zpět na forum

Jméno:Michaela
Datum:20.10. 21:28
Titulek:Koho byste chtěli vidět na radnici?odpovědět
lidé jsou naštvaní, že to vypadá na staré vedení, jen s prohozením židlí. Co byste chtěli vy?

Já bych byla pro, aby se vítěz voleb podělil s menšími stranami o funkce. Pokud partnerům vadí Šanda jako starosta, tak může tuto funkci nechat někomu jinému. Protože od počátku NH tvrdí, že nechce být přezíravé k opozici, tak by to mohlo fungovat.
Jméno:Karel
Datum:21.10. 06:58
Titulek:co si lidéodpovědět
A ovce zvolili,to mají.Je pozdě na nějaké změny a nářky.Karty jsou rozdány.Pokud chce město něco ještě změnit nezachrání to nějaká Michaela,Pepík,Jana a jánevím kdo.Chce to masy.A ne jen vše hodit na bedra p.Spěváčkové,jak bývá vžitým zvykem.
Jméno:Karle
Datum:21.10. 09:56
Titulek:ovce, jsou ti lidé,odpovědět
co nevolí, paní Spěváčková těžko může ovlivnit, kdo bude starosta

Vlastně, vše zachrání KAREL :-))))))
Jméno:milý
Datum:21.10. 12:05
Titulek:neznámý,Karel siceodpovědět
Město nezachrání,ale naopak takoví jako ty ho potopí a potáhnou ke dnu,tak to chodí,bohužel.
Jméno:neznámá
Datum:22.10. 11:36
Titulek:čím ho potopím?odpovědět
Karel nadává lidem, co volí, do ovcí. TY mě tady obviňuješ, že zničím město-táhnu ho ke dnu :-))))), tak mi řekni jak a čím.
To jsem fakt zvědavý, milá hysterie.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:21.10. 10:08
Titulek:už je to tady...odpovědět
Mám obavy, že je toho na jednoho člověka příliš. No raději z jiného soudku: byla jsem minulý týden na radnici na odboru ŽP a pořádala jsme tu paní blondýnu, která má na...starosti? Tento termín nelze použít, spíš v kompetenci veřejnou zeleň. Od nástupu Mrzílkové a tajemníků Konečného a P. Svobody zde proběhly akce vedoucí spíš k devastaci než k vylepšení stavu zeleně. Nejprve proběhla zpackaná a problematická inventarizace zeleně, musím to zopakovat: nelze stromy hodnotit pouze podle sadovnické hodnoty, pak jsou na tom nejlépe stromy mladé, vzorně rostlé, bez vad a chorob, tedy menšina stromů. Proto bylo více než 500 těch starých a poškozených, ale velmi hodnotných stromů navrženo na kácení. Odbor ŽP se inventarizace poslušně drží, stejně jako počtu stromů určených k ořezání. A znovu musím zopakovat, že hodnotit strom jen čísly bez zdůvodnění je nesmysl. Pak následovala další akce, revitalizace lesíků. Bujná stabilizovaná zeleň by měla být z větší míry zlikvidována a nahrazena výsadbou, u které není vůbec zaručeno, že poroste. Prý to bude místo k rekreaci. Nedovedu si představit, jak lidé ze sídliště budou chodit k nádraží a budou zde hledat jakési sportovní vyžití.

Ale vrťme se k návštěvě radnice: Požádala jsem úřednici o projekty na revitalizaci veřejných ploch, prý mi ji nemůže vydat, musím o ni požádat podle zákona č. 106. Odvětila jsem, že jsem přece zastupitelka, ale ona mi odvětila, že až od ustavující schůze zastupitelstva. Doporučila jsem jí, aby si prostudovala zákony, zastupitelem se člověk stává od zvolení. Tak jsme dostala projekt ohrádek na náměstí, papír se stejným autorem bez data a razítka, jen Bc. Jan Kec. O něco později jsme požádala o dokumenty ze zasedání současné rady z 10. 10. velmi zajímavé počteníčko. Ještě se k němu vrátím. Tak krásnou neděli přeji všem.
Jméno:Honza
Datum:21.10. 14:33
Titulek:tyhle nářkyodpovědět
Tu visí stále,jiná písnička by nebyla??A když koukám na tu češtinu,taky mne tahá za vlasy,p.učitelko...-pořáda la jsme...vrťme se (ocasem?),jsme dostala projekt...
Datum:21.10. 15:00
Titulek:chyby, ne špatná čeština..odpovědět
Ale Honzíčku, vy nevíte, že i učitelka může mít špatné oči a občas se přehmátnout na jiné písmeno nebo ho vynechat? Zdá se, že jste dokonalost sama....
Jméno:jen
Datum:21.10. 19:28
Titulek:jestli odpovědět
to nebyl přehmat v cosi tekuté
Jméno:???
Datum:22.10. 11:37
Titulek:k čemuodpovědět
tak chabé útoky?
Jméno:Miloš
Datum:21.10. 20:52
Titulek:zastupitelkaodpovědět
Jaká zastupitelka? Vždyť jste podala žalobu na neplatnost voleb k soudu.
Jméno:Michael
Datum:21.10. 21:06
Titulek:bože...odpovědět
Máte mozek v hlavě? Tak ho používejte.
Jméno:Miloš
Datum:22.10. 12:54
Titulek:mozekodpovědět
Ano právě že mám na rozdíl od Vás asi mozek na správným místě. A proto zas nechápu krok paní A.S. proč zas podala tu žalobu a proč až poslední den je vidět jaký ten člověk opravdu je.
Datum:22.10. 22:35
Titulek:nerozumím....odpovědět
Jaký ten člověk je ???? Požaduji vysvětlení. A proč "zas"? Podala jsem ji jen jednou. To se nesmí?
Pokud jsem se informovala, nebyla jsem ve Stř. kraji jediná. Je všeobecně známo, že systém komunálních voleb je velmi složitý a nepřehledný a lze chybovat.

Odůvodnění: Navrhovatelka má za to, že při volbách do zastupitelstev obcí ve dnech 5. a 6. 10.2018 v Obci Neratovice (okr. Mělník, Středočeský kraj) volební komise nepostupovaly při sčítání hlasů v souladu s § 40 zákona č. 491/2001 Sb. a ani podle pokynů pro postup okrskových volebních komisí
při realizaci závazného systému zjišťování a zpracování výsledků voleb. Navrhovatelka tento závěr vyvozuje z údajů níže uvedených. Navrhovatelka se domnívá, že nesprávným způsobem (nepřesně a bez provedení kontroly) byly spočítány hlasy nejméně v několika okrscích. Výsledky v nich se významně lišily od výsledků v ostatních okrscích a vzhledem ke složení oprávněných voličů lze
důvodně předpokládat, že tento výsledek byl způsoben nesprávným sečtením odevzdaných hlasů.

Na př. Ve Středočeském kraji je podaných stížností zhruba 40. Krajský soud v ČB obdržel návrhy z těchto obcí:
Dobev
Nebahovy
Zbelítov
Velešín
Husinec
České Budějovice
Trhové Sviny
Český Krumlov
Třeboň
Netolice
Strakonice
Jméno:Michael
Datum:22.10. 22:43
Titulek:fakt nejste samaodpovědět
Na Plzeňsku si zase na průběh voleb stěžuje poslankyně SPD Jana Levová. I ona chce přepočítat hlasy. „Původně jsem výsledky voleb brala jako fair play prohru, ale někteří naši voliči mě upozornili na zřejmé chyby ve výsledcích v jejich volebních okrscích. Po podrobném prostudování jsem podle mého názoru našla velké chyby ve sčítání v osmi okrscích, ale důkaz o chybě sčítání se mi podařilo získat jen v sedmi okrscích,“ komentovala Levová.
Jméno:Větrovec
Datum:25.10. 10:59
Titulek:to jsou mi věciodpovědět
V době než rozhodne soud, není člověk zastupitel? Co to tady hlásáte za bludy a matete lidi? Kde jste to sebral? Aha, provokatér, těma se to tu jen hemží.
Jméno:Větrovče
Datum:26.10. 15:38
Titulek:už je to takodpovědět
nově zvolení si mohou dát až do platného rozhodnutí soudu pauzu. Jede dál stará, platně zvolená sestava.
Jméno:LP
Datum:21.10. 21:48
Titulek:Dotazodpovědět
Liší se nějak materiály, které jste dostala jako zast. od těch, které by byly podle 106?
Datum:21.10. 21:58
Titulek:kdo ví....odpovědět
Nevím, jaké materiály bych dostala podle 106. Asi totálně začerněné.
Jméno:LP
Datum:21.10. 23:41
Titulek:Joodpovědět
To mě také napadlo, že by to bylo na nic.

Srovnání obou verzí by bylo zajímavé.
Datum:22.10. 12:42
Titulek:Karle, odpovědět
vím, že počty jsou dané. Jen by mě zajímalo, co Vy jako občan byste preferoval, kdyby byla ta možnost si z toho současného stavu něco složit.

Nakonec, nemusí být žádná opozice x koalice, zastupitelstvo může fungovat jako celek a profilovat se k různým otázkám samostatně.
Datum:23.10. 09:16
Titulek:Včera měla být podepsána koaliční dohodaodpovědět
Rozdělení na opozici a koalici je snaha malých ušmudlaných místních trpaslíků přiblížit se "velké" politice. Asi jako název neratovická Riviéra. Cítíte tu nabubřelost?

Mimochodem, včera v 17.00 měla být na radnici podepsána koaliční dohoda těch jedině "správných" subjektů. Jsem zvědavá, zda ji zveřejní.

Na Neratovice jinak není zatím nic, jen upozornění neukázněným jedincům:

"Žádáme diskutující, aby zde nekomentovali nezúčastněné třetí osoby, ať už se jedná o kandidáty jiných stran, nebo zaměstnance úřadu. Takové příspěvky budou odstraněny. V případě dotazů na činnost úřadu se obracejte přímo na jeho vedení. Děkujeme."

ODS také nic.

Jméno:haha
Datum:23.10. 09:56
Titulek:aodpovědět
a jak to víš když ten zatracenej facebook ale vůbec nesleduješ?
Datum:23.10. 21:06
Titulek:nevychovanecodpovědět
My si tykáme? A že o tom nevím....
Jméno:Afk
Datum:24.10. 06:48
Titulek:Vodpovědět
V internetovém prostoru se tyká zcela běžně. Zvykej si.
Datum:24.10. 08:25
Titulek:nové manýryodpovědět
Je to běžné, ale je to neslušné. Máš možnost se rozhodnout, do které skupiny lidí budeš zařazován.
Datum:24.10. 11:11
Titulek:tak ubohéodpovědět
za takovými narážkami se schovávají lidé, kteří v běžném životě jsou "pod pantoflem" a nic nedokázali, alespoň na netu pod rouškou anonymity si můžou honit ego.

Tykání je běžné mezi soudruhy, na netu v diskuzních skupinách, které jsou spíše přátelsky laděné, ne zde, kde víte, že mluvíte s paní Spěváčkovou.

Paní Spěváčková je starší dáma, i když ji nesnášíte, je to hulvátství. Snad stejně nevychováváte i své děti. (pokud je máte)
Jméno:Karel
Datum:24.10. 12:07
Titulek:Petr Svoboda ze SDodpovědět
Kam se hrabe na Petra Svobodu ze společenského domu. Paní Spěváčková seděla u počítače v knihovně, tento dobře vychovaný jedinec tam vtrhl a rozdával článek z nerátek, měla v něm něco hanlivého napsat na adresu starostky. Začal ji tlapkat po rameni, i když se bránila ať na ni nesahá, no hnus. Být ní, tak ho zažaluji za obtěžování. V tom článku byl výrok Doktora Koukolíka na adresu vyšinutých politiků zvaných deprivanti a on chudák nepochopil kdo je autor nebo to udělal schválně. Svoboda, předseda místní ODS totiž nerozumí psanému textu. Jak může dělat zástupce ředitele SD? Co si tedy dovolil vůči paní Spěváčkové, to snad není možné.
Datum:24.10. 12:21
Titulek:všimla jsem si,odpovědět
že se to tady často vnímá jako akceptovatelné chování. Zrovna vůči paní Spěváčkové.

Ten pán ze SD bude zvláštní osoba, třeba letos vyhlásil, že si tam žádná strana nesmí dělat propagaci :D, to mi přišlo podlé. Dříve si to tam mohli dávat, ale teď se báli propagace "neradničních" stran. Teď si zase ODS přivlastňuje na stránkách akci 100let v SD.
Datum:24.10. 06:46
Titulek:taky jsem to četlaodpovědět
bohužel už promazané. Hra na opozici a koalici mi v městském měřítku přijde zcela zbytečná. Mělo by se spolupracovat.
Jméno:Michaelo
Datum:26.10. 16:07
Titulek:ten celekodpovědět
zní moc dobře, jestli to tak jde. Starosta Krouža-je stravitelný pro všechny, další důležitá fce vítězi-tzn. místostarosta asi, "neblbnout" že chci-NH, oba místostarosty, počet lidí a význam procentuálně podle výsledku a hotovo. Kdyby to takhle šlo, bylo by to příjemné. Musíme mít dva místostarosty? A p. Spěváčková životní prostředí, to mi připadá samozřejmé-zeleň.Pár komisí-funkčních, po 1 ze všech co šli nad 5%, zápisy-zveřejnění zápisů v městských novinách, byli by na pevných odměnách-platu to se vezme z ušetřených funkcí, ne moc, ale tak nějak 150 kč/hod..to by se dalo to by mohlo fungovat.
Jméno:Karle
Datum:26.10. 15:56
Titulek:masyodpovědět
je cca kolik? jakou formou?
Datum:24.10. 08:34
Titulek:pro Tomášeodpovědět
Bohužel jsem tvůj příspěvek musela smazat. Nemáš pravdu. Jenže spousta lidí ti bude věřit, a i když lež vyvrátím, utkví jim v paměti. Hlavně si pamatuj, že podání žaloby nemá odkladný účinek.

Hlavně si pamatuj, že podání žaloby nemá odkladný účinek. Mandát trvá od zvolení.
Jméno:Poly
Datum:24.10. 08:50
Titulek:Jaká je situace?odpovědět
Lidí tápou a ptají se, jak dopadla jednání na radnici. Nevíme. Nabídli prý Kroužeckému starostování a Mrzílková s Rajchertovou by si asi rozebraly pozici místostarostů. Dost peněz a žádná odpovědnost.
Jméno:Tereza
Datum:24.10. 21:39
Titulek:????odpovědět
Proč Kroužecký? Nechápu.
Jméno:Olin
Datum:24.10. 23:36
Titulek:to pochopit nelzeodpovědět
Asi protože je ješitnej a moc chce moc už od minulých voleb,kdy mu to vyfoukla Mrzílková.A protože za loajalitu k ní si to zaslouží.Škoda pí Landové-pokud si chce zachovat čistý štít,měla by se od tohoto handrkování distancovat.

Jméno:Brabenec
Datum:25.10. 09:19
Titulek:Landováodpovědět
Nemůže se distancovat. Co na to asi říkají v Mlékojedech. Její hlas je nutný, aby měla Mrzílková jedenáct hlasů jako většinu. Stačí, že jeden onemocní, umře, zradí a má po většině. Chtělo by to víc hlasů než jedenáct, ale to by se k ní musel někdo přiklonit z druhého tábora.
Jméno:Rudolf
Datum:25.10. 09:40
Titulek:hahaodpovědět
A od pana Šandy by se měl distancovat každý slušný člověk, vaším měřítkem, pane kazateli. Víte, Nerahnutí pořád tvrdí, jak jim jde o program, ne o funkce. Ale o svých osm hlasů na prosazení svého programu přeci nepřišli. Ty mají stejně, jako den po volbách. Tak proč najednou ten kvikot? Máme demokracii zastupitelskou, nikoliv přímou volbu starosty. Starostou se tedy stává ten který dokáže získat většinu pro svou podporu v zastupitelstvu. A pokud se to podaří panu Kroužeckému, tak je naprosto legitimním starostou.
Jméno:Jarmila
Datum:25.10. 11:04
Titulek:koaliceodpovědět
Kdyby Nerahnutí neuhnulo od programu a nezačalo si rozdávat koryta (Šanda starosta, Sloup místostarosta, pět míst v radě atd), tak dokazali utvořit koalici. Bohužel. Rvali se o koryta a dopadlo to, jak to dopadlo. Lídr, který s osmi mandáty neutvoří koalici je bohužel jen k smíchu. Ten tam nemá co dělat.
Jméno:Máťa
Datum:25.10. 12:04
Titulek:A tuhle informaci máteodpovědět
A tuhle informaci máte odkud?
Byla jste na jednáních nebo tisková kancelář JPP?
Vítěz nemusí dát dohromady většinu ... stalo se to mockrát.
Datum:25.10. 12:05
Titulek:koalice?odpovědět
Bohužel, nemohu s vámi souhlasit. Nerahnutí získalo osm hlasů. To bylo málo. Já osobně se domnívám, že místo pořádání různých hapnningů a akcí pro děti mělo opakovaně PŘED VOLBAMI zvát lidi na mítinky tak jako to udělalo po volbách, ale to už bylo pozdě. Další chybou, podle mě, bylo vymezovat se proti jiným stranám. Nebudeme spolupracovat s SPD, chyba. Proč? Samozřejmě, že mnoho lidí se toho chytlo a nevolilo nás. Mohli jsme dostat tři mandáty a bylo by po starostech. Prý padla i zmínka nespolupráce s KSČM. Proboha, proč? Třicet let po převratu, kdy komunisti připomínají opelichané kocoury, kteří už dávno zapomněli, že se honili za kočkama? Funkce: ale je potřeba vědět, o jaké funkce bude hnutí usilovat, to přece k politice patří. Lidé by ale měli vědět proč a za čím oni funkcionáři půjdou, čím chtějí prospět lidem. Nevím, jestli se rvali o koryta. Takže berme jako fakt, že hnutí dostalo 8 mandátů. Chyběly tři. SPD bylo mimo, KSČM ? nevím. Pak ovšem zbývalo ODS a Společně pro Neratovice. ODS by možná šlo, kdyby měl Hrodek zajištěno starostování, které mermomocí chtěl. Ale i tom pochybuji. Rozbil by si čumák. (Teď mě bude žalovat).Opravuji: ústa. Tak tedy Kroužecký a Landová. Příchylnost Kroužeckého k Mrzílkové byla při jednání zastupitelstva zřejmá. Míša Landová, to byl tvrdší oříšek. Nakonec ale zřejmě došlo k dohodě a ty dva hlasy dostala Mrzílková, ne Šanda. Nebudu tady rozebírat, čím Šanda odrazoval voliče ani další úvahy. Výsledkem bylo, že hnutí chyběly tři hlasy. Ten poslední totiž, Volba pro Neratovice, Štěrba, se přimkl k Mrzílkové. Logicky, je zaměstnanec města. Takže k poslední větě: je vidět, že nevíte, o čem píšete. S osmi mandáty nebylo možné utvořit koalici, jedině lákat a slibovat, ale je otázka, zda by to bylo co platné.

Podívejte se na Brno, Prahu, atd., -ANO jsou jiní šíbři než místní "velikáni", a přesto byli přehlasování trpaslíky. Ale je fakt, že Mrzílková má JEN jedenáct hlasů, je to velmi křehká většina a za čtyři roky se může stát cokoli. Jenže do té doby nemusí zůstat ve městě kámen na kameni. Složky jsou připraveny a záměry se začnou realizovat
Datum:25.10. 12:16
Titulek:pokračováníodpovědět
Ne začnou, už začaly...Ohrádky na náměstí plné kamínků a ubohých zelených střapečků, masakr u ZUŠky , parkoviště u Alberta a dál a dál...jak praví báseň Jaroslava Vrchlického, zde použitá pro mé osobní účely:

A v smutném tichu jedou dál a dál
močálem černým, kolem holých skal,
a nežli měsíc na vlnách se skvěl,
na sestru první jezdec zapomněl;
a válečnou když píseň zapěli,
i druhý jezdec čelo zveselí;
a vrahů tábor hle již v plamenech,
však třetí pořád samý pláč a vzdech;
a nežli mlha klesla na trávy,
již vybojován boj byl krvavý.

Jo, jo, tak to dopadne, kdo by měl náhodou výčitky svědomí, rychle na ně v cinkotu zapomene a pojede spolu s ostatními koaličníky vstříc novým zítřkům...

Jméno:Pavel Šanda
Datum:25.10. 19:27
Titulek:upřesněníodpovědět
Anno, jen upřesnění. Říkali jsme, že nepůjdeme do koalice s SPD. Spolupráci jsme neodmítali s nikým. To nejsou dvě stejné věci.
Zmínka o nespolupráci s KSČM nepadla z naší strany.
Datum:25.10. 22:27
Titulek:koalice s SPDodpovědět
No máš pravdu. Ono je to už stejně jedno....
Jméno:Kamila
Datum:26.10. 07:45
Titulek:lídrodpovědět
Pozdě brečet nad rozlitým mlékem pane Šando. Chápu. že si musíte udělat alibi. že jste zklamal své voliče. Už jste se viděl na pozici starosty. Víc vás nezajímalo. Tak teď zase můžete psát své články a dělat rozbory. Je to škoda, tolik lidí vám pomáhalo, tolik lidí vám věřilo. Byl jste špatný lídr. Snad se Nerahnutí do příštích voleb poučí.
Datum:26.10. 10:23
Titulek:celé Nerahnutíodpovědět
Helejte se, člověče. Víte, že já bych měla být první, kdo by měl právo si do Šandy kopnout. O kolik hlasů jsme přišli kvůli tomu, že Nerahnutí nás předem vyloučilo z možnosti být součástí koalice. Ani se neuráčili říci, co proti nás mají. Program byl slušný, lidé na kandidátce dobří. Přesto jsme nebyli vhodní a hodně věřících Nerahnutí na nás plivlo. Sama jsme zažila, že mi lidé oznámili: já bych vás volil(a), ale už jsem to slíbil(a) Šandovi. Budu je podporovat. Že jsou volby tajné, jim nějak nedošlo. A ještě bych mohla přičíst ty neblahé události spojené s mým udáním a vyloučením ze Strany zelených. ALE. Jedno velké ale. Do poražených se nekope. Pokud budou ochotni analýzovat sami svůj neúspěch a zveřejní jej, není co řešit. Pokud to neudělají a do příštích voleb se poučí, obávám se, že mě osobně už to bude zcela jedno. Spíš přemýšlím, jak se zachová Hrodek coby řadový zastupitel, takové podivné seskupení se může rozložit jen zevnitř.
Datum:26.10. 15:45
Titulek:takhle bych to nestavělaodpovědět
Nikdo do Šandy nekope. Tak bych to nenazvala. Nevím proč vy by jste měla být první paní Spěváčková. To co tu popisujete, je váš osobní spor a můžete ho řešit u soudu, pokud se cítíte poškozená. Ale já jsem Nerahnutí volila a celá moje rodina. Roznášela jsem propagaci, účastnila se akcí, co Nerahnutí pořádalo. Posílala příspěvek atd. Jen nechápu proč se Šanda rval o starostu. Znám plno lidí z jiných koaličních stran. Ptala jsem se jich proč. A všichni shodně odpověděli. Kdyby nebyl Šanda starosta a nebyl vůbec ve vedení, tak nebyl problém s Nerahnutím vytvořit koalici. Ale vědělo Nerahnutí, že jméno Šanda je hlavní problém pro koaliční partnery?
Jméno:pro Kamilu
Datum:26.10. 20:39
Titulek:mila Kamiloodpovědět
kdyz jste chodila na akce, mozna jste si i vsimla, ze lide jsou v Nerahnuti ruzni, s ruznym temperamentem, ci zaludkem na to, ustat ten tlak...nekdo se na to treba neciti...
Kazdy si otira boty, pry se o to rval...myslim, ze v hnuti maji demokraticke metody, domluvili se takto...a ze je nestravitelny pro "lidi s koalicnich stran"? No jestli tim minite ODS a Nera Jinak, tak je snad dobre ze z nej maji respekt, nekoho se slabsi povahou by prevalcovali...jste opravdu tak naivni???
Datum:27.10. 12:19
Titulek:odpověďodpovědět
Nerval jsem se o starostu. Ani jedna z ostatních stran vůbec tuto otázku ani nenaznačila.
Datum:27.10. 17:31
Titulek:pravdu se stejně nedozvímeodpovědět
Škoda pane Šando, že vaši členové Hnutí mluví o vás jinak. Vám šlo hlavně o starostu. Ale nechme toho, pravdu se stejně nedozvíme. Jen doufám, že se NeraHnutí vzpamatuje a půjde dál bez vás.
Jméno:Funkci
Datum:01.11. 20:19
Titulek:Starostyodpovědět
Jste chtěl pane Šanda už při minulých komunálních volbách,kdy jste byl lídr za ČSSD. Na predvolebnich setkáních jste o tom mluvil běžně. Tak na tom něco bude, co říká Kamila.
Datum:06.11. 11:37
Já mám za to, že volební strana, jejíž lídr neusiluje o post starosty, je k smíchu. Proč by lidi takovou stranu vůbec měli volit, že?
Nicméně ve vyjednáváních vůbec nenastala situace, že by někdo požadoval, aby byl starostou za NeraHnutí někdo jiný.
Všechny strany, které s námi odmítly jít do koalice, to odůvodnily programovými rozdíly.
Jméno:lídr
Datum:08.11. 20:51
Titulek:odpovědět
usilovat o celé NH. Vypíchnout ty, kteří chtějí dělat na radnici a říct, co by dělali. Ti členové nejsou křoví pro lídra,ani námezdní síla, ani do počtu, chtějí pracovat. Proto je to lídr, aby to takhle postavil za všechny a pro všechny. Kroužecký ani Hrodek nijak viditelně, na rozdíl od Vás, o post neusilovali a nepoškodilo je to ani trochu. Mrzlíková kolem sebe ty lidi měla takhle viditelně, Krouža taky-tak se to prostě dělá.
Jméno:Jirka
Datum:08.11. 21:43
Titulek:otázky, otázky...odpovědět
Kdepak, Hrodek usiloval o post starosty velmi viditelně! Pořádal v Oskarovi několik setkání u piva, na Bilbordech se na nás šklebil s Wiesnerem a Pořízem. Všichni kolem něj věděli, že chce být za každou cenu starosta, jenže narazil u Mrzílkové. Ta mu ukázala zač je toho loket. Je takhle malej. Zajímalo by mě, kdo nalil statisíce do Společně pro Neratovice a kdo je mohl volit, když neměli ani pořádný program. Byly to jejich hlasy, které Mrzílková potřebovala. Co jim asi slíbila?
Jméno:Lukina
Datum:25.10. 15:40
Titulek:nesmyslodpovědět
proc lzete
pouze odmitli nabidku ODS, protoze by zjevne meli mensinu i v hlasovani rady...
kdyz mluvili o funkci, tak ciste technicky, treba kdyz hamiznemu Krouzovi nabidli mistostarostu??
Ale druha strana je preplatila, krivak bude starosta...s tim ani 8 mandatu nic neudela
museli se udrzet za kazdou cenu...
Jméno:p.Landová
Datum:25.10. 18:24
Titulek:by se odpovědět
měla pohnout! a dát najevo chuť dělat starostku. Já bych s ní problém neměla, stojí nohama na zemi a to, o co se stará-Mlékojedy, je vidět.S lidmi mluví normálně...nechápu proč se s ní nepočítá? nebo nechce? Kroužecký...no, Kroužecký je fešák ale to nestačí. Na starostování, pán promine mýlím li se, nemá. Ať dělá zástupce a mluví tam a všude, kde se paní Landové nebude chtít, nebo čas, konečně bude mít město reprezentující osobu. Nezdá s mi jako podrazák, jen je z něj cítit že moc chce, ale takhle mohou být s Landovou silná dvojka, doplňující se a pomáhající si.
Jméno:Jenda
Datum:25.10. 23:21
Titulek:kdo ještě chce být starosta? odpovědět
Landová dělat starostku? Nevíte čím by se o to L. zasloužila? Nezažil jsem, že by se nějak zvlášť starala o Mlékojedy, tedy pokud pominu ty různé akce a akcičky. Stačila mi organizace kanalizace, to se nevyznamenala.
Jméno:Milan
Datum:25.10. 23:35
Titulek:Ne-odpovědět
Kroužeckej je zamindrákovanej podpantoflák.A kdyby si ta slavná koalice nastrčila pí Landovou na post starostky,nevydržela by tam dlouho.
Datum:25.10. 04:18
Titulek:proc Krouzecky?odpovědět
Protoze ho potrebuji, respektive hlasy Spolecne pro Neratovice. Musi nabidnout vic, nez mistostarostu, aby nesel s Nerahnutim...
Je jasne, ze bude loutka a kdo bude tahat za provazky je take zrejme
Jméno:Ruda
Datum:02.11. 14:16
Titulek:logikaodpovědět
A proč místo starosty nenabídl Kroužeckému či Landové Šanda? Ha? Nerahnut mohlo mít dva místostarosty a většinu v radě. Ha?
Jméno:Martin
Datum:25.10. 09:48
Titulek:zrádceodpovědět
Pokud je výše uvedené pravda, tak Kroužecký zradil kvůli funkci své voliče. Neuvěřitelné, co je to za člověka. Otázkou je Míša Landová, jak se k tomu postaví (nebo už postavila ?).
Jméno:Pravda pravda
Datum:25.10. 15:23
Titulek:smutne aleodpovědět
pani Landova se k tomu postavila jak je u ni zvykem... rekla jedno, udelala druhe.
Takze podepsala
Jméno:kdosi
Datum:25.10. 19:44
Titulek:njn,samá elitaodpovědět
Nebo snad (J)elita???kam vítr-tam plášť,hlavně že ke korytu je blízko.Pak člověk tápe,koho volit.Zleva za 18,zprava bez 2 za 20.Tady to už jiné ani nebude.
Jméno:Alena
Datum:25.10. 16:26
Titulek:Hnus, zradaodpovědět
Společně pro Neratovice se pěkně odkopali!

Měli by se přejmenovat na Zrada pro Neratovice nebo líp - Společně pro Třešňáka !!!!!!!
Jméno:fanda
Datum:25.10. 10:55
Titulek:další zásluhaodpovědět
Kroužecký navrhl privatizaci bytů. Zasloužil se o získání 250 milionů na novou radnici, to je další nepřehlédnutelná zásluha, to se musí ocenit.
Jméno:Zuzka
Datum:25.10. 16:25
Titulek:jak všechny poštvat proti soběodpovědět
Šanda pláče na neratovinách, že musí do opozice. Ale neříká, že kdyby on osobně neusiloval o pozici starosty, tak by vše dopadlo úplně jinak. Ale už se viděl na pozici starosty a přes to vše nejel vlak. Určitě by se koalice sestavila, ale bez Pavla Šandy. Snad se už Nerahnutí otevřou oči a Pavel Šanda ustoupí do pozadí. Hlavně se zase neptejte paní Spěváčková, jak to vím. Prostě to vím. Vy to také tušíte, ale chápu, že si musíte nechat otevřená vrátka k Nerahnutí. Budou se volit výbory zastupitelstva a vy budete potřebovat jejich hlasy. Ale neudělat koalici s 8 mandáty, tak to by se mělo dostat do učebnice politiky. Zklamal jste pane Šando. Měl by jste odstoupit.
Jméno:hmmm
Datum:25.10. 22:18
Titulek:dobry vecer pani Krouzecka!!odpovědět
Nevsimla jsem si, ze by brecel, ale tak vy vite vse, tak jste ho asi videla :-D
Datum:26.10. 08:41
Titulek:špatné infoodpovědět
Nemáte přesné informace. Od žádné strany nepřišla nabídka "půjdeme s NeraHnutím do koalice, když nebude Šanda starosta"
Jméno:Šando
Datum:26.10. 16:29
Titulek:nabídku by dal naivaodpovědět
Kdo ví, koho byste mu naserviroval. Vy se nabídněte sám a sám řekněte možná jména. Třeba Vám řeknou, že v tom problém není a třeba to vezmou a věc se pohne.
Jméno:volička
Datum:26.10. 18:24
Titulek:Pane Šando jestli jste to Vy...odpovědět
Opravdu Vám není trapné sledovat stránky pí Spěváčkové a přispívat na ně, namísto aby jste, co by "vítězné" hnutí informovalo na stránkách svých?! Navíc po shlédnutí akce na Kojetickém trávníku nemám vůbec žádnou důvěru - ve Vaší osobě jsem ji neměla nikdy, ostatní turisté strany a hnutí mě též nenadchli a to kuňkání Mudr-to byla perla. Snad ta poslední paní uměla trochu mluvit. Jinak to byl podmírák-ostuda-propadák!
Datum:26.10. 10:35
Titulek:e-mail R. Kružeckémuodpovědět
Tyhle utajené povolební hrátky mě už...no štvou. A tak jsem oslovila přím Romana, kdysi jsme ho učila a pamatuji si jej jako poměrně nenápadného hošíka.

Utajené informace o jednáních a obsazení funkcí
Nazdar Romane,

zatímco jiná města se netají informacemi o probíhajících povolebních jednáních a obsazení postů, vaše skupina bohužel nezveřejňuje nic. To bylo řečí před volbami. Byli jsme masírováni sliby o našem blahu po volbách, tedy pokud vás zvolíme, nyní nastalo totální silentium. Jak je to možné? Jednání se tají a fámy mají zelenou. Nevím, jestli jsi ochoten mi odpovědět na několik otázek:

Souhlasils s nabídkou ujmout se funkce starosty? Je již jasno ve věci místostarosty ev. - tů? Máte již podepsanou koaliční smlouvu? Pokud ano, proč ji nezveřejníte?

Děkuji za odpověď. S pozdravem Anna Spěváčková

Jméno:Máťa
Datum:26.10. 12:32
Titulek:Taky jsem jim psalodpovědět
Taky jsem jim psal ... odpovědi ještě před tím než Míša smlouvu vůbec četla, pak ticho ...
Jméno:Béda
Datum:26.10. 14:27
Titulek:Co?odpovědět
Takovéto dotazy v pátek,kdy už každý slušný zaměstnanec je doma?To se jako mají scházet na poradu po pracovní době/o víkendu?!
Jméno:Roman
Datum:26.10. 20:07
Titulek:pro Béduodpovědět
Bédo, zdá se, že jsi mimo mísu. Proč by se museli scházet na poradu? To už přece mají dávno za sebou.
Jméno:to jsem zvědavá
Datum:26.10. 14:35
Titulek:lidi se jichodpovědět
ptali na stránkách, ale bez reakce nebo smazáno
Jméno:jo
Datum:26.10. 16:57
Titulek:Romča budeodpovědět
Nenápadný i nadále,nevyčnívat z řad.Spíše jak bývá dobrým zvykem-kam vítr...
Jméno:Lukáš
Datum:28.10. 15:59
Titulek:informace zajícůmodpovědět
Prý máte paní Spěváčková na balkoně pověšenou ceduli, kde informujete zajíce na poli o poměrech na radnici. To opravdu vypovídá vše o vašem duševním zdraví. To si zastupitelé (a tím myslím všechny zastupitele) s vámi v zastupitelstvu užijí. Měli by před zastupitelstvem dostávat prášky na nervy a příplatek k platu, že s vámi musejí sedět na společném zastupitelstvu a poslouchat vaše zmatené komentáře ke všemu. Ach jo. Kam jsme to po sto letech dopracovali.
Jméno:Lukíne,
Datum:29.10. 17:04
Titulek:a nebyl jsiodpovědět
Jí v tom příkladem??Co jsem slyšel tak právě tobě slušně hrabe.a to jsi o nějaký ten pátek mladší.Njn,podle sebe-soudím tebe,viď.
Jméno:Josa
Datum:26.10. 21:01
Titulek:Společně pro Neratovice?odpovědět
Blbý vtip nebo blbí lidé? Raději s Mrzílkovou? To je ta změna se kterou šli do voleb? Duhoví podvodníci!
Datum:27.10. 11:45
Titulek:ostudaodpovědět
ano, radeji s Mrzilkovou, od ktere utekli, kdyz je podrazila...
Jméno:voliči NeraHnutí
Datum:29.10. 11:57
Titulek:otevřený dopis NeraHnutíodpovědět
Proč vedení NeraHnutí dovolilo, aby lídr Hnutí pan Šanda se rval o koryto starosty, když šlo nabídnout post starosty ODS (Hrodkovi) a dát jim celkem tři místa v radě tj. včetně starosty a Nera Hnutí by mělo dva místostarosty (Sloup, Soukupová) a celkem čtyři místa v radě. Tím by mělo NeraHnutí většinu v radě a ještě dva zástupce na radnici a s přehledem by prosazovalo svůj program. Stále NeraHnutí před volbami vykřikovalo, že jim jde hlavně o program a ne o koryta. Když to mohli dokázat, tak Šanda byl první co usiloval o post starosty. Hlavně on. Teď může maximálně zvát lidi na zastupitelstvo a předvádět se tam, jaká je opozice. To mu myslím půjde dobře. Ale, že prohrál voličům volby si vůbec nepřipouští. Škoda.
Jméno:A.N.
Datum:29.10. 21:18
Titulek:Neodpovědět
Jako volička NeraHnutí nesouhlasím. Hrodek starosta? Nechci ani náhodou!

Místa v radě neznamenají záruku prosazování programu - hlavní je dost hlasů v zastupitelstvu.
Jméno:Lukáš
Datum:30.10. 08:45
Titulek:tak jo, když jste takto spokojenáodpovědět
Hmmmm.. Když ani náhodou, tak jo. Tak teď budou koukat z opozice, jak si koalice prohlasuje svůj program a svoje zájmy.
Jméno:Dan
Datum:30.10. 15:17
Titulek:Taky nesouhlasímodpovědět
Ale ještě víc jsem proti případnému starostování Kroužeckýho.Zkušenosti s pořádáním Salonu,s Vorasbandem...mu v tomto nepomůžou,v ostatním totálně pohořel.Ví to o sobě,proč si chce ale zvyšovat sebevědomí na úkor města?
Jméno:voliči NeraHnutí
Datum:30.10. 07:13
Titulek:prohrálo NeraHnutíodpovědět
tady je najednou tolik voličů NeraHnutí aka provokatérů. Při počátcích vyjednávání vítěz měl poražené straně nabízet starostu? Pan Hrodek navíc představoval nabídku koalice i s paní Mrílkovou...Myslím, že i členové a voliči NeraHnutí videli spíš možnost koalice se Společně pro N., ti se tvářili vztřícně a pak se nechali koupit.
Většina v Radě města by jim byla k ničemu
Datum:30.10. 09:26
Především nic z toho, co píšete, není pravda.
Především jsem se nerval o post starosty, a za druhé, ze strany ODS nebyl žádný zájem o vytvoření koalice s NeraHnutím. Kdyby byl, ODS by to navrhla. ODS není ten typ strany, která se ostýchá říci si o post starosty. To by snad každý už mohl vědět.
Jelikož předpokládám, že tento post psal někdo z prostředí ODS, tak by to mohl vědět a nepsat záměrně nepravdy.
Jméno:Ivan
Datum:01.11. 09:05
Titulek:ale...odpovědět
Pane Šando, to je nehorázná lež co tu píšete. Nic jste nevyjednal, tak alespoň začínáte kolem sebe kopat, aby jste se zachránil. Víte dobře, že vaše jméno je pro hodně lidí nepřijatelné. Co se stáhnout do ústraní a nepotápět celé Hnutí. Co vy na to? Dokážete to? Prospěl by jste celému NeraHnutí. To mi věřte.
Jméno:Jan
Datum:01.11. 15:16
Titulek:Šanda-je to takodpovědět
to o stažení se do ústraní...Do jisté míry jsem váš fanda,ale s vámi v čele Nerahnutí nemá šanci se prosadit.Bez urážky-díky vám o hlasy přišlo.Není co zvažovat,jednejte rychle,už"včera bylo pozdě".
Jméno:Ivanuska
Datum:01.11. 15:36
Titulek:nechme tohoodpovědět
nechme toho osocovani... Sanda nevyjednaval sam, vzdy je to team lidi. Take kdyby se pred volbami nechali slyset, ze do koalice s kymkoli, to by volice neprilakalo...tak co vam ted vadi? Jestli je neprijatelny, proc dostal nejvic hlasu? Asi je neprijatelny hlavne pro lidi ve vedeni ostatnich stran, nemohli by s nim metat, jak s Krouzeckym...
Proc ve vyjednavani nepadla podminka, ze nechteji Sandu? Pry se takove podminky davaly, ale tykaly se jinych lidi

Jméno:team
Datum:08.11. 20:39
Titulek:Ivanuško?odpovědět
Já jsem vůbec nezaznamenala aktivitu nikoho, kromě Šandy. Kam se kouklo, všude jen on s fotkou. Ani on, co jsem kde četla, nepsal o týmu, ani o žádném jiném z NH, jen svoje názory za NH. To se pak nedá divit, že měl hlasy. A možná tím NH připravil o další mandát, třeba tam byl někdo, kdo by se lidem líbil a volilo by NH víc lidí.

Jméno:A.
Datum:01.11. 22:57
Titulek:Chjoodpovědět
Nechápu, proč tu furt řešíte NeraHnutí. To Společně pro Neratovice se historicky znemožnili a nechali se politicky zkorumpovat koryty výměnou za zradu svých myšlenek na změnu a za zradu svých voličů.
Zapamatujte si je dobře. Zradili jednou, zradí znovu.
Demokracie skončila s uzavřením volebních místností. Volič už není relevantní. Pak jde i program stranou a jde už jen o prodej židlí.
Jméno:Lenka
Datum:02.11. 14:04
Titulek:I komunální politika lidi mění:(odpovědět
Jak já jsem se "tenkrát"radovala z volebního úspěchu Společně pro Neratovice!O to hlubší je mé zklamání z dua Landová/Kroužecký nyní.O Kroužeckého charakteru iluze nemám,ani na průměrného starostu nemá,od pí Landové jsem až takovou podporu Mrzílkové&spol.opravdu nečekala.

Jméno:Pepa
Datum:03.11. 10:31
Titulek:starostaodpovědět
Hrozné na tom je, že navenek naše město vyslalo všem jasný signál: máme úplatného starostu!
To nás čekají roky...
Jméno:Houly
Datum:03.11. 10:58
Včera na vernisáži v kulturáku se už kolem něj točili příklonky a pochlebovači. Hoch si splnil svůj velký sen. Věřím tomu, že je pevně přesvědčen o svých kvalitách kvůli nimž byl vybrán do funkce nejvyšší.
Jméno:Jirka
Datum:03.11. 20:33
JPP povídala,že zkrachovalou kavárnu mu dotoval Kocourek/Kasten,uvidíme,je stli bude dotovat i město.Pokud nenastal čas splácení...A co střet zájmů rodinného klanu??
Jméno:však
Datum:04.11. 00:27
Titulek:mńoukodanodpovědět
Má svou verzi a přístup,téměř všeobecně i obecně profláknutou a probíranou v různých nálevnách.Takže znalé už nepřekvapí.
Jméno:Eda
Datum:02.11. 15:05
Titulek:podraz na občanyodpovědět
Aniž jsme to tušili, Společně pro Neratovice tvořilo béčko k Neratovicům jinak. Divil jsem se, kde vzalo tohle uskupení tolik peněz na předvolební reklamu, viseli na každém rohu. To přece není normální. Buď to bylo za pět prstů nebo jim něco ukáplo ze soukromých fondů. S Neratovice jinak se jistili, aby měli většinu. Nevyšlo jim to, dva zastupitelé za SpN byl, vzhledem k obrovské masáži ubohý výsledek. Myslím, že počítali nejméně s pěti, ale lidi se přece jen nenechali zblbnout. Kroužecký bude poslouchat Mrzílkovou, Landová je velké zklamání pro Mlékojedy.
Jméno:Brrrrrrrrrrrrrr
Datum:04.11. 09:14
Titulek:nepochopil jsem odpovědět
Nechápu, proč se Neratovice jinak hrnuli do předvolební kampaně s tímto názvem. To jako že budou všechno nyní dělat jinak, protože za předešlé volební období všechno zkonili? Kdo mi to vysvětlí.
Jméno:Landová
Datum:04.11. 11:04
Titulek:vypadala na fotkáchodpovědět
jako žába a nakonec to žába je-na prameni.

NH byla naděje na změnu. Ted jedeme v tom smradlavym teplíčku z radnice dál, a ty občane plať za odpadky a nekušuj.
Datum:04.11. 11:32
Titulek:jen odpadky? odpovědět
Kdyby šlo jen o odpadky, tak není co řešit. Ale tady jsou ve hře hodně, hodně velké peníze pro ty, kdo po nich touží. Kulturák, přístaviště v Lobkovicích, parkoviště na úrodném poli, hypermarket s parkovištěm na poli o kousek dál, spousta stromů připravených k pokácení pro výstavbu parkovišť a pak nový územní plán s plochami pro výstavbu rodinných domků údajně pro mladé rodiny a zahrádky k likvidaci, jen co město prodá pozemky developerům a kdo ví, co ještě bude tato garnitura chtít prosadit. Plocha u ZUŠky je jen začátek. Ukázka arogance moci, která na občany kašle....
Jméno:Ríša
Datum:04.11. 11:39
Titulek:kdo mi odpovíodpovědět
Prosím vás, jaký program mají Společně pro Neratovice, když ve volbách dostali pouze dva mandáty a hned mají starostu? Za co?
Jméno:Pepa
Datum:04.11. 12:30
Titulek:úplatekodpovědět
Je to úplatek právě za ty dva důležité mandáty.
Program měli dost blízký NeraHnutí, ale tímto spojením s dosavadní koalicí se ho naprosto zřekli.Stejně tak se zřekli svých voličů.
Jméno:Míla
Datum:04.11. 21:49
Titulek:pro Ríšuodpovědět
Odpověď můžete získat na veřejném ustavujícím zasedání nově zvoleného Zastupitelstva města Neratovice dne 12.11.2018 od 17:00 hodin ve velkém sále Společenského domu Neratovice.
Jméno:RH-
Datum:04.11. 12:54
Titulek:Klamstvoodpovědět
To je zajímavé, v programu měli něco, co strany se kterejma se spojili dělají přesně opačně.
Ale co neuděláš pro koryto.

O CO USILUJEME A CO CHCEME ZMĚNIT

ZDRAVÉ A ZELENÉ MĚSTO
(+) citlivý a uvážlivý přístup k údržbě zeleně + důsledné dodržování úklidu ve všech částech města
(+) zavedení institutu městského architekta a projektanta městské zeleně
(-) omezení tlaku lobbistů, konec zbytečného kácení stromů

KOMUNIKATIVNÍ MĚSTO
(+) otevřená radnice (internetové videopřenosy zasedání zastupitelstva a rady, transparentní hlasování s možností zpětného dohledání)
(+) zapojení veřejnosti do klíčové problematiky (SpolDům, parkování apod.)
(-) IGNORACE NÁZORŮ VEŘEJNOSTI (umístění přístaviště, prodej části Společenského domu...)

HOSPODÁRNÉ MĚSTO
(+) efektivní využití prostředků z privatizace bytů
(+) dlouhodobě vyrovnaný rozpočet
(-) rozprodej strategického majetku města
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:04.11. 20:41
Titulek:volební program...odpovědět
Ze zkušenosti z předchozích voleb mohu konstatovat, že volební program je pro zastupitele někdy více a někdy méně cár papíru. Byly ve volebním programu koaličních seskupení 2014 - 2018 zmíněny privatizace městských bytů? Ne, já jsem je nikde nenašla. Přesto Roman Kroužecký vyrukoval s návrhem na jejich privatizaci. Je zajímavé, že některé návrhy zastupitelů (nebylo jich mnoho, spíš se daly na prstech spočítat) buď ignorovány nebo smeteny se stolu, ale Romanův byl shledán zajímavým a realizoval se. Je možné, že on sám nebyl autorem této nemravné myšlenky a jen se nabídl jí pomoci na světlo boží. Ale to už je můj kalkul.
Jméno:Jarča
Datum:05.11. 10:52
Titulek:privatizaceodpovědět
Pan Kroužecký už dávno navrhoval privatizaci bytů. A jsme rádi, že se uskutečnila a byty jsou naše. Tak nám nezáviďte paní Spěváčková. Vy jste taky dostala byt od Spolany. a nikdo vám to nevyčítá a neustále nepředhazuje.
Datum:05.11. 15:49
Titulek:a jeje, už je tady opět provokatér(ka.)odpovědět
Za prvé: nepleťte sem byty získané od Spolany, to nemá nic společného se současnou privatizací městských bytů. Jistě víte, že si museli zaměstnanci byty odpracovat a většina si to těžce zdravotně odskákala. Dost, zpátky k privatizacím bytů: Města, která si před lety zprivatizovala svůj městský fond, se tlučou do hlavy, protože jim chybí sociální byty, které teď budou pracně budovat. Navíc se svou vlastní hloupostí města připravila o slušné finanční částky. Prakticky žádná města už své byty neprivatizují. Jen Neratovice. Proč asi? Protože hamty hamty potřebují peníze na rekonstrukci kulturáku, v němž má vzniknout nová radnice. Ta stará je málo nóbl a je potřeba nalít velké peníze do rozpočtu a něco odlít. A teď k vašemu příspěvku: Moc by mě zajímalo, KDO je rád, Kdo je to "my"? Jsou to nájemníci "domu hrůzy"? Asi těžko...Nebo starých garsonek, kde jsou staří lidé a privatizace je pro ně zbytečnou zátěží...? Jinak - opravdu, ale opravdu jim nic nezávidím, ale asi mi to nebudete věřit, soudíte jistě podle sebe..Vy si prostě nedáte pokoj a nedáte.
Jméno:Eva
Datum:05.11. 17:31
Titulek:takových Jarun,Marunodpovědět
a kdovíjakých podobných tet a kreatur je po Neratovicích mraky.Jen prskají a bezdůvodně hází špínu a pomluvy na "tu Spěváčkovou.Ona přeci za všechno v tomhle městě může.Za co všechno a proč ani pořádně nevědí a vědět nemohou,jen to tak cítí na radnici a tak je to asi podle nich správně.Prostě slépky,no.Možná to ani k volbám nechodí ale budou syčet.Kolik takových vymytých mozků se tu najde??!!

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz