zpět na forum

Jméno:Radek
Datum:22.10. 19:52
Titulek:Večerka u Vojtěchaodpovědět
Často teď díky uzavírce jezdím po Vojtěšské a kromě toho, že je to tam ráno o život taky vídávám podivný existence postávat na rohu u vietnamský večerky....to je teda vizitka města !
Jméno:Zdenka
Datum:22.10. 22:11
Titulek:podivná místaodpovědět
A což teprv vietnamský obchůdek v Jarošovce,nebo vyhlášený Žralok na Benešovce-určitě podobných shromaždišť tu je více!
Jméno:Lukáš
Datum:23.10. 18:29
Titulek::-)odpovědět
Myslíte si,že vietnamští podnikatelé můžou za to,kdo stojí opodál jejich živnosti?to by snad měla rozhánět MP,pokud se tam děje něco proti vyhlášce,nebo zákonu..
Jméno:Vít
Datum:23.10. 23:24
Titulek:Jasně,odpovědět
jestli je to legální zboží a odvádějí za to daně, je to OK.
Jméno:No
Datum:24.10. 17:06
Titulek:je to takodpovědět
Naši snaživí a pracovití asijští obchodníci nemají v kompetenci střežit a řešit takové živly,od toho tu jsou jiné orgány.Bohužel díky politice a složení obyvatelstva to tu bude jen a jen horší.Lidé jsou čím dál více narušenější,ve městě nemůžete přijmout práci,páč všude je to samý exot a zoufalec,na desce ÚP stále ti samí "pokladi".Lidi jezdí raději do Prahy.pracovat a utrácet tam vydělané peníze.Tady není za co a kde.Vše tu skomírá a žije na hranici existence.hlavně že nám tu postaví další nákupní svatostánek místo toho,aby se na té půdě pěstovaly plodiny,které se draze dováží dle nařízení milované EU.
Jméno:Lukina
Datum:28.10. 10:32
Titulek:nakupni centrumodpovědět
Nakupni centrum se stavet nebude. Pani Alena Proskova i s prispenim dalsich lidi, nemam podrobne info...vyhrali soud, rozsudek je definitivne potvrzen a nakupne centrum neni mozne stavet
Jméno:Milan
Datum:28.10. 12:31
Titulek:odvolali se všichniodpovědět
Sama starostka na posledním zasedání zastupitelstva oznámila, že developer a majitel pozemku Třešňák podal kasační stížnost k nejvyššímu správnímu soudu, zmínila se i o odvolání města, ale jen tak mimochodem...Žádné podrobnosti..
Jméno:Lukina
Datum:28.10. 13:41
Titulek:uz to nema kam dal podatodpovědět
no ten vrchni soud to Tresnakovi zamitl
Jméno:Blanka
Datum:28.10. 16:45
Titulek:nic není rozhodnutoodpovědět
Nic není rozhodnuto. Je podáno odvolání. Čeká se na rozhodnutí soudu.
Jméno:Lukina
Datum:30.10. 07:21
Titulek:nove infoodpovědět
Ten soud jiz rozhodl pani Blanko
Jméno:Lukáši
Datum:24.10. 13:47
Titulek:nevím kdo za to můžeodpovědět
ale asi to už nebude náhoda že huliči marihuany, či čekající většinou omladina na svoji drogu sedí u Anity-Vietnam., Žraloka- Vietnam a ne o kousek dál u Kohouta či kdekoli jinde, postává a čeká pouze u vietnam.podnikatelů
Jméno:jo,
Datum:25.10. 19:52
Titulek:mno slyšel jsem odpovědět
Že chlupouni hulí s nimi ten matroš,tak proč by šli proti nim???A v Konírně se někdo zmínil i o tom,kam a kde kančí zabavený matroš.Samotný pan velkořezník má zase resty jiné,se svým zbožím.
Jméno:Lukina
Datum:28.10. 10:27
Titulek:Nevim tedyodpovědět
a to je jako dukaz, ze tam kupuji huleni? hahahahaha! To jsem se uprimne zasmala. Ty deti tam kupuji chipsy, redbully a jina nezdrava jidla, v zralokovi take. Proc maji stat u kohouta? To si ma koupit venec spekacku??
Tim netvrdim, ze ta omladina nehuli. Vsak po huleni prave jim vyhladne :-D
Jméno:A
Datum:28.10. 17:02
Titulek:není to zvláštníodpovědět
Že právě v těchto místech??O čempak tito klackové s nimi u provozoven diskutují,že musí např.i dovnitř??A české mladé holčiny ze ZŠ zas dostanou za líbanec s prodejcem produkt zdarma.
Jméno:Petr
Datum:27.10. 05:22
Titulek:jukněte na Streamodpovědět
Policisty prodejci drog na Václaváku nezajímají,tak proč by Nera měly být výjimkou???už chápete??
Jméno:dŽOn
Datum:28.10. 08:56
Titulek:aniťáckejodpovědět
Franta Rákos dnes také zavřel a hodil na kšefty loď.Inu proč ne,jsou sví a mají nahrabáno.Zatímco české ovce ve velkých musí aspoň na inventuru.Jooo,malé políčko či sklep a světelná technika a hned by bylo líp.
Jméno:Lukina
Datum:28.10. 10:17
Titulek:hnusodpovědět
nevim, proc si nekdo mysli, ze je v poradku, ci dokonce vtipne takto titulovat Vietnamce. je to ubohe. A navazet se do nich? Vzdyt jsou tam od rana do vecera.
Podle vseho Anita musi mit zavreno ve svatky asi rozlohou nejsou uz tak mala prodejna.
Jestli mate dukazy, ze delaji neco nelegalniho, mate moznost byti udavacem.Jméno:neratovanda
Datum:28.10. 13:35
Titulek:ONI Ti kluci vietnamští jsou tak odpovědět
pracovití, že jsme na prvním místě v Evropě ve vývozu drog-kdo je asi vyrábí?! Proč nejsou v Německu? Viděla jste je snad někde za hranicemi? Já ne. Navíc v Sapě každou chvíli se provádí zátah a výsledek? Jen, že jsou pracovití a živí je tyto malé krámečky-haha
1. října 2018 ●
Zhruba 4000 padělků značkových hraček a stavebnic našli celníci minulý týden při kontrole v pražské tržnici Sapa. Prodej padělků by majitelům značek způsobil škodu téměř dva miliony korun, uvedla mluvčí pražského celního úřadu Ivana Kurková. Ve dvou případech také stánkaři neodesílali údaje o prodejích do systému elektronické evidence tržeb.
Jméno:Lukina
Datum:28.10. 15:02
Titulek:důkazy...odpovědět
Sedněte si tam paní spravedlivá odpoledne, když je po vyučování, stačí na hodinu, nebo v podvečer.

Pak mi řekněte, proč prodejny Žabka, kt.mají do 22 hod.celý týden a kvalitnější zboží vč. čistoty a taky pracujícího personálu se neudrží (asi brzy zmizí) a srovnatelná vienam. večerka stran obsluhy a otevírací doby vedle jede klidně pořád stejně dál, stejně před 5 ti lety, stejně dřív a asi na věky. Já nevím. Fakt ne. Před cca 5 ti lety, byla celkem hustá síť - Žabky, pokud nezmizely do roka, spíš půl, zmizely později.Ještě jich pár po Pze je. Mají je Češi, pouze, je to nějaká síť na podobném principu jako "Mekáč"

Mohu se domnívat, musím nakupovat u Vietnamců a to je tak všechno.
Jméno:Lukina
Datum:30.10. 07:35
Titulek:pane dukazeodpovědět
to nejsou dukazy...Zabka je daleko drazsi, hooodne draha, proto se jim nedari ani v Praze. A taky proto, ze to nejsou "rodinne prodejny". To se neda srovnavat...V Jinonicich mimochodem kolem Zabky se toula houfy omladiny a zabiji cas.
To, ze i v Anite najdete hodne nekvalitni doplnkove zbozi, napr hracky ci doplnky do vlasu, dekorativni kosmetika, a hodne jineho, kde je zjevne falsovana CE znamka a nezname slozeni, asi nesplnujici normy je fakt. Ale to i v obchodu Vse za 13...ten nevim kdo vlastni. Ale padelky tam jsou
Jméno:Lukíne
Datum:28.10. 16:56
Titulek:říká ti něco pojemodpovědět
Jako je demokracie a svoboda projevu-viz Listina lidských práv???Chtěl bys lidem vkládat do úst a určovat co,jak,kde a proč říkat či psát??!!To už tu jednou bylo-za minulého režimu.Tak jestli Vám to vadí,máte možnost se vrátit k minulému režimu.Spoustě lidem chybí,Vy budete patrně jedním z nich.A nabádat jak slangově či jinak titulovat určitou skupinu obyvatel je zavádějící.
Tak mávátka,lampiony a klíče do ruk a hurá do světa směrem ke š´tastným zítřkům..
Jméno:Lukina
Datum:30.10. 07:41
Titulek:pojdte blize pane rasistoodpovědět
jen pojdte a odhalte svou identitu...toto jsou obycejne rasisticke vypady a ne slang vy chytraku. A ano vadi mi to a presne to, ze seto toleruje a ucime to nase deti je hnus a ostuda nasi spolecnosti...a jednim dechem hlasime jak nejsme rasisti...
Jméno:dŽOn
Datum:07.11. 17:06
Titulek:joo jasněodpovědět
Je tu skupina,co nikdy nebude pracovat a nic jim ani neříká,ale zkusme je zaměstnat či jim nabídnout práci,hned se ohání na všechny strany RASISMEM.Mno nevím v tomto případě kdo je skutečně tím utlačovaným.Mno a z druhé strany něco podobného.Kdosi má názor na to jak to v téhle zemi chodí s "rákosníky"..Co skutečně prodávají,v jaké kvalitě a tak.Mno to je škandál nazvat něco pravým jménem.Možná někdo sám stojí s tabatěrkou na danou "osobu" a věci se ho dotýkají.zvykejte si však.Těpic!
Jméno:pro Lukinu
Datum:28.10. 13:37
Titulek:Ještě k těm šikulkůmodpovědět
Info.cz
INFO.CZ
12. DUBNA 2017 • 17:20
Pražská tržnice SAPA se během několika posledních let stala rájem gurmánů i těch, kteří hledají kvalitní asijské suroviny za rozumnou cenu. Nyní se ale ukazuje, že návštěvníci hazardovali se svým zdravím. Přímo mezi restauracemi se totiž nejspíš vařily drogy a toxické látky mohly zamořit okolí, uvedl server Tíseň.tv. Samotní policisté a technici museli zasahovat s ochrannými obleky.

Jméno:oni ti
Datum:29.10. 17:00
Titulek:Šikulkové u 3.ZŠodpovědět
Jsou fakt chudáci,vozí se v luxusních fárech.Když si jdete něco k nim dát-něco namarkují,ne pokaždý nebo jen vhodí peníze.A berňák to má v paži.
Jméno:Haha
Datum:30.10. 07:41
Titulek:Aodpovědět
Tak jim to nezavid a vydelej si na něj taky..ale plkanim na jakémsi webforu to nebude.
Jméno:někdo
Datum:04.11. 10:52
Titulek:závidí?odpovědět
já teda prachy z drog ne.


A pro Lukinu...skončíme v rámci slušnosti v zadeli díky takovým jako jste Vy. Národní hrdost zmizela, nic nepřipomíná tady jsou Češi abychom nebyli xenofobní, rasističtí a já nevím co všechno. Budu chodit na společné záchody a neřeknu ženě že jí to sluší abych kvuli tomu nechodil po soudech za obtěžování atd. Svět, ten vypělý, ten co tu propagujete je velmi násilnický a spěje do zadele. Zamyslete se.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz