zpět na forum

Jméno:volička
Datum:25.10. 17:22
Titulek:Padající stromyodpovědět
Záchranáři na jižní Moravě varují před silným větrem. Na brněnském ústředním hřbitově spadla odpoledne velká větev na seniorku a těžce ji zranila. Strom byl uvnitř shnilý.

Návštěvu hřbitova seniorka málem zaplatila životem. Když čistila náhrobek, poryv větru ulomil obrovskou větev starého stromu. Tuna dřeva ženu málem rozmačkala.
Co na to naše záchranářka AS? Pokud strom nespadne na ni, tak bude údržba vegetace v Neratovicích stále pod palbou její kritiky!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.10. 22:23
Titulek:Pryč s auty. Jsou to zabijáci. odpovědět
A co říkáte těmto číslům? "Na českých silnicích loni zemřelo 502 lidí". Navrhněte, voličko, prosím, likvidaci aut, kvůli nim umírá ročně půl tisícovky lidí.Kolik lidí ročně umírá kvůli stromům? Několik. Auta jsou vražedný nástroj. Zatímco strom je živý organizmus, bez kterého nelze existovat. Mimochodem, kdy už lidé pochopí, že ve vichřici se nemají pohybovat v blízkosti mohutných stromů. Je mi to líto, ale ta seniorka neměla co dělat na hřbitově, nevšimla si, že je strašný vítr?
Jméno:Bob
Datum:25.10. 23:19
Titulek:"voličce"odpovědět
Nevím,koho jste volička,nejspíš bývalé garnitury.Každopádně jste mimo mísu!Naopak by to na MěÚ chtělo víc takových záchranářů-odborníků.
Jméno:topolnik
Datum:26.10. 16:41
Titulek:názorodpovědět
Před pár lety podobný případ v Líbeznicích, babička se ze hřbitova nevrátila s vnučkou, zabila ji větev..Podívejte se na stromy od Lídlu k Žebrákovi. Ulamují se tam a kupodivu dolů padají, a to při každém silnémn větru !, velice silné větve, spíše části kmenů
Jméno:Pavel
Datum:28.10. 20:22
Titulek:víme všichniodpovědět
že tyto stromy jsou ve špatném stavu je vidět na první pohled, ale umíte si představit ten cirkus, kdyby je začali prořezávat nebo kácet?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.10. 21:15
Titulek:stromy versus člověkodpovědět
Vy poznáte, že jsou ve špatném stavu? Na první pohled? A podle čeho? Takže každý strom, kterému se ulomí suchá větev by měl být pokácen? Není vhodnější pouze odstranit suché větve a strom nechat dál žít? Ve městě bylo zbytečně ořezáno a prořezáno velké množství stromů, divím se, že jste je stejně hlasitě nehájil...vždyť jen díky stromům se město ochlazuje v letních úporných vedrech...
Jméno:však
Datum:29.10. 17:17
Titulek:blahoslaveníodpovědět
Chudí duchem to tak nevnímají,ti mají zateplený mozek,permanentně.Někteří si myslí,že když se strom vysadí že další péči nepotřebuje.A vůbec-k čemu nějaký strom či zeleň,stačí tuje a pár umělých do bytu a je hotovo.100m bazén na zahradu a minimálně 2káry do garáže pro komfort.
Jméno:Karel
Datum:26.10. 22:25
Titulek:jakoby to tu lidiodpovědět
neznali jak to zde chodí..Na letní grilovačky i zimní otop v krbech je proklestíno a poraženo,tak jaképak starosti o lůzu kolem.Teď ještě aby měly paničky sportovců včas vygruntováno a co dát famílii pod jolky..Kocourkov.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz