zpět na forum

Jméno:Lenka
Datum:21.10. 18:33
Titulek:Ordinace chirurgické ambulance v nemocniciodpovědět
Dobrý den, opakovaně se stává, že není lékař v chirurgické ordinaci v nemocnici. Lidi jezdí na Mělník, kde je ošetří 24 hodin denně i o víkendu.
V Neratovicích se na chirurgii ordinuje v pracovní dny do 16 hodin, ale někdy tam doktor není už od 12 hodin a sestra posílá pacienty jinam.
Jméno:Iveta
Datum:21.10. 19:47
Titulek:chirurgieodpovědět
A nebylo by lepší poslat stížnost na vedení nemocnice? Tady se těžko něco vyřeší, jen si lidé postěžují.
Jméno:Míša
Datum:22.10. 19:19
Titulek:tahle nemocniceodpovědět
To má již dávno spočtené,proslýchá se až půjde do tuhého že z ní bude hospic.My tam měli několik doktorů a také už jezdíme po okolí a do Prahy.Než se tam noví doktoři ohřejí už to balí a jdou o dům dál.Nevím co je kamenem úrazu,asi management.Je tam spousta mladých doktorů po studiích,s pramalou praxí a zkušenostmi.Horší to je se starými lidmi,kteří se mnohdy špatně pohybliví musí belhat na Mělník a jinam.Prostě špitál leda na okrasu.Sice vyhlášená porodnice,ale ne každý rodí..
Jméno:Blanka
Datum:23.10. 18:09
Titulek:Nemocnice Neratovice odpovědět
Dobrý den, v nemocnici si nejvíc lidi chválí porodnici. To je pravda. Máme z toho radost. S nemocnicí na Mělníku je návaznost s chirurgií, kdo má úraz, nebo potřebuje vyšetřit bolesti břicha v době po ordinaci v Neratovicích.Mají tam non stop i ultrazvuk, ct, chirurgii a další.Pohotovost je na Mělníku. Dětská pohotovost na Bulovce. Někdo prý jezdí i do Mladé Boleslavi.Když jde o akutní stav ohrožující život, tak volat přímo 155 RZ.
Jméno:Bartoš
Datum:26.10. 16:38
Titulek:senior nad 70 let vjekuodpovědět
Ty řádky zde výše mne mrzí, jsem, bohužel, poměrně častý "klient" zmiňované ambulance, ale vždy jsem byl přijat a ošetřen k mé naprosté spokojenosti.
Je možné, že mám štěstí...Ale chodím, musím využívat
služeb vícero ordinací v naší nemocnici a skutečně nikdy nebyl s ničím problém
Jméno:VJ
Datum:06.12. 18:24
Titulek:Vynikajícíodpovědět
Podle mě je nemocnice v Nera hodně dobré zařízení. Za prvé určitě příjemnější prostředí, a vždy jsem byl ošetřen k naprosté spokojenosti. Jediné co mi vadí, že si tam místní důchodci chodí evidentně pokecat s doktorem.
Jméno:Míša
Datum:26.12. 18:53
Titulek:ó,my neratovanéodpovědět
Se tedy musíme mít..Máme městskou nemocnici,ale spousta nemocných,starých a nemohoucích musí jezdit za lék.péčí po okolí.Mno nekupte to,že..Člověk je tu stejnak jen spíše kusem než nějakým žádoucím objektem.Kamarádky matka sem byla přivezena k vyšetření z domácího prostředí.V sanitce s matkou jet nemohla,prý není také pacient.Matku pak našla samotnou sedět s papírama na chodbě bez jakéhokoliv dozoru.Doktor v danou dobu nebyl pro další informace k mání.Spolek sester při dotazu byl zabrat do soukromých debat.Takhle to tu chodí..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:26.12. 20:33
Titulek:ó, my se máme...odpovědět
Máme nemocnici, která nás stála, no, buďme skromní, stovky milionů. Nemáme v ní žádnou pohotovost a nedej bože, abychom potřebovali nějakou urgentní pomoc. Nemáme ani zubní pohotovost, zastupitelé odmítli dát peníze na mělnickou, prý si máme zajet do Prahy do Spálené, která obsluhuje celý středočeský kraj. Skvělá myšlenka, na to může přijít jen člověk bez sociálního cítění. Nemáme ani lékárenskou pohotovost, sotva pan farmaceut Bárta zprivatizoval lékárnu, zrušil pohotovost s požehnáním tehdejší radnice. Hrozím se toho, kdykoli mám na starosti vnoučata, bez auta, bez řidičáku. Existuje sice služba pro seniory zvaná AUTOSEN. Podle informace na webu: Služba je provozována v pracovních dnech v době od 7.00 hodin do 15.30 hodin. V tuto dobu je možné objednání na telefonním čísle 734 448 158, případně na čísle 315 630 511, službu je možné objednat předem. Chci vidět, jak marně shání telefonní číslo starý člověk, jenž nemá přístup na internet nebo s počítačem neumí zacházet. Informovanost na dvě věci. Inu, Nerakocourkov.
Jméno:Iva
Datum:27.12. 14:50
Titulek:lékárnaodpovědět
Velké štěstí že existuje konkurence na náměstí,sice dražší ale díky za ní.Na Kojetické,ale i u bývalé "Jednoty"věčně něco z Rp nemají,píšou lístky nebo se objednává a čeká.Jak za starých časů.Dělá to na mě divný dojem.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz