všiml vyspravené fasády (po kolikáté již??)na starém činžovním domě u 2.ZŠ.Docela by mne zajímala životnost těchto technologií a materiálů.Mám pocit,že to na tom polystyrenovém zateplení ani pořádně nesedí a jen to chytá špínu.Možná účel.Aby byl co nejdříve nový kšeftíček.A stále dokola-stále stejné reopravy a firmy kolem.Zcela nahodilou propojenost si lze jen domyslet.A peníze tečou....a tečou....a poplatníci platí...a solí...a cálují.....atd.
Jméno:Jana M.
Datum:14.11. 20:02
Titulek:Cermakodpovědět
Predsedovi panu Cermakovi slo o lidi a o rozvoj mesta. A podle toho to take vypadalo. Neslo mu o vlastni prospech. Tak i rekl pan farar na jeho pohrbu. O tom se dnesnim politikum muze jen zdat. A to, co sedi na radnici? Hanba!!! A jeste tito lide budou rozhodovat o tom, ze pan predseda Cermak nedostane cenu mesta? Nesahaji mu ani po kotniky!!!
Jméno:Béda
Datum:10.11. 22:47
Titulek:Aodpovědět
A jak to víte, že právě v 5.55 a 14.05 nepíchám?
Jméno:No
Datum:10.11. 04:23
Titulek:Docela joodpovědět
My je "jen" dostaneme na místa kde chtějí být. A trapne doufáme že splní program který hlásali.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz