zpět na forum

Jméno:Michaela
Datum:20.10. 21:28
Titulek:Koho byste chtěli vidět na radnici?odpovědět
lidé jsou naštvaní, že to vypadá na staré vedení, jen s prohozením židlí. Co byste chtěli vy?

Já bych byla pro, aby se vítěz voleb podělil s menšími stranami o funkce. Pokud partnerům vadí Šanda jako starosta, tak může tuto funkci nechat někomu jinému. Protože od počátku NH tvrdí, že nechce být přezíravé k opozici, tak by to mohlo fungovat.
Jméno:Karel
Datum:21.10. 06:58
Titulek:co si lidéodpovědět
A ovce zvolili,to mají.Je pozdě na nějaké změny a nářky.Karty jsou rozdány.Pokud chce město něco ještě změnit nezachrání to nějaká Michaela,Pepík,Jana a jánevím kdo.Chce to masy.A ne jen vše hodit na bedra p.Spěváčkové,jak bývá vžitým zvykem.
Jméno:Karle
Datum:21.10. 09:56
Titulek:ovce, jsou ti lidé,odpovědět
co nevolí, paní Spěváčková těžko může ovlivnit, kdo bude starosta

Vlastně, vše zachrání KAREL :-))))))
Jméno:milý
Datum:21.10. 12:05
Titulek:neznámý,Karel siceodpovědět
Město nezachrání,ale naopak takoví jako ty ho potopí a potáhnou ke dnu,tak to chodí,bohužel.
Jméno:neznámá
Datum:22.10. 11:36
Titulek:čím ho potopím?odpovědět
Karel nadává lidem, co volí, do ovcí. TY mě tady obviňuješ, že zničím město-táhnu ho ke dnu :-))))), tak mi řekni jak a čím.
To jsem fakt zvědavý, milá hysterie.
Jméno:Michaela
Datum:22.10. 12:42
Titulek:Karle, odpovědět
vím, že počty jsou dané. Jen by mě zajímalo, co Vy jako občan byste preferoval, kdyby byla ta možnost si z toho současného stavu něco složit.

Nakonec, nemusí být žádná opozice x koalice, zastupitelstvo může fungovat jako celek a profilovat se k různým otázkám samostatně.
Jméno:Michaelo
Datum:26.10. 16:07
Titulek:ten celekodpovědět
zní moc dobře, jestli to tak jde. Starosta Krouža-je stravitelný pro všechny, další důležitá fce vítězi-tzn. místostarosta asi, "neblbnout" že chci-NH, oba místostarosty, počet lidí a význam procentuálně podle výsledku a hotovo. Kdyby to takhle šlo, bylo by to příjemné. Musíme mít dva místostarosty? A p. Spěváčková životní prostředí, to mi připadá samozřejmé-zeleň.Pár komisí-funkčních, po 1 ze všech co šli nad 5%, zápisy-zveřejnění zápisů v městských novinách, byli by na pevných odměnách-platu to se vezme z ušetřených funkcí, ne moc, ale tak nějak 150 kč/hod..to by se dalo to by mohlo fungovat.
Jméno:Karle
Datum:26.10. 15:56
Titulek:masyodpovědět
je cca kolik? jakou formou?
Jméno:Josa
Datum:26.10. 21:01
Titulek:Společně pro Neratovice?odpovědět
Blbý vtip nebo blbí lidé? Raději s Mrzílkovou? To je ta změna se kterou šli do voleb? Duhoví podvodníci!
Jméno:Lukina
Datum:27.10. 11:45
Titulek:ostudaodpovědět
ano, radeji s Mrzilkovou, od ktere utekli, kdyz je podrazila...
Jméno:voliči NeraHnutí
Datum:29.10. 11:57
Titulek:otevřený dopis NeraHnutíodpovědět
Proč vedení NeraHnutí dovolilo, aby lídr Hnutí pan Šanda se rval o koryto starosty, když šlo nabídnout post starosty ODS (Hrodkovi) a dát jim celkem tři místa v radě tj. včetně starosty a Nera Hnutí by mělo dva místostarosty (Sloup, Soukupová) a celkem čtyři místa v radě. Tím by mělo NeraHnutí většinu v radě a ještě dva zástupce na radnici a s přehledem by prosazovalo svůj program. Stále NeraHnutí před volbami vykřikovalo, že jim jde hlavně o program a ne o koryta. Když to mohli dokázat, tak Šanda byl první co usiloval o post starosty. Hlavně on. Teď může maximálně zvát lidi na zastupitelstvo a předvádět se tam, jaká je opozice. To mu myslím půjde dobře. Ale, že prohrál voličům volby si vůbec nepřipouští. Škoda.
Jméno:A.N.
Datum:29.10. 21:18
Titulek:Neodpovědět
Jako volička NeraHnutí nesouhlasím. Hrodek starosta? Nechci ani náhodou!

Místa v radě neznamenají záruku prosazování programu - hlavní je dost hlasů v zastupitelstvu.
Jméno:Lukáš
Datum:30.10. 08:45
Titulek:tak jo, když jste takto spokojenáodpovědět
Hmmmm.. Když ani náhodou, tak jo. Tak teď budou koukat z opozice, jak si koalice prohlasuje svůj program a svoje zájmy.
Jméno:Dan
Datum:30.10. 15:17
Titulek:Taky nesouhlasímodpovědět
Ale ještě víc jsem proti případnému starostování Kroužeckýho.Zkušenosti s pořádáním Salonu,s Vorasbandem...mu v tomto nepomůžou,v ostatním totálně pohořel.Ví to o sobě,proč si chce ale zvyšovat sebevědomí na úkor města?
Jméno:voliči NeraHnutí
Datum:30.10. 07:13
Titulek:prohrálo NeraHnutíodpovědět
tady je najednou tolik voličů NeraHnutí aka provokatérů. Při počátcích vyjednávání vítěz měl poražené straně nabízet starostu? Pan Hrodek navíc představoval nabídku koalice i s paní Mrílkovou...Myslím, že i členové a voliči NeraHnutí videli spíš možnost koalice se Společně pro N., ti se tvářili vztřícně a pak se nechali koupit.
Většina v Radě města by jim byla k ničemu
Jméno:Pavel Šanda
Datum:30.10. 09:26
Titulek:odpověďodpovědět
Především nic z toho, co píšete, není pravda.
Především jsem se nerval o post starosty, a za druhé, ze strany ODS nebyl žádný zájem o vytvoření koalice s NeraHnutím. Kdyby byl, ODS by to navrhla. ODS není ten typ strany, která se ostýchá říci si o post starosty. To by snad každý už mohl vědět.
Jelikož předpokládám, že tento post psal někdo z prostředí ODS, tak by to mohl vědět a nepsat záměrně nepravdy.
Jméno:Ivan
Datum:01.11. 09:05
Titulek:ale...odpovědět
Pane Šando, to je nehorázná lež co tu píšete. Nic jste nevyjednal, tak alespoň začínáte kolem sebe kopat, aby jste se zachránil. Víte dobře, že vaše jméno je pro hodně lidí nepřijatelné. Co se stáhnout do ústraní a nepotápět celé Hnutí. Co vy na to? Dokážete to? Prospěl by jste celému NeraHnutí. To mi věřte.
Jméno:Jan
Datum:01.11. 15:16
Titulek:Šanda-je to takodpovědět
to o stažení se do ústraní...Do jisté míry jsem váš fanda,ale s vámi v čele Nerahnutí nemá šanci se prosadit.Bez urážky-díky vám o hlasy přišlo.Není co zvažovat,jednejte rychle,už"včera bylo pozdě".
Jméno:Ivanuska
Datum:01.11. 15:36
Titulek:nechme tohoodpovědět
nechme toho osocovani... Sanda nevyjednaval sam, vzdy je to team lidi. Take kdyby se pred volbami nechali slyset, ze do koalice s kymkoli, to by volice neprilakalo...tak co vam ted vadi? Jestli je neprijatelny, proc dostal nejvic hlasu? Asi je neprijatelny hlavne pro lidi ve vedeni ostatnich stran, nemohli by s nim metat, jak s Krouzeckym...
Proc ve vyjednavani nepadla podminka, ze nechteji Sandu? Pry se takove podminky davaly, ale tykaly se jinych lidi

Jméno:team
Datum:08.11. 20:39
Titulek:Ivanuško?odpovědět
Já jsem vůbec nezaznamenala aktivitu nikoho, kromě Šandy. Kam se kouklo, všude jen on s fotkou. Ani on, co jsem kde četla, nepsal o týmu, ani o žádném jiném z NH, jen svoje názory za NH. To se pak nedá divit, že měl hlasy. A možná tím NH připravil o další mandát, třeba tam byl někdo, kdo by se lidem líbil a volilo by NH víc lidí.



Jméno:A.
Datum:01.11. 22:57
Titulek:Chjoodpovědět
Nechápu, proč tu furt řešíte NeraHnutí. To Společně pro Neratovice se historicky znemožnili a nechali se politicky zkorumpovat koryty výměnou za zradu svých myšlenek na změnu a za zradu svých voličů.
Zapamatujte si je dobře. Zradili jednou, zradí znovu.
Demokracie skončila s uzavřením volebních místností. Volič už není relevantní. Pak jde i program stranou a jde už jen o prodej židlí.
Jméno:Lenka
Datum:02.11. 14:04
Titulek:I komunální politika lidi mění:(odpovědět
Jak já jsem se "tenkrát"radovala z volebního úspěchu Společně pro Neratovice!O to hlubší je mé zklamání z dua Landová/Kroužecký nyní.O Kroužeckého charakteru iluze nemám,ani na průměrného starostu nemá,od pí Landové jsem až takovou podporu Mrzílkové&spol.opravdu nečekala.

Jméno:Pepa
Datum:03.11. 10:31
Titulek:starostaodpovědět
Hrozné na tom je, že navenek naše město vyslalo všem jasný signál: máme úplatného starostu!
To nás čekají roky...
Jméno:Landová
Datum:04.11. 11:04
Titulek:vypadala na fotkáchodpovědět
jako žába a nakonec to žába je-na prameni.


NH byla naděje na změnu. Ted jedeme v tom smradlavym teplíčku z radnice dál, a ty občane plať za odpadky a nekušuj.
Jméno:RH-
Datum:04.11. 12:54
Titulek:Klamstvoodpovědět
To je zajímavé, v programu měli něco, co strany se kterejma se spojili dělají přesně opačně.
Ale co neuděláš pro koryto.

O CO USILUJEME A CO CHCEME ZMĚNIT

ZDRAVÉ A ZELENÉ MĚSTO
(+) citlivý a uvážlivý přístup k údržbě zeleně + důsledné dodržování úklidu ve všech částech města
(+) zavedení institutu městského architekta a projektanta městské zeleně
(-) omezení tlaku lobbistů, konec zbytečného kácení stromů

KOMUNIKATIVNÍ MĚSTO
(+) otevřená radnice (internetové videopřenosy zasedání zastupitelstva a rady, transparentní hlasování s možností zpětného dohledání)
(+) zapojení veřejnosti do klíčové problematiky (SpolDům, parkování apod.)
(-) IGNORACE NÁZORŮ VEŘEJNOSTI (umístění přístaviště, prodej části Společenského domu...)

HOSPODÁRNÉ MĚSTO
(+) efektivní využití prostředků z privatizace bytů
(+) dlouhodobě vyrovnaný rozpočet
(-) rozprodej strategického majetku města

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz