zpět na forum

Jméno:Míša
Datum:17.10. 19:53
Titulek:zubní Dentuli otvíráodpovědět
Ordinaci,ale jen za přímou úhradu,nemají vyřízené smlouvy pojišťovnami.Prostě samí lepší.Další zas nerosůmět šésky.Už se těším až odejdu od své nerudné stávající ježibabky z Kojetické.Mám jí plné zuby-přístup,péče...
Jméno:Alena
Datum:18.10. 20:32
Titulek:Nemají vyřízené smlouvy?odpovědět
Za tak dlouhou dobu rekonstrukce nemají vyřízené smlouvy s pojišťovnami? To je nějaké zvláštní. A chtějí je vůbec?
Jméno:Vlasta
Datum:18.10. 23:26
Titulek:smlouvyodpovědět
Určitě vázne administrativa na zdrav.pojišťovnách.Měli by to zaurgovat přes Krajský úřad!
Jméno:Libka
Datum:19.10. 08:31
Titulek:Prosím,odpovědět
uvádějte jen pravdivé a ověřené informace a neklamte lidi. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami má Dentuli uzavřené.
Jméno:A
Datum:19.10. 16:48
Titulek:proč tedyodpovědět
Rozesílá maily s tímto zněním??!! Vy pravdivá...
Jméno:Míša
Datum:22.10. 13:59
Titulek:pravdivá Libkaodpovědět
Tvrdíte,že Dentuli má smlouvy uzavřené,ale p.Baštecký z Dentuli níže píše,že 15.10.obeslal Všeobecnou zdravotní pojišťovnu-do 21.10.bez odezvy.Tak kde je ta vaše ověřená pravda?
Jméno:Míla
Datum:25.10. 15:15
Titulek:smlouvyodpovědět
A co ostatní zdrav.pojišťovny-to obeslal jen VZP??A pokud s VZP uzavře, tak ostatní hotově?
Jméno:Alena
Datum:20.10. 10:52
Titulek:smlouvyodpovědět
Každopádně na jejich stránkách je hlavně ceník jednotlivých úkonů a poznámka, že nabízejí moderní postupy ošetření, které je třeba zaplatit. Obyčejní lidé však chtějí normální ošetření - já například mám některé plomby víc než 20 let a nikdy s nimi nebyl problém.
Jméno:Máťa
Datum:20.10. 18:24
Titulek:A co rentgen?odpovědět
A co rentgen? Dělají vám ho pravidelně.
Taky mi původní zubař řekl, že vše ok. Nic mne nebolelo, u nové zubařky rentgen odhalil zánětlivé ložisko pod zubem a skončilo to operací a úmělou kostí ...
Jméno:Iva
Datum:20.10. 19:21
Titulek:někteří doktořiodpovědět
Jsou prasata a felčaři,jdete za nimi s problémem a ještě Vás zahrabou.Znám tady taky pár takových s jejich temnými případy a ordinují směle dál.
Uvedu případ z rodiny,kdy dítě se dusilo a bylo léčeno na astma,antihistaminika a další lék nepomáhal až čistě náhodou zmínka od kamarádky,že má známé doktory na Karláku.Tam se udělalo vyšetření,které vyvrátilo astma a naopak potvrdilo reflux jícnu,na který pak léky zabraly.Nevím dodnes,proč tato reakce neproběhla u předešlého lékaře.Inu dnes jsme stejnak každý asi jen kusem,za kterého doktorovi připlují od pojišťovny peníze na jeho živobytí a víc nic..
Jméno:Jan Baštecký Dentuli s.r.o.
Datum:21.10. 12:50
Titulek:vysvětleníodpovědět
Dostal jsem odkaz na tuto diskuzi, takže přidávám jen pár věcí přímo od zdroje :-).
O smlouvy se zdravotními pojišťovnami je možné zažádat až po rozhodnutí Krajského úřadu o registraci zdravotnického zařízení ( viz portál ZP v sekci pro poskytovatele). To jsem obdržel toto pondělí 15.10. Stejný den jsem obeslal VZP s podklady k vyřízení smlouvy, dosud se mi nikdo neozval zpět.Na smlouvu se zdravotní pojišťovnou není automatický nárok, je na jejich rozhodnutí, jestli smlouvu uzavřou, nebo ne.
Ohledně plateb za ošetření: Bohužel je to tak, že ceny úhrad pojišťoven jsou nastaveny tak nízko, že není reálné to za tuto cenu udělat v dobré kvalitě ( pro Vaší představu, za AMG výplň dostane zubař od pojišťovny 270,- Kč- viz https://media.vzpstatic.cz /media/Default/dokumenty/v yse_uhrad_stomatologie_201 8.pdf). Stát prostřednictvím různých úřadů předepisuje vybavení ordinace, které něco stojí.Pokud bych se měl vejít do ceny za výplň, kterou mi dá zdravotní pojišťovna, musel bych ji mít hotovou za 10 minut a to včetně příchodu pacienta na křeslo a závěrečného úklidu křesla. To bohužel neumím.
Jméno:Alena
Datum:21.10. 19:52
Titulek:vysvětleníodpovědět
Tak díky za vysvětlení - možná by bylo dobré dát jej i na webové stránky. A ať se daří!
Jméno:Iris <Proth@centrum.cz>
Datum:20.02. 22:25
Titulek:Vysvětleníodpovědět
Moje zubařka to umí.
Je zajímavé, že je hrstka zubařů co jedou na 90% na pojišťovnu.
Těm co mají min.mzdu nezbyde ,než zapomenout na zubaře, jelikož si je nemůže dovolit.Je to ale byznys.....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz