zpět na forum

Jméno:Lenka
Datum:21.10. 18:33
Titulek:Ordinace chirurgické ambulance v nemocniciodpovědět
Dobrý den, opakovaně se stává, že není lékař v chirurgické ordinaci v nemocnici. Lidi jezdí na Mělník, kde je ošetří 24 hodin denně i o víkendu.
V Neratovicích se na chirurgii ordinuje v pracovní dny do 16 hodin, ale někdy tam doktor není už od 12 hodin a sestra posílá pacienty jinam.
Jméno:Iveta
Datum:21.10. 19:47
Titulek:chirurgieodpovědět
A nebylo by lepší poslat stížnost na vedení nemocnice? Tady se těžko něco vyřeší, jen si lidé postěžují.
Jméno:Míša
Datum:22.10. 19:19
Titulek:tahle nemocniceodpovědět
To má již dávno spočtené,proslýchá se až půjde do tuhého že z ní bude hospic.My tam měli několik doktorů a také už jezdíme po okolí a do Prahy.Než se tam noví doktoři ohřejí už to balí a jdou o dům dál.Nevím co je kamenem úrazu,asi management.Je tam spousta mladých doktorů po studiích,s pramalou praxí a zkušenostmi.Horší to je se starými lidmi,kteří se mnohdy špatně pohybliví musí belhat na Mělník a jinam.Prostě špitál leda na okrasu.Sice vyhlášená porodnice,ale ne každý rodí..
Jméno:Blanka
Datum:23.10. 18:09
Titulek:Nemocnice Neratovice odpovědět
Dobrý den, v nemocnici si nejvíc lidi chválí porodnici. To je pravda. Máme z toho radost. S nemocnicí na Mělníku je návaznost s chirurgií, kdo má úraz, nebo potřebuje vyšetřit bolesti břicha v době po ordinaci v Neratovicích.Mají tam non stop i ultrazvuk, ct, chirurgii a další.Pohotovost je na Mělníku. Dětská pohotovost na Bulovce. Někdo prý jezdí i do Mladé Boleslavi.Když jde o akutní stav ohrožující život, tak volat přímo 155 RZ.
Jméno:Bartoš
Datum:26.10. 16:38
Titulek:senior nad 70 let vjekuodpovědět
Ty řádky zde výše mne mrzí, jsem, bohužel, poměrně častý "klient" zmiňované ambulance, ale vždy jsem byl přijat a ošetřen k mé naprosté spokojenosti.
Je možné, že mám štěstí...Ale chodím, musím využívat
služeb vícero ordinací v naší nemocnici a skutečně nikdy nebyl s ničím problém
Jméno:VJ
Datum:06.12. 18:24
Titulek:Vynikajícíodpovědět
Podle mě je nemocnice v Nera hodně dobré zařízení. Za prvé určitě příjemnější prostředí, a vždy jsem byl ošetřen k naprosté spokojenosti. Jediné co mi vadí, že si tam místní důchodci chodí evidentně pokecat s doktorem.
Jméno:Míša
Datum:26.12. 18:53
Titulek:ó,my neratovanéodpovědět
Se tedy musíme mít..Máme městskou nemocnici,ale spousta nemocných,starých a nemohoucích musí jezdit za lék.péčí po okolí.Mno nekupte to,že..Člověk je tu stejnak jen spíše kusem než nějakým žádoucím objektem.Kamarádky matka sem byla přivezena k vyšetření z domácího prostředí.V sanitce s matkou jet nemohla,prý není také pacient.Matku pak našla samotnou sedět s papírama na chodbě bez jakéhokoliv dozoru.Doktor v danou dobu nebyl pro další informace k mání.Spolek sester při dotazu byl zabrat do soukromých debat.Takhle to tu chodí..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz