zpět na forum

Jméno:Neratovan
Datum:11.10. 15:26
Titulek:Co je budoucí starosta zač?odpovědět
Občané,
starostou města se stane vítěz voleb pan Šanda. Na internetu je o něm několik podivných zmínek. Propříklad: Na třech seminářích, resp. workshopech, se měli možnost prezentovat i zástupci české revoluční mládeže REVO, které v Paříži vedl Pavel Šanda. Za Socialistickou solidaritu vystupoval Jan Májíček, řadu seminářů monitoroval vedoucí OSM ÚV KSČM Miroslav Prokeš. Cestu dvou autobusů a v nich bezmála sedmi desítek účastníků z ČR pomáhalo hradit a organizačně zaštiťovat hned několik subjektů, mezi jinými Strana demokratického socialismu, KSČM či Sdružení Duha.
Jaká je pravá tvář Pavla Šandy?
Jméno:aleš
Datum:14.10. 19:42
Titulek:noodpovědět
to se mělo řešit před volbama.
Jméno:ví co chce
Datum:17.10. 14:14
Titulek:Antikapitalistický kemp 2013odpovědět
Nedělní dopoledne bylo vyplněno přednáškou „Levice a komunální politika“, v níž hlavními řečníky byli Pavel Šanda z ČSSD v Neratovicích a Zdeněk Milata, člen zastupitelstva Milovic a Středočeského kraje (KSČM). Šanda konstatoval, že velká část společnosti se politicky neorientuje a nemá základní představu o řešení důležitých otázek ani postojích politických stran k nim a nezajímá se o to. Důkazem je např. postoj k volbě prezidenta, kdy ani levice nebyla jednotná a její část dokonce podpořila K. Schwarzenberga, po několikaletých protestech proti vládě, jejímž byl ministrem. Dále pohovořil o svých zkušenostech z komunální politiky v Neratovicích a svém úspěšném internetovém blogu „Neratoviny“. Vyzdvihl také nutnost znalosti zákonů. Milata mluvil o některých sociálních opatřeních koalice ČSSD a KSČM ve vedení Středočeského kraje, např. proplácení zdravotnických poplatků, a zdůraznil nezbytnost angažovanosti v obecní i krajské politice.
+ otevři si na netu video vpravo dole ;)

Jméno:Tom
Datum:17.10. 21:46
Titulek:vědí co chcouodpovědět
Prosím-pro nestrannost rozeberte i Mrzílkovou,Hrodka,Kroužeck ýho....Všichni se zubynehty snaží o starostování!Nebo jste jimi placený provokatér?
Jméno:Pro TOM
Datum:18.10. 08:04
Titulek:jmenovaní nejsouodpovědět
nebyli extrémisté. O jmenovaných nevím nic tak peprného. Snad jen že Kroužecký pomohl s trestuhodným zbavením se městských bytů, měl by se držet muziky, ta mu jde, Mrzlíková už nemá městu co dát,příliš zaměstnává svoje známé, MU potřebuje nové úředníky-odborníky to nezajistí ani jeden.
Jméno:pro TOM
Datum:18.10. 08:21
Titulek:dodatekodpovědět
Nevím kde se používá pojem "provokatér", ale bude to něco asi jako stávkokaz jak je znám z televizních filmů. Nicméně mi to slovo zavání jakousi revolučností. Tak pane, FAKTA nejsou provokace. Ujasněte si to.
Možná pomůže Šandovi minulost ke křeslu. Možná z toho leckdo usoudí, že na MÚ nezůstane kámen na kameni, což není špatná představa.
Využijte tu informaci. Bartoš-Piráti je spojovaný s Antifou také a vadí to něčemu?
Vaše reakce je dětinská, zavání strachem. Ale Neratovice nepotřebují vyplašené ufňukánky. Naopak.
Jméno:F.Fáze
Datum:26.10. 16:43
Titulek:životodpovědět
Pan mgr.Pavel Šanda by zde mohl zveřejnit svůj podrobný životopis, tedy fáze, které ho budou ovlivňovat při vedení městského zastupitelstva

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz