zpět na forum

Jméno:Hanka
Datum:20.10. 19:37
Titulek:Neratovická množírna kočekodpovědět
Podlaha posetá zvířecími výkaly, silný zápach a na 70 zanebaných koček. Tak to vypadalo domě jedné chovatelky v Neratovicích. Na udání tam v pátek odpoledne přijela policie a krajská veterinární správa, která rozhodla, že zvířata zabaví a předá je spolku, který se o ně postará. Zřejmě ale nejde jen o zanedbanou péči. Právník spolku Hlas zvířat Robert Plicka upozornil, že existuje řada důkazů, které majitelka s kočkami obchodovala přes inzeráty.

Už na první pohled je jasné, že majitelka okálového domku v ulici Karla Hynka Máchy měla problém s pořádkem a hygienou, balkon je plný věcí, předzahrádka jakbysmet. Jen málokdo tušil, jak to vypadá uvnitř. „Na náš spolek se obrátila oznamovatelka, že má důkazy o tom, že zde dochází k množení a týrání koček, které tu žijí v otřesných podmínkách,“ řekla Blesku Tereza Plicka ze spolku Hlas zvířat.
Jméno:No
Datum:21.10. 06:52
Titulek:je toho tuodpovědět
Všehochuť,od pěstíren,varen až po množírny.Město k těmto účelům stvořené a bude ještě hůř.Položme si otázku od jaké doby a za čí vlády to tu začalo.Ať chceme či ne,vše směřuje k Hmyzu zdar,která město ničí a za které upadá.Kdo ví,zda ne cíleně.stačí se pozorně dívat kolem a naslouchat.Zhouba Neratovic.
Jméno:Josef
Datum:21.10. 14:45
Titulek:dotazodpovědět
Vy nám chcete namluvit, že za tu množírnu koček může vedení města? Jste nemocný?
Jméno:nemocný
Datum:21.10. 19:27
Titulek:prostředíodpovědět
Klima,možnosti...atd
Jméno:referentka
Datum:26.10. 16:33
Titulek:a volby nic nezměnily...odpovědět
Neratovice jsou jednoduché město, skládanka paneláků a okolí, na to je 50 policajtů, mraky všemožných úředníků a kontrolorů...TATO STÁTNÍ SPRÁVA ZDE MUSÍ MÍT PŘEHLED O VŠEM. KDYBY OVŠEM FUNGOVALA, JAK MÁ !
Jméno:Míša
Datum:27.10. 05:51
Titulek:kolikrát to nemusí býtodpovědět
Ani množírna,jen se lidi nedokážou postarat o větší množství chovaných psů.Pamatuji jednu místní "dámu" z Libiše nevalné pověsti z okolí uhelných skladů.Ta jich chovala několik,psi se jí věčně toulali po vsi,hladové feny po vrhu vyzáblé na kost byly vděčné i za kus suchého chleba.Paní byla úspěšná ve službách po 22.hodině.Většinou vše končilo domluvou a bylo ..."vymalováno".

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz